Arama sonuçlarınız

1. Erdem4

Terraria arkadaşı aranıyor :)

Evet herkese merhabalar ben Erdem. :) Terraria oynamak için arkadaş arıyorum ama böyle item kavgası falan yapmasın oynamak isteyenler lütfen skype'mi eklesinler. : erdem.karambol TEŞEKKÜRLER
  2. Erdem4

Uzun süreli oyun oynayacak birinimi arıyorsun GİRME ! DALLL

Selamlar millet ben Erdem4 Terraria-Roblox-S4League oynamak isteyen uzun süreli arkadaş arıyorum. Skype var ama kulaklığım bozuk 1 hafta içinde yenisini alacağım.Eğer oynamak istiyorsanız buraya mesaj yazın yada Skype mi ekleyin -->erdem.karambol Yada 2 sinide yapın D:
  3. Erdem4

Bakar mısınız

Selammlarrr millet ben Erdem. Şu son günlerde canım Terraria oynamak çekti.Beraber oynamak isteyenler SKYPE'mi ekleyebilir. Skype:erdem.karambol bu arada server ondan çünkü ben kurunca girilmiyorda :D
  4. Erdem4

At yarışı !

Merhaba arkadaşlar ben Erdem4 ! Bugün bir proje ile karşınızdayım :) Minecraft At yarışı ! Bildiğiniz üzere 1.6 da atlar geldi :) Ve bir server açmayı planlıyorum güzel bir saha ve sistem yapacagız 10 kişilik olan at yarışında ben hakem olacağim herkes kendine at seçecek ve isim...
  5. Erdem4

Ultigame'ye Hoşgeldiniz !

http://www.youtube.com/user/UltiGameWSD/videos Evet arkadaşlar beni artık tanıyorsunuzdur Ben Erdem4 :D Arkadaşımla video çekmeye başladık abone olursanız beni sevindirirsiniz
  6. Erdem4

Minecraft 1.6 geliyor !

Merhaba millet ben Erdem4 ! Temmuzun 1 inde Minecraft 1.6 geliyor :D ve malesef eklenenlerde HEROBRİNE'de var inanmayanlara https://mojang.com/ buyrun eklenenlere bakın. şu an 1.6 yı oynayabiliyorum çünkü snapshotda direk 1.6 ya geçti.Hakkınızı helal edin :D
  7. Erdem4

Erdem4 Fast Builder ! V1

Merhaba millet ben Erdem ! Modern mimari yapmaya çalıştım adınıda Hızlı Mimar anlamına gelen bir şey koydum.(Fast Build) Buyrun sadece 6 dakikada yaptığım modern ev (Shader modu olaydi eyidi)
  8. Erdem4

Merhaba Millet !

Merhaba Arkadaşlar ben Erdem4 ! (Yaa yeter bana yeni giriş bulun) Arkadaşlar 2 gün önce akşam premium oldum :D :) Benle Tekkit (Acayip bilgili),MCSG,MineZ,Ghost Hunt ve birçok şey oynayabilecek var mı ? Oynayabilecekler skypemi arasın : erdem.karambol
  9. Erdem4

Asla Pes Etme V1 !!!!!! Ön gösterim ( Yarın Save Dosyası veriliyor )

Selam millet ben Erdem4 :sırıtmak: ( Başka bir giriş bulmalıyım sanırım :s ) Bugün Map yapmaya başladım ama öyle böyle bir map degil 10 Command Block 1-3 kişilik,Hem parkur Hem Advanture HİKAYE KAPSAMLIIIIIIIIIIIIIIIIII Bu sadece ön gösterimdir !! 1-2 resim koyacağım yarın save...
  10. Erdem4

İyi bir survival

Selam millet yine ben :sırıtmak: Nasılsınız ???? ????? ???? Beyler bugün bir SEED buldum.(İşsizlik başa bela)Seed kısmına hiç durmadan 9 a bastım böyle :sırıtmak: 99999999999999999999999999 sonuna kadar basınca girdi arkamı döndüm ve temple :sırıtmak: iyi bir seed kullanabilirsiniz...
  11. Erdem4

Otel Yapıyormuşum ! :) Erdem4 Farkı Ile

Merhaba millet ben Erdem (Erdem4) Bugün yaklaşık 15-20 Dakikamı alan bir oteli tanıtacağım :) Girişteki 5 adet Nether Star 5 yıldızlı otel demek biraz espirili yaptım :) Küçük bir havuz bölmesi bulunmakta birçok kişinin akıl edemediği şeyi yaptım :) Asansör ! Tabiikide...
  12. Erdem4

Minecraft 2.0 Burda Yeri Yok Ama Ne Yapalım Yetkimiz Yok :)

Burda yeri yok üzgünüm buraya koymak zorunda kaldim. :) 2.0 Çıktı sanırım.İzlediğim chanellde http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_711070&feature=iv&src_vid=wka0IwBn_IU&v=JID1LKT3jr0 Çıktığını farkettim pek bir bilgim yok.Ben indirmedim isteyen deneyebilir.İngilizceniz...
  13. Erdem4

Anthemcraft ! 7/24 Arada Bakım olabilir Tek eksik sensin Kardeşim !

Merhaba ! Anthemcraft Serverimizde minigamesler ve birçok eglenceli aktivite vardır ! Tabikide Tüm kurallar bizim serverimizdede geçerlidir Uzatmadan IP verelim Çünkü anlat anlat bitmez ! IP:anthemcraft.servegame.com
  14. Erdem4

Kolay Alışırsın , Zor Vazgeçersin!

Selam arkadaşlar. Burda PVP-Faction serverimi tanıtacağım Serverimiz yenidir ve baya kampanya vardır Serverimizin spawnı küçüktür ama degişecektir. Serverimizde küfür,flod,hack yasaktır Arkadaşlarınızı davet edin sizde Diamond Block kazanın Admin-Kurucu=Engin Builder=Erdem4-Engin SERVER...
  15. Erdem4

Kolay Alışırsın , Zor Vazgeçersin

Serverimizde kapanma riski yoktur.Serverde kesinlikle lag sorunu çözülmüştür. Serverimizde küfür,hile,ihanet yasaktır(yapan 3 uyarı alır ve en sonunda ban yer) Ve server youtube adresine ve facebook adresine katılanlara diamond verilecektir Daha ne bekliyosun hadi sende katıl...
  16. Erdem4

Kolay Alışırsın, Zor Vazgeçersin.

Serverimizden bazı görüntüler.Daha bir sürü yer,gez ve keşvet! Hiç uzatmada konuya geçiyorum; Arkadaşlar serverimiz Faction-PvP serverdir.Kapanma riski sadece %2 dir.Adminler ve modlar ilgilidir. Serverde , küfür , HacK ve ihanet kesinlikle yasaktır.Tüm lag sorunları...