Arama sonuçlarınız

1. E

minecraft premium üyelik bedava

arkadaşım pardon bende yeni anladım o yüzden konu kilit
  2. E

arkadaşlar bu linke tıklayarak hem benim puan kazanmamı sağlıyorsunuz hemde sizin.Sağ üstteki referans linkini kaç kişi tıklarsa o kadar puan alırsınız 10 puanda premium üyelik alırsınız https://epicBEDAVAprizes.com/?ref=2462876 bedavanın yerine küçük harflerle free yazın çünkü link sansürlenio...
  3. E

arkadaşlar bu linke tıklayarak hem benim puan kazanmamı sağlıyorsunuz hemde sizin sağ üstteki referans linkini kan kişi tıklarsa o kadar puan alırsınız 10 puanda premium üyelik alırsınız h t t p s : //**************.com/?ref=2462876 (boşlukları silip yazın) sizde kendi linklerinizi konunun...
  4. E

arkadaşlar bu linke tıklayarak hem benim puan kazanmamı sağlıyorsunuz hemde sizin sağ üstteki referans linkini kan kişi tıklarsa o kadar puan alırsınız 10 puanda premium üyelik alırsınız https://**************.com/?ref=2462876 sizde kendi linklerinizi konunun altında belirtin bende tıklarım...
  5. E

minecraft üyelik sorunu

öyle oynamayı bend ebiliyorum ama ben tekkit falan oynamak nistiyorum o yüzden üye olmam gerekiyo
  6. E

çöldeki yer

git biraz üstlere bak kralimben ne yazmış ben ona cevap verdim
  7. E

minecraft üyelik sorunu

kardeşim ben sizden crack de istemiyorum mineshafterde zaten cracki bilmeyen ölsün artık sadece adam gibi üyelik almak istiyorum mojangdan
  8. E

çöldeki yer

ben modu ona demedim adam demişya labirente düştüm ona mod dedim bende senin gibi man kafalara acıyorum
  9. E

minecraft üyelik sorunu

minecraft üyeliği mojangla birleştiya registere tıkladığımda direk mojang üyelik yeri geliyor ve ordada username kısmı yok bitek e-mail var onlada minecrafta giremiyorum
  10. E

minecraft üyelik sorunu

biri yardım etsin lütfen
  11. E

çöldeki yer

nası yani ya sen su kuyusu görmemişsin yada oyundaki su kuyuları değişti
  12. E

çöldeki yer

KRALİMBEN O MODLA GELEN BİŞEY VE BU SU KUYUSU OLAMAZ SU KUYUSU KÖYLERDE OLUR VE HİÇTE BENZEMİYO SU KUYUSUNA
  13. E

çöldeki yer

arkadaşlar çölde crativeyle gezerken tapınağın yakınında böyle biyer buldum acaba nedir?
  14. E

minecraft üyelik sorunu

arkadaşlar minecraftın sitesine giriyorum üyelik kısmına geliyorum ama e-posta istiyo username istemiyo oyuna e-posta ile girmeye çalışıyorum olmuyo lütfen yardım
  15. E

Çığlıklar

modlarımın hepsi teknik moddur madenin yakınında olmasam bile duyuyorum ve ghastın normal dünyada ne işi var :D
  16. E

Çığlıklar

o yüzden force update yapamam oyunda 52 mod var :D
  17. E

Çığlıklar

Geçmese sorun yok zaten korkmuyorum kafama tamam bitek merak ettim.
  18. E

Çığlıklar

Çığlık çok korkutucu ama ben alıştım artık korkmuyorum ghastada pek benzemiyor
  19. E

Çığlıklar

Yani bildiğiniz çığlıklar işte herobrine çığlığı hiç duymadım nası bişe olduğunu bilmiyorum
  20. E

Çığlıklar

Korsan. Bu arada notch korsan oynayanlar trollük filan yapmış hiç deme
  21. E

Çığlıklar

Hayır . Bazı modlar yüklü ama herobrine mod yok industrielcraft filan var bu arada modlar yokkende duyuyordum
  22. E

Çığlıklar

Arkadaşlar öncelikle neredeyse her minecraft oynayışımda çığlıklar duyuyorum bunu en başta normal sanıyordum sonra bazı konulara baktığımda herobrineye filan ait olduğu söyleniyor size sorum bu çığlıklar normalmi yoksa birine mi ait? Not: Herobrinenin kaldırıldığı biliyorum.
  23. E

Çığlıklar

Arkadaşlar öncelikle neredeyse her minecraft oynayışımda çığlıklar duyuyorum bunu en başta normal sanıyordum sonra bazı konulara baktığımda herobrineye filan ait olduğu söyleniyor size sorum bu çığlıklar normalmi yoksa birine mi ait? Not: Herobrinenin kaldırıldığı biliyorum.
  24. E

too many items yardım

arkadaşlar too many items de bi eşyanın nasıl yapıldığını nerden öğrencem
  25. E

benle solar survival oynayacak adam aranır

yok işte ya serveri olan birini arıyorum