Arama sonuçlarınız

1. B

Bir sorum olacak

Arkadaşlar premiumlar crack serverlara girebilir mi ?
  2. B

Tarım Sorunu

Arkadaşlar seed nerden bulucaz ? Tarım yapacağımda.
  3. B

minecraft sürüm değiştirme sorunu

Ben bu siteden minecraftın bir sürümünü indirdim kendi minecraft.jar ımı sildim ve indirdiğimim jarı attım. Ama minecraft kendi kendine force update oluyor ve 1.5.1 oluyor.Bunun çözümü nedir ?
  4. B

Çıkış yapma

Foruma tabletimden girinde birkaç konuya yorum yapıp başka konuya geçtiğimde çıkış yapılmış olarak buluyorum ve tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Bunun çözümü nedir?
  5. B

server sorunu

Ben serverima forge yüklüyemiyorum. Minecraft_server ı winrar olarak açıyorum ve forgeyi atıyorum.Ama arşiv bozuk hatası veriyor (single player a rahatça forge ve mod yükledim) . Serverimi silip minecraft sitesinden indirdim yine olmadı arşiv bozuk hatası verdi. Bunun sebebi ve çözümü nedir ?
  6. B

server ile ilgili sorunum

arkadaşlar ben şimdi servarıma modloader yükledim nasıl silebilirim? (force update den başka) ve teker teker modloader silmeyi denedim olmadı.
  7. B

Yardım edermisiniz lütfen

Ben minecraftı yeni modlarla oynamak amacıyla oyunu sildim ve başka linkten modlu .minecraft indirdim.benim serverim var .minecraft değiştiği için çalışır mı?
  8. B

mod isteği

Ben redpower 2 modunu aradım bulamadım.Hepsinin linki bozuk çıktı birisi bana doğru düzgün bir link atabilirmi?
  9. B

Yardım edermisiniz

Benim şu an 3 tane modum var ve minecraft sürümüm 1.4.7 . Bu modlar : Balkons weapons,Portal ve precious gems (maden modu) bunları yüklediğimde oyunda normal modda oynamama rağmen sadece çölde ve az canavar çıkmaya başladı,modu sildim tekrar yükledim yeni harita açtım ama hala canavar yok. Çözüm...
  10. B

Bir sorum olacak

.minecraftta ForgeModLoader-client isimli 5 tane dosya var.Bu dosyalar forge ye mi ait yoksa ModLoader e mi?