Arama sonuçlarınız

1. W

[YARDIM] Holografik yazı hakkında

Pardon o zaman yanlis anlamisim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. W

[YARDIM] Holografik yazı hakkında

Benim bildigim hologramlar gorunmez entitylere ad verilerek yapiliyor. Hata oldugunu sanmiyorum. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. W

Steam Türk Lirası

Steamde 26 dolarim var harciyim mi iPhone 8 den yazdim yazim yanlisi olabilir.
  4. W

npc

Soule dene victim is a blaze named "isim" iPhone 8 den yazdim yazim yanlisi olabilir.
  5. W

[1.8] Ücretsiz Bulmaca Haritası - Free Search Map

Istersen search kelimesini puzzle ile degistir. ;) iPhone 8 den yazdim yazim yanlisi olabilir.
  6. W

[1.8] Ücretsiz Bulmaca Haritası - Free Search Map

Google translate terk iPhone 8 den yazdim yazim yanlisi olabilir.
  7. W

Noob un Pro ya dönüşümü.

Ben normal tasi kazmayla kalildigini bilmiyordum ama karlari kurekle kazip kar topu alindigini biliyordum :) iPhone 8 den yazdim yazim yanlisi olabilir.
  8. W

TabAPI | Plugin Tanıtımı

Nasil kullanilir bilgi yok
  9. W

Yardım

hadi lütfen
  10. W

Yardım

yaptın mı :(
  11. W

Yardım

bu bukkit serverda çalışmazki :(
  12. W

Yardım

nasıl olur yardım eder misin
  13. W

Yardım

Yerdeki Okların Alınmamasını Ya Da Alınıp Silinmesini Ve Yerdeyken Silinmesi Skript Ile Yapılabilir Mi? Bu Nedense Çalışmıyor :( every 15 seconds: execute console command "/essentials:killall arrows"
  14. W

[Hata]

on command yazınca kısa command yazınca bayaa büyük bi hata alıyoum off :(
  15. W

[Hata]

yine olmadı :(
  16. W

[Hata]

saol, deneyeceğim :D
  17. W

[Hata]

deneyeceğim saol
  18. W

[Hata]

Bu kodda ne hata var yardım eder misiniz kodun tamamını da vermiş olacağım ama :D on command “/efekliste”: trigger: send “&bHiz: &l1” send “&bYavasliik: &l2” send “&bHizli Kazma: &l3” send “&bYavas Kazma: &l4” send “&bKuvvet: &l5” send...
  19. W

Benimle Birlikte Minecraft Youtube Video Çekme,editleme Vb.arkadaş Aranıyor!! [çabuk]

Minecraft 2009 da cikti .s iPhone 8 den yazdim yazim yanlisi olabilir.
  20. W

[Tabelaya [CAN] Yazınca Oyuncunun Canını Doldurma Skript'i]

Doğru zaten bu işte yeniyim hata veriyormuş iPhone 8 den yazdim yazim yanlisi olabilir.
  21. W

ALIM OLAN SUNUCU VARMI |PLUGİNLERLE ARAM ÇOK İYİ , BOSS YAPABİLİRİM , AYARLI WARP SİSTEMİ VB |

Turkcen rezalet .ss iPhone 8 den yazdim klavye yok yazim yanlisi olabilir.
  22. W

[Tabelaya [CAN] Yazınca Oyuncunun Canını Doldurma Skript'i]

Bence Bu Daha Mantıklı on rightclick on sign: if line 1 of the clicked block is "[Can]": player has the permission "can.kullan" heal the player message "<GREEN>Canin Fullendi." else: send "<RED>[CAN] Kelimesini yanlis yere koydunuz Lutfen Ilk Satira...
  23. W

[REHBER] Dev Skript Rehberi

skript pluginini nitrado server a kurunca çalışıyor ama kendi serverıma kurunca çalışmıyor konsol hatası veriyor birisi yardım edebilir mi? Hata: [20:06:53 INFO]: [Skript] Enabling Skript v2.1.2 [20:06:53 ERROR]: Error occurred while enabling Skript v2.1.2 (Is it up to date?)...