Arama sonuçlarınız

1. Mr.Avast

[Yardım]İninal Kart Alacağım

Hayır sonradan yükleme ücreti olarak da ilk seferde 5 TL alıyorlar diğer seferlerde biraz daha düşüyor bu.
  2. Mr.Avast

İyi Bir Sunucu Olmak İçin Yapılması Gerekenler.

Aslında Böyle bir şey yapabilirim ? Ama çok uzun sürer
  3. Mr.Avast

[Yardım]İninal Kart Alacağım

Tek seferde istediğin kadar yükleme yapabilirsin ancak 5TL yükleme ücreti alıyorlar. Migros Ptt gibi yerlerden temin edebilirsin...
  4. Mr.Avast

ADAM AKILLI HOSTİNG !

Sen Nitrado ile başka bir hostingi mi kıyaslıyorsun :D
  5. Mr.Avast

ADAM AKILLI HOSTİNG !

Rica Ederim...
  6. Mr.Avast

ADAM AKILLI HOSTİNG !

tabii ki de @NitradoTR hala kıyaslama yapan kaldı mı Türkiye'nin en ilgili en düzgün şirketi @NitradoTR dir. Bence sen önce 2 TL bir deneme server al ve 3 Gün dene bir de diğer hostingleri dene aradaki uçurumu gör.
  7. Mr.Avast

Hexxit Out Of Memory Hatası

Önemli değil.
  8. Mr.Avast

Serverimdeki Şifre Sorunu Yardim

Valla bilmiyorum tam olarak çünkü ben de çok sayıda kuruculuk yaptım öyle bişeye rastlamadım.
  9. Mr.Avast

MİNECRAFT UZAYA ÇIKMA

Uzaya çıkma olarak birçok mod var ama sana önerim Galaktic Craft'dır. Onu da biraz araştırıp bulabilirsin.
  10. Mr.Avast

Serverimdeki Eşya Çerçevesi Sorunu Lütfen Acil Yardım !!!!

Build i false yapmayı dene birde ?Komutu şöyleydi sanırım /rg define build false
  11. Mr.Avast

Hexxit Out Of Memory Hatası

Kardeşim aynı hata bende de oluyor oyuna verdiğin RAM belirli bi zaman sonra bitiyor. .technic klasörünü silip launcher i baştan çaşıltırmalısın...
  12. Mr.Avast

Tekkit Classice girmiyor

Önemli değil birazdan yeni konu açacağım elimde bir launcher var. Biraz uzun sürecek ama
  13. Mr.Avast

MoveCraft 1.7.2 Komut sorunu

Pluginler yükleyerek plugin olmadan zaten normal minecraft'ın çok fazla komutu olmuyor. World Edit Plugini sana yardımcı olabilir.
  14. Mr.Avast

Serverimdeki Şifre Sorunu Yardim

Bakamazsın.. Bildiğim kadarı ile hiçbi panel ya da kontrolde öyle bir şey yok.
  15. Mr.Avast

Tekkit Classice girmiyor

Kardeşim kullandığın tekkit launcher patlamıştır maalesef yeni launcher bulmalısın...
  16. Mr.Avast

ACil Pluginer alımı (nitradodan tamamen anlayan biri)

Builder Olabilirim ?
  17. Mr.Avast

3 Kişilik survival oynuyacağız

Yolla ip başlayalım hemen :)
  18. Mr.Avast

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

IP göremedim ?
  19. Mr.Avast

JaegerGaming [Faction/PvP] [32 GB RAM] [Vip Çekilişi] [Plotme VDS] [KAPANMA İHTİMALİ 0]

bu arada ANONYMOUS klanı klan evinde bi yer yapmış kendi adamlarını kesiyorlar. Sonra da mute atıyorlar.
  20. Mr.Avast

JaegerGaming [Faction/PvP] [32 GB RAM] [Vip Çekilişi] [Plotme VDS] [KAPANMA İHTİMALİ 0]

Skype gelemem şu an benim pc değil bu ayrıca şu an server'deyim Nick : Avast
  21. Mr.Avast

Serverime Ortak Ariyorum +15 Yaşinda KingdomEmpire

Yardımcı olabilir Builder olabilirim. Ayrıca pluginlerden de anlarım. (Az da olsa)
  22. Mr.Avast

Parvula Ekibi Kuruyo Muyuz ?
  23. Mr.Avast

NİCK; Avast YAŞ; 15 SERVERİMİZDE NE YAPICAKSINIZ(amaç): Eğlenmek