Arama sonuçlarınız

1. M

Askeri Üs Haritası [93.000 Bloktan Oluşuyor]

kardeşim sağolda işin dalgası sen biyerlerini yırtmışın sayende biz yırtmadan bulduk teşekkürler vede dürüstlüğün için tebrikler ben yaptım dememişsin
  2. M

Minecraft Dağ Resmi

Aynısı bendede çıktı lan 1.4.7 deydim oynuyom gece 1-2 arası mod yüklü değil sade mc birden çıktı bide son ses oynuom lanet olsun hero ip nesi
  3. M

Kral Zombi Yeni Yakaladım

Beyler 1.4.7 ise zombiye elmas set atin giyiyo kürekte kazmada atsanız ooluo bide biz bi mod yükledik kuzenle k ye basarak düşmanı arki yapıyoruz kalp çıkıyor sizi takip ediyor kurtlar gibi oluyor süper ben ona elmas set taktım elinede dia sword ben dalmıom artık o dalıo
  4. M

troll

konu boş konu kilit
  5. M

Efsane craft ! ta kazdığım delik

Yalana bak :D o premium çar değilmi
  6. M

53'lü Mod Pack 1.4.6-1.4.7

Mediafire şifre istiyor şifre ne kardeşim bide eline sağlık
  7. M

Zencimusa'nın Bütün Çalışmaları

Hayran Kaldim Sana Dostum başarılarının devamını dilerim. Mapı atarmısın skype falan varsa yada özelden
  8. M

50 Tane mod (ALINTI!)

tmm çzödüm bütün mc dosyalarını sildim ve tekrar yükledim şimdi son sürüm var mutluyum
  9. M

Beyaz Krallık

hani illimunaticilerin yada şeytanların sayısı 6 ya seninde 9 olmuş kardeşim eline sağlık başarılarının devamını dilerim
  10. M

Minecraft[1.2.5]mine & Blade(at Ve Kiliç)oyununun Minecraft Versiyonu

Deta bir şey soracağım ben fire and swordu yükledim önceden 2-3 gün önce açılıyordu şimdi açıyorum açılmıyor sorun ne olabilir sildim tekrar yükledim ama
  11. M

50 Tane mod (ALINTI!)

öncelikle iyi günler hemen sualime geçeyim bende mod paketi yapmıştım kendim için 30 modlu falandı orada optifine vardı onu sildim daha iyisini yapacaktım MinecraftForumdan Optifine D3 Ultrayı indirdim ve mineye attım. kontrol edeyim dedim açılmadı sence bunun nedeni nedir şimdiden sağol teşekkürler
  12. M

Dijital Saat/Sayaç

eline sağlık
  13. M

Mod İsteyenler Girin Görün Sorunlara Yardım Edilir.

bende 1.4.7 kullanıyorum optifine d3 ultra forgemodloader vede too many items i yükleyip atarmısın
  14. M

Villa Map

bende forevırım benlede oyna
  15. M

Hayatimda Gördüğüm En Inanilmaz Seed

öcümöcü çıkıyo :D
  16. M

Hatalarınızı yazın bende çözeyim!

Bende sorayim bari ben minecraft 1.4.7 oynuyorum haliyle benimkide laptop kasıyor. işletim sistemi 64 bit 4 işlemcili falan http://www.minecraftforum.net/topic/249637-147-optifine-hd-c3-fps-boost-hd-textures-aa-af-and-much-more/ bu siteden optifine yi indiriyorum (Download) buradan ama...
  17. M

Lavinya Texture Pack 128X128bit

:D Minecraft aşkına devam et
  18. M

ÖZEL ASKER ALIMLARI - Survival Map

eline salık dostum
  19. M

İnanılmaz SEED + Kordinatları

sağol tam benlik
  20. M

Lavinya Texture Pack 128X128bit

eline sağlık kardeşim yüksek kalitelisi ve üst sürümlerini bekleriz eline sağlık
  21. M

1.4.7 Texture Pack (Doku Paketleri)

sağolasın en üsttekini beğendim