Arama sonuçlarınız

1. B

Ender lily seeds

Arkadaşlar meraba Bu Ender lily seedlerden 8 tane mi 16 tanemi ender pearl çıkartıyorlar bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan varmı yada ender pearl farm nasıl yapılır ? Bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim :)
  2. B

Minecraft daha fazla kaynak

Arkadaşlar merhaba ben minecrafta yeni modlar ekledim kendime bi modpack yapmak istedim fakat doğadaki kaynaklar çok az geliyor. Bunun için ne yapabilirim örneğin bigdig modundaki gibi yerdeki kaynakları dahada fazlalaştırmak istiyorum bunun için özel bi kaynak paketi falanmı indirmek lazım...
  3. B

Direwolf20 -Yanlışlıkla tekrar açtım arkadaşlar :)-

Arkadaşlar meraba ben minecraft aldım orjinal sürüm ama bu direwolf 1.7 açılmıyor ftb den indiriyorum indirdikten sonra mojang yükleme ekranı geliyor (minecraft açılış ekranı) fakat sonra yüklenirken kapanıyor. Aldığım sürüm orjinaldir ve bilgisayarda 64 bit yine 64 bit java kurulu fakat...
  4. B

Direwolf20

Arkadaşlar meraba ben minecraft aldım orjinal sürüm ama bu direwolf 1.7 açılmıyor ftb den indiriyorum indirdikten sonra mojang yükleme ekranı geliyor (minecraft açılış ekranı) fakat sonra yüklenirken kapanıyor. Aldığım sürüm orjinaldir ve bilgisayarda 64 bit yine 64 bit java kurulu fakat...
  5. B

Direwolf20 1.7.10

Arkadaşlar ben bu modu FTB üzerinden yükledim açıldı fakat yükleme ekranında kapanıyor ya. Ne yaptıysam devam etmedi komple program kapanıyor yardım ederseniz sevinirim..