Arama sonuçlarınız

1. Laloww

WW1-Rp Game (Harita Alıntıdır.)

Evet arkadaşlar,konuma hoşgeldiniz.Kendi rp'mi kuruyorum.Map @zombiespaceman2 in yaptığı rp haritasıdır.Katılın lütfen... Map: Bekliyorum... Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  2. Laloww

Bugün Benim Doğum Günüm!

Kutlarsanız mutlu olurum :) Şimdiden Herkese sevgiler,saygılar... Telefon Klavyesiyle Boğuşurken Tapatalk'tan gönderildi...
  3. Laloww

Behiye Selim Pars Ortaokulu adına Sohbet konusu

Eveeet,hoşgeldiniz.Okuduğum okulun adına sohbet konusu açıyorum.(Ayrıca Bknz:Google.com/Search/Behiye_Selim_Pars_Ortaokulu) Nassınız eyisiniz? Tag list: @Zorinkun_ @Laloww_ @RaptorEX @AtomTR @AzlaazTR @Osndbk41 @ErenReyiz @zombiespaceman1 @Mr1KinG @Canyo @BT_GoD Oturun birazdan çaylar gelcek...
  4. Laloww

Çaylı Büskivili Sohbet

Buyruun efendim siz oturun çaylar gelcek birazdan.Görüşmeyeli nassınız eyisiniz? Tag List: @B38T14 @98IamLegend98 @AtomTR @AzlaazTR @ErenReyiz @zombiespaceman1 @I3eyazCrafter @Coolkinq12 @TheBlueDeath @Schaffer72 @Mr1KinG Samsung Galaxy S4 Mini'den yollandı.
  5. Laloww

Sizce Ben Forumda Ünlü Müyüm?

Evet Yorumlarınızı Bekliyorum.. @Reix @Minecrafter_Chromeo @Vienicome @MahmuTr @Sniperkanka @craft_woman @Kralimben @I3eyazCrafter (Şu an etiketler bu kadar,kendinizi belli edin :p )
  6. Laloww

Sevgilinizi Yaratın

Hadi sevgili hayali kuralım.Sevgilinizin nasıl olmasını isterdiniz? Hadi söyleyin merak ettim.. :) iyi forumlar... Samsung Galaxy S4 Mini'den yollandı.
  7. Laloww

Benimle Oynayacak Var Mı?

Yaşım 12,skype ı gelince vercem, Ağ adı:Al_Kızını_Koy_Cuvala sifre:123 buyrunn GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Laloww

Tecrübeli Video Düzenleyicisi Aranır

Konu yeri yanlışsa yorumlara lütfen yazın diyerek başlıyorum.Beni tanımışsınızdır.30SN8hatta 31 :D )'lik Vine'daki Aykut Elmas'ım.Videoları beceremiyorum.Benim yerime daha iyi bi kameraman ve video düzenleyicisi aranmaktadır.İyi günler.
  9. Laloww

Aykut Elmas Skin İsteği

Merhaba arkadaşlar.Bana Aykut Elmas Skini yapailecek varmı? Yapanlara ve üstünde çalışanlara teşekkürler... :)
  10. Laloww

Tekkit Lite Oynucak Adam Aranmaktadır

Merhabalar.Direk konuya giriyim.Skype zorunlu değil.Yaşım 12.Bilgisi olsun,biz birbirimizi tamamlayalım.Mümkünse kız(sapık değilim sadece öyle istiyorum :D ) oyuncu alınacak.Başvurular için Hamachi adı: 4Lalala123 veya 5Lalala123 şifre:123.Bekliyorum.. İyi forumlar..
  11. Laloww

Yardım Edin Lütfen

http://i.hizliresim.com/nPjo5V.png bunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin.İyi günler.Lütfen...
  12. Laloww

Benimle Oynar Mısın?

Merhaba.Benimle oynayanlarla RPG,survival,modlu minecraft vs. şeyler yapacağız.Yaşım:12.Oynamak isteyenlere ağ: Ağ adı: Protect123 Şifre:123
  13. Laloww

Benimle Oynar Mısın?

Arkadaşlar benimle oynıcak arkadaş arıyorum ağlar: Ağ adları: benkoşarım , benkoşarım2 ikisininde şifre:123 Beklerim yorum atarsınız da sevinirim...
  14. Laloww

USB Mause Çalışmıyor

Merhaba,iyi forumlar.USB Mouse'm çalışmıyor.Pili dolu.Arkadan düğmesini açtım.Bilgisayar Algılıyor fakat mause çalışmıyor.Yardım edin! NOT:Konuyu Doğru Yere Açtığımdan Emin Değilim...
  15. Laloww

Oyuncu Aranıyor...

10-13 yaşları arasında,kız (valla bunu takım arkadaşlarım istedi),Hamachi sahibi,Minecraft'ı iyi bilen,RPG seven,(Skype ve mic zorunlu değil ama bulunsun),İyi niyetli,hoş sözlü bir oyuncu arıyoruz. Hamachi Ağı:FullCanSıkıntısına-2 Şifre:123 (zaten 1 kişilik yer var)
  16. Laloww

Kanka Arıyorum

Beni satmayacak,dürüst,adam gibi adam bir kanka arıyorum.yaşı 12 olsun.Minecraft'ı çok iyi bilsin.Zevkten anlasın,zevkini göstersin.Skype ve mic olmasa da olur(çünkü bende yok :) )Bekliyorum... İyi Forumlar!
  17. Laloww

World Edit Yardımı Lazım

Arkadaşlar,ilk önce merhaba.Sorunum,WE ile sistemime Redstone Repeater çekicem (ama bayaa uzun olacak).Fakat Repeater lar sisteme ters dönük bir şekilde doğuyorlar.Nasıl Düzeltirim?Lütfen...
  18. Laloww

Roller Coaster (1.7.x)

Evet Arkadaşlar Merhaba.Başlıkta dediğim gibi arkadaşım ve ben Roller Coaster tasarladık.Onun isteği üzerine ben paylaşıyorum.Umarım Beğenirsiniz.Fotoğrafı da en yakın zamanda yükleyeceğime emin olunuz.İyi günler. Link: http://www.dosya.tc/server21/GnEIDD/RollerCoaster.zip.html Fotoğraflar...
  19. Laloww

Yardım

Öncelikle merhabalar,iyi seneler.Ben Modlu Server kurucam(1.7.2 için).Fakat bunun için .jar lazımmış.Bana 1.7.2 server.jar bulabilecek varmı?Lütfen...
  20. Laloww

Canı Sıkılan Gelsin

Başlıkta dediğim gibi full can sıkıntısı atmak isteyenler gelsin versiyonlar 1.7.2 ve 1.7.4'tür. Hamachi ID:FullCanSıkıntısına Şifre:123 Hamachi ID:FullCanSıkıntısına-2 Şifre:123 Hamachi ID:FullCanSıkıntısına-3 Şifre:123
  21. Laloww

Tekkit Lite

NOT:Konuyu yanlış yerde açmış olabilirim. Tekkit lite oynucak adam arıyorum yaş farketmez premium olmasın tekkit lite bilgisi olsun Hamachi ID: Tekkit Lite Oynucaz-1 Şifre:123 Beklerim...Herkese iyi oyunlar...