Arama sonuçlarınız

1. Y

Plugin Dosyalarım Sıfırlanıyor

ben şu an satır satır çeviriyorum öyle deniyorum hatalı satırları tekrar deniyorum, teşekkür ederim böyle böyle halledeceğim sanırım.
  2. Y

string en dosyasındaki açıklama komutlarını türkçeye çevirmiştim(Language: yerine türkçe yazarak değil.) .Yani jardakinide mi türkçeye çevirmeliyim ? direk türkçeye çevirmekle olmayacağını biliyorum tabiiki ^^
  3. Y

hımmm. dediğinize göre kodlamada hata yaptım ve sıfırlıyor ? ne gibi şeyler hatadan sayılır ? ç veya ü hariç türkçe harf kullanmak gibi mi ? çünkü açıklamaları türkçeye çevirmiştimde.
  4. Y

Arkadaşlar plugin dosyasını düzenliyorum serverı açınca sıfırlanıyor. Kaydediyorum config veya string-en dosyasını fakat serverı kapayıp açtığımda ilk haline dönmüş buluyorum... Nedeni ne olabilir yardımcı olacak arkadaşımız var mı ?
  5. Y

Knight Craft

Nick:Yurei Yas:15 minecraft in orjinalmi: Hayır. Knight Oynadinmi: Evet Krallik cekilisine katilcakmisiniz: Olabilir.
  6. Y

Yardım Minecraft Gece Görüşü ve Görünmezlik İksiri Yapımı (?)

Dediklerini denedim, hepsi oluyor... Teşekkür ederim, sağolasın.
  7. Y

Teşekkürler deneyeceğim.Merak eden ve başka ingilizcesi olan arkadaşlara:
  8. Y

Arkadaşlar internette aradım fakat bulamadım görünmezlik iksiri ve gece görüşü iksiri gibi özel yapım iksirler var, nasıl yaparız bunları ? Anlatabilecek varmı?
  9. Y

Hamachi Servera Mod Nasıl Kurulur ?

Teşekkür ederim, izliyorum videoyu.
  10. Y

Hoş Bir Faction Server Arıyorum.

Arkadaşlar hoş,kit komutu çalışan, hilenin bulunmadığı, ilgili sağlam yetkili kadrosu bulunan bir faction server arıyorum.Derdime deva olabilecek arkada varsa cevabını bekliyorum. Teşekkürler... *-*
  11. Y

Hamachi Servera Mod Nasıl Kurulur ?

Minecraft Hamachi serverına nasıl Mod kurabilirim ? Basit yoldan anlatabilecek var mı ?
  12. Y

Tamam istifa ediyorum, Nitrado.NET cidden çöküşte.Yok mu azıcık kaliteli bir server yahu?

Tamam istifa ediyorum, Nitrado.NET cidden çöküşte.Yok mu azıcık kaliteli bir server yahu?
  13. Y

Hoş bir server aramaktan gözlerim yaşardı. *-*

Hoş bir server aramaktan gözlerim yaşardı. *-*
  14. Y

Hunger Games Arayışı - 1.4.6

Hah, süper oldu bu işte. Girdim servera, kit falan sistemi bile var.Çok beğendim, ellerinize sağlık cidden. Yalnız skill nasıl kullanıyoruz.Oyun içinde nickim ''Nexar'' mesela Thor oldum ama yıldırım kullanamıyorum. Yardımcı olsanız birde ona :) Teşekkürler.
  15. Y

Teşekkürler şimdi giriyorum. :) Server sürekli açık mı kalacak ? 7/24
  16. Y

Arkadaşlar birkaç saattir Türk Hunger Games serverı arıyorum, yabancı serverlar çok kasmakta. Bilinen bir server varsa söyleyebilecek var mı ? Teşekkür ediyorum ^-^