Arama sonuçlarınız

1. DiPlayZ

Machine MC

Christmas Festivities Mod 1.7.10 eklendiJond311’s Ninja Mod 1.7.10 eklendiAvatar The Last Air Bender 1.7.10 eklendiSword Pedestal mod 1.7.10 yayınlandıBlur Mod 1.7.10 yayınlandı.RadarBro Mod 1.7.10 yayınlandıMulti Mine Mod 1.8 yayınlandı
  2. DiPlayZ

WinterNetwork | IP : play.WinterNW.com | Factions - SkyBlock - Creative ve Digerleri | HUB SUNUCU

"Belki" Birçok oyuncunun yaşı küçük ve lapis veya hammedde olmayınca çok uğraştırıyorlar adam gibi 50 kişi toplayamıyorsun lapis falan olmayınca ama ben de lapissizden yanayım...
  3. DiPlayZ

WinterNetwork | IP : play.WinterNW.com | Factions - SkyBlock - Creative ve Digerleri | HUB SUNUCU

İki dakika adam gibi cevap ver adminsin sen söyliyim çok istiyorsan belki yaşın yüzünden o zamanları hatırlamıyorsundur ama NoMercy'de avatar olduğu zaman hiç kasmıyordu.
  4. DiPlayZ

Serverdaki lag acaip bir şey iki saatte bir domuz kestim avatarda skiller atılmıyor lagdan mükemmel ötesi bir server (!)
  5. DiPlayZ

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: DiPlayZ *Sadece gerçek adınız: Serdar *Yaşınız: 17 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Yogscast, MuratAbiGF, Videoyun, BFChickenGamers, Kofteistkofte, Minecraft...
  6. DiPlayZ

Üyeleri Yorumlayalım

@AlichosTR Forumda tanıştığım ve bana en yararlı olan kişi.Kendisine nedensizce saygı duyuyorum. :D @AtomTR Forumda tanıdığım ilk kişi.Ne kadar sevmesem de :) ( toplasan bir kere öm konuştuk onda da bir sorunum vardı çözdü sağolsun :D) Ulan duygulandım bee
  7. DiPlayZ

Modlu Minecraft Bölüm 1 "Başlıyoruz..."

onden değil hoşuma gitti :D ben daha saçma bişeyler diyodum şarkı dilime takılınca :D
  8. DiPlayZ

Machine MC

Dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz teşekkür ederim.
  9. DiPlayZ

Recine Vie Mod Paketi ! | 53 Modlu Büyük Macera! | Gir Bak Pişman Olmayacaksın :)

Kardeş bence mod yapımcısını bekle birşeyler söyler birkaç tavsiye verir ona göre indir.Daha mantıklı olur veya tek tek dene :D
  10. DiPlayZ

Recine Vie Mod Paketi ! | 53 Modlu Büyük Macera! | Gir Bak Pişman Olmayacaksın :)

Bence hiç uğraşma en üst sürüme geç :D
  11. DiPlayZ

Machine MC

Daha önce böyle bir hub konu açmıştım.Bu konuda birçok siteden derlediğim sevdiğim modları bulabilirsiniz.Sizlere verdiğim link direkt bloga açılacaktır.İsterseniz oradan indirebilir isterseniz yorum yapabilirsiniz.Daha önce dediğim gibi kâr amacı gütmediğim için eğer bir mod, map veya hikaye...
  12. DiPlayZ

Sa kardeş güzel bir mod paketi altında senin youtube resmin dahil her şeyi ile blogumda paylaşmak isterim sıkıntı olur mu ?
  13. DiPlayZ

Modlu Minecraft Bölüm 1 "Başlıyoruz..."

Darılma hanım teeyze :D
  14. DiPlayZ

abi yaşıyon mu ya çook eskiden bi server hazırlığı hatırlıyorum nooldu o ?

abi yaşıyon mu ya çook eskiden bi server hazırlığı hatırlıyorum nooldu o ?
  15. DiPlayZ

[SIFIRLANDI ! 7.GUN]|CraftMiner|<MadenAlanı-TimberMOD-Ihale-Ipeksi-Ticaret>Hayatta Kalabilir Misin

Yılbaşı ve Paskalya arasındaki bağlantıyı kurmaya çalışıyorum. Connection has lost !!!
  16. DiPlayZ

Devam etmelimiyim ?

Sen yapmicaksan kim yapıcak ben seni hatırlıyorum kardeşim beklerim ben hatta blogumda da paylaşabilirim.
  17. DiPlayZ

Woww be bayadır yoktum amma değişmiş forum.

Woww be bayadır yoktum amma değişmiş forum.
  18. DiPlayZ

BuildCraft 1.7.2 + Industrial Craft 2 1.7.2 + ThaumCraft 1.7.2 +++

Çalıntı değil ama ben de yapmadım sadece mod tanıtımı yapıyorum.Çalıntı olarak adlandırmak için benim modların altına ben yaptım yazmam gerekir :) Ama yinede saol yorumun için şu an seri paylaşımlarıma başlıyorum beyler yaklaşık 7 mod gelecek 1 saat içerisinde beklemede kalın.Mine Battles 1.7.2...
  19. DiPlayZ

Yogbox modu bilen varsa gel bi

Yogbox mod pack download yaz cikiyo ben kucuk bi aramadan sonra 15dkda indirdim en fazla aramayla beraber 25 dk surer Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.
  20. DiPlayZ

+2,000 indirme özel GMSV2 Nano Versiyonu + Server

Ilgi cekmez diyorsun ama technic launcherda var ise ilgi ceker Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.
  21. DiPlayZ

+2,000 indirme özel GMSV2 Nano Versiyonu + Server

modların adını söyleyebilir misin veya direkt konuya eklesen
  22. DiPlayZ

yardım edebilirmisiniz ?

yanlış anlama hiç denemedim ama +FPS diye bir mod var söylediklerine göre kasma sorununu bir nebze hallediyormuş bi dene derim...
  23. DiPlayZ

DayZ Mod 1.7.2 İndirme Linki Bulamıyorum

Ne zaman yayinlandi be haberim yok :) Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.
  24. DiPlayZ

DayZ Mod 1.7.2 İndirme Linki Bulamıyorum

DayZ1.7.2 henüz yayınlanmadı
  25. DiPlayZ

[Hexxit Core] Başım Belada Lütfen Yardım Edin !

Od kardes Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.