Arama sonuçlarınız

1. Minecraft Mod Arayıcı :D

Hangi Kanalı İzliyorsunuz ?

mod tanıtımları için bfchicengamers eğlence videoyun ya da multirawen (burak oyunda) öğrenmek için nileppezdel87 (fare düşmanı) neden izledigimi bilmiyorum ama oyunlog var 700 kadar video su var
  2. Minecraft Mod Arayıcı :D

Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

hayır degil şahitlerim bile var ama 1.5.2 de o klasör yok ayrıca klasörü silince minecraft sıfırlanıyor
  3. Minecraft Mod Arayıcı :D

John Nerde ? Adv Map Çıktı !

anladım da sonraki göreve geç yazıyodu sanınrım o yüzden
  4. Minecraft Mod Arayıcı :D

Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

hay sizin heronuzu biri var biri yok dio ama %50 olabilir çünkü her yenilikte 'removed herobrine ' yazıyo neden ? ama olmaya da bilir ancak ben 1.4.7 oynarken .minecraft ın içinde herobrine adlı klasör buldum ? kafalar karışık :sırıtmak:
  5. Minecraft Mod Arayıcı :D

Minecraft Issız Ada Seed

ben de seed yazmadan aynı yeri buldum hatta sanırım bu yer bi serverde var (hunger games)
  6. Minecraft Mod Arayıcı :D

vayy bee suraya bakın ( nether )

1 günde bulamadıysan 2 gün ara :D 3 4 5 ten sonra bulamssan artık bırak baska dünyada ara :D
  7. Minecraft Mod Arayıcı :D

Haritanın Ilk Kasabası

bu maple advanture map yapsan çok tutar
  8. Minecraft Mod Arayıcı :D

Endde bulduğum bişe

Ufo gelmiş niye dünyaya gitmiyon dio :d
  9. Minecraft Mod Arayıcı :D

Arkadaslar Minecraft Gizemi

HAYIR BU ADAM SERVERLERDE OLAN MADEN EVENTİ GİBİ BİRŞEYE GİRMİŞ VE ADAM NASIL HAVADA DURUYO ?
  10. Minecraft Mod Arayıcı :D

Minecraft bug'u: Bir elde 2 item!

toprak yerde gibi ama iki kişi daha mantıklı
  11. Minecraft Mod Arayıcı :D

nerede spawnlandım bennn

ben bir modpack oynadım bu buluttan vardı kırabiliyordun ama minecraftın bulutlarından yüksekte bazen üstünde çakıl veya tugla oluya saçmalık
  12. Minecraft Mod Arayıcı :D

vayy bee suraya bakın ( nether )

Seaque dedigi gibi 1.4.6 dan sonra survival oynuyordum portal kurdum suyun içine (anlatamam uzun bir yol)hemen karsimda nether kalesini buldum ama daha survival oynamadım
  13. Minecraft Mod Arayıcı :D

Bu Nasıl Bug :)

Bana köpek oldu zorlayıcı oynuyordum vurdum bir tanesine öldüm sinirden bilgisayarı kapatıyordum :D
  14. Minecraft Mod Arayıcı :D

Minecraft Dağ Resmi

valla inanın lütfen ... ben bir keresinde 1.4.7 ye skydaz dan mod indirdim oynadıktan sonra modları sildim servere girmeye çalıştım ama 'bu server normal minecraft için' gibi birsey yazıyodu başlattan %appdata%/.minecraft ta girdim herobrine diye bir dosya vardı dosyaya baktım bulding leri falan...
  15. Minecraft Mod Arayıcı :D

Minecraft ''YOK ARTIK'' Dedirtti

Ben flat ta gezinirken gerçek dünyayı buldumda alttan ta ormana kadar vardı baktım baya gidiyor dedim bu nasıl dünya sildim gitti :D
  16. Minecraft Mod Arayıcı :D

Ilginç Görüntüler

koyun ucmuyo evin ustunde sanırım
  17. Minecraft Mod Arayıcı :D

O Manzara!!!!!

agactaki yaprakların bile reni farklı
  18. Minecraft Mod Arayıcı :D

Minecraft Dağ Resmi

arkadaslar bir yerde okudum herobrine normaldede cıkma sansı milyonda bir miş onun dosyalarını ben .minecraft ın içinde buldum cok şaşırmıştım o genelde magaralarda cıkıyo normalde ve sanada milyonda bir olan sans cikmis sanlisin ma kötü sansli :D
  19. Minecraft Mod Arayıcı :D

John Nerde ? Adv Map Çıktı !

valla çok hoşuma gitti ama son oldugunu söyleseydin John u buldum iki saat ortalıkta gezdim baska birsey var mi diye
  20. Minecraft Mod Arayıcı :D

İlk Adventure Mapim [Türkçe]

güzel ancaksondaki patlama ve yaratıklarla dövüşürken ağa düşmek kötüydü