Arama sonuçlarınız

1. mustokral

Proxy is Detected

Arkadaşlar bu hatayı alıyorum serverlere giremiyorum yardmı olurmusunuz
  2. mustokral

StarOnline 7/24 Online Eventler | Görevler Birlikler 1.7.X

Staronline.nitrado.net Staronline.nitrado.net Staronline.nitrado.net...
  3. mustokral

UchihaCraft 7/24 Online Server Alımları

RemoveCraft İsimli Serverimizi Yenileyip İsmini Değiştiriceğiz Bu Yüzden Alım Yapmaya Karar Verdik. Öncelikle Pluginer Ve 2 Tane Builder Arıyoruz Takım Olurlarsa Alınmaları Daha Yüksek İhtimal Olur. Pluginer Olucaklar Skypemı Eklesinler.(RPG Server Pluginlerinden Anlamayanlar Boşuna Eklemesin)...
  4. mustokral

Remove Craft [50] Kişilik Faction Server Vip Cekilişi yapıyoruz !!

!Remove Craft [50]Kişilik Faction Server! Server 7/24 Onlinedir. Arsalar Bedavadır Almak İçin:/P auto Yazınız. İP: RemoveCraft.Nitrado.net İletişim için Skype: Sonkahraman41 Vip Cekilişimiz 1 Ocakta Acıklanacaktır Katılmak için...
  5. mustokral

Remove Craft 7/24 Faction pvp Online yetkili alımları

*Serverimizde Yetili olmak isteyen arkadaşlarım server şu an onlinedir ve [50] kişiliktir bilginize! *Pluginer ve Admin alımları yoktur! *Lüften Verdiğimiz Formdaki Bilgileri Doldurunuz. *Not:En az yaşınız 13 olmalıdır! Skype: Yaş: Ne için başvurdun: Server'de Neler yaparsın nasıl warplar...
  6. mustokral

RemoveCraft Yetkili alımları

Merhaba arkadaşlar ben RemoveCraft kurucusuyum ve sw için yetkili arıyorum ilgilenen skype: sonkahraman41 Server suanda acıktır yetkı vereceğim kişilere ip vericem iyi günler :)
  7. mustokral

Sw Aciyoruz Pluginci Lazim

HİÇ PLUGİNCİ OLDUNUZMU YAŞ AD SOYAD DOLDURUP hamachi id Plugin-alim sifresi 123 olan hamachimize giriniz!!
  8. mustokral

Minecraft Bukkit Sw Kasıyor

ARKADASLAR AYNI PC DEN ÖZELLİKLERİ AYNI OLAN PCDE NRMAL KASIYOR AMA BENİM PC İKİDE BİR DONUYOR NEDEN? BİLEN VARSA SÖYLEYEBİLİRMİ
  9. mustokral

Bt-craft Super Minecraft Server!!!!!

BT-CRAFT SÜPER BİR SERVER İP:94.54.25.16 SERVER HAMACHİSİZDİR!!! İSTEYEN HAMACHİ AĞLARIMIZA GELEBİLİR BT-CRAFT-1 DEN 5 E KADAR SİFRELERİ:123 ;)