Arama sonuçlarınız

1. C

Video serisi yapacak arkadaş Hamachi bilgileri icerde

Skype'den deil msnden konusulacaktır video ben deil o cekecektir ama sw yi ben acıcam Solar Survival Sky Block Let's Play Maplari cekebiliriz sadece 2 kişi ama her videoda 2 şer kişi ben ve o şahıs oynuycak Hamachi Bİlgileri: adı SolarSurvival3, Şifre zırtpırt veya 123 [ikisinden biri unuttum...
  2. C

Minecraft Survival Rehberi Çekecez [gerisi Gelecek]

Videyo Serisi yapacaz ama skype deil msn 'den Olacak *Neti iyi olacak *Professional olacak *Eşya yaratmada çok iyi olacak Yoruma atın E'mail ' i
  3. C

Solar Survival Video Prog+pro+hızlı Net+skype Yaş +11 :)

Özelden hamachi bilgilerini vericem [Gelecekler Lütfen beğeni atın da forum puanım yükselsin :) :D ]
  4. C

Clones Solar Map [alıntıdır]

Solar SUrvival map internette silinmiş işte bunu bende bir sitede buldum ve size verdim. Bunu yapan başkasıdır Kesinlikle ve Kesinlikle başka sitede buldum ve bulamayanlar için alıntı yaptım yalan atmak istemem arkadaşlar. Okudugunuz için teşekkür ederim Saygılarımla.... Ve beğenen herkese...
  5. C

Hamachi Server Gelin Oynayak .[pluginci Aranıyor]

İlk öncelikle soyleyim bana yardımcı olcak plugin eklemeyi bilen[hamachiye] kişi aranır builderler alındı. Op alsana die solemeyin bana en sinir oldugum sey biri gelmiş beni op yap dio Neden diom ve işte dio söövüyom :D Herneyse hamachi ağı adları KingsCraft-1 KingsCraft-2 KingsCraft-3 KingsCraft-4
  6. C

Survival Server Nethere Giderik :d

Bilgisayarı ve neti iyi kişiler lag yapmicaklar. Hamachi ağı adı : Kingserver33 Şifre : zırtpırt Skype şart değildir.
  7. C

5 Kişilik Survival Atcaz Gelcek Gelsin

Logmein Hamachi Serverda Ağ idi : MineCraft Kar[D]eşler Sunucusu Şifre : adamollan3
  8. C

1.4.6 Logmein Hamachi Ve Multiplayer Server...

Hemen Gel ilk 3 adminlik verilecektir[Kodları bilsin çünkü ben fazla bilmiyorum] Server bir kaledir Map Deisikligi oylama ile yapılır Tabelalar İngilizce yazıyor ama düzelecek Daga bir cokta özelligi var Evleri adminlere sorarak alın ve evinizi bozanları şikayet edin Direk ban Maptakı esyaları...
  9. C

Hamachili Yeni Serverde Kendine Admınlık Wermek

yeni Hamachi Server actım ama kendime admınlık weremedım ucamıyorum bişi yaratamıorum acill admınlık yazmayı ogretin