Arama sonuçlarınız

1. C

Premium Serverlere Giremiyorum :/

Arkadaşlar daha bugün bir tane siteden premium aldım. Hemen Denedim Oldu Girdim Minecraft launchere ama premium serverlere giremedim. ÖRN: eu.shotbow.net Ne yapabilirim bi siteye baktım o serverda karakterin olmadığı sürece almıyorlar biraz bekle kesin alırlar demişler. Sizce Doğrumu başka ne...
  2. C

Server Geri Alınabilirmi?

Arkadaşlar ben kendi pcmde bi server kurdum ve ona çok uğraştım birsürü warplar falan yaptımda yanlışlıkla pl paketini değiştirdim MultiverseCore'deki flatroom dünyası gitti aynı zamanda essentialstaki warplarda gitti.Sistem geri yükleme denedim gene bişe olmadı. Olacağından ümitli de degildim...
  3. C

Yardım :/

Arkadaşlar serverimde ölen kişi bir daha respawn olamıyor ve serverdan atıyor. Yani ne hata veriyor derseniz ölen kişi respawna tıklayınca Connection lost- İnternal Server Error hatası veriyor ve o kişi bidaha servere giremiyor. Yeni hesap açıp girmek zorunda kalıyor.Bu hata OITC'de yok ama...
  4. C

Minecraft Server Crash!

beyler şimdi ben minecraft bukkit serverimde oynuyordum hiçbir sorun yoktu ama nasl olduysa servere giriyorum birz oynuyorum yaklaşik 10 saniye felan oynayip serverden atiyor consola bakiyorum crash veriyor jarı yeniledim yine aynı napabilirim sw hacklenmişmi yoksa çökmüş olabilrmi ikiside...
  5. C

Minecraft Bukkit Server Yardım!

Arkadaşlar ben şimdi hamachili bukkit server kurdum.Tabikide pluginlerde var ama consoldan op Creepern9 yazyorum op oldum ama oyuna girince böle bi komut yazinca ./manuadd Creepern9 Admin kirmizi bir yaziyla diyorki All commands are locked due to an error. Check the log and then try a...
  6. C

Minecraft Error Veriyor. Help Me !

Arkadaşlar ben minecrafti 2-4 aydır oynuyordum fakat şimdi açamıyorum.Minecrafti sildim,Sistem geri yükleme yaptim, minecrafti tekrar yükledim fakat hiçbir faydasi olmadi Tam minecrafta girerkende şöyle bir uyari veriyor: Napmam gerekiyor arkadaşlar lütfen yardım edin :'(