Arama sonuçlarınız

1. oğuzhan145145

mineshafter problemi

java ile açtıgımı soylemiştim tılıyorum hiçbirşey olmuyor
  2. oğuzhan145145

mineshafter problemi

Su mineshafter programı bende calısmıyor jar seklinde indiriyprum pc de acılmıyor ( java ile birlikte acıyorum) arkadasımda sorunsuz bir şekilde acılıyor bende niye acılmıyor?
  3. oğuzhan145145

Too Many Items 1.5.2

konu yeri yanlış
  4. oğuzhan145145

Kızıltaş Dükkanı (zencimusa Farkıyla)

onu sen yapmıyon ödül puanların arttıkca geliyolar.Her ödül puanı aralığına bir rutbe var mesela 0-50 arası ağaç yumruklayıcı gibi
  5. oğuzhan145145

rutbemin kızıltaş muhendisi olmasından utanıyorum :D
  6. oğuzhan145145

nasıl... NASILL cidden anlamıyorum o esyalar nasıl ayırt ediliyo ikilik taban onluk tabana nasıl cevriliyo offf az basit seyler yap da anlayayım pistonla acılan kapı felan:D
  7. oğuzhan145145

Hamachi Servere Nasıl Mod Yuklenir

arkadaslar ben arkadaslarla hunger games oynamak istiyoruz ama hamachi uzerinden nasıl yapabilirim
  8. oğuzhan145145

Oyuna Ilk Basladıgınızda Yaptıgınız Acemilikler :p

evet arkadaşlar sizinde elbette minecraft hayatına basladıgınızda yaptıgınız acemilikler vardır ornek olarak ben ilk başladıgımda creepırı mutant hıyar sanmıstım :D
  9. oğuzhan145145

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

o dediğin blok adını unuttuğum bi modda vardı bu arada soleyim dedim :)
  10. oğuzhan145145

ARTIK SULARINIZ DONMAYACAK :)

adam etrafını citle kaplamak istiyosa?
  11. oğuzhan145145

Money Nedir

o zaman insanlar daha çok flood yapmazlarmı?
  12. oğuzhan145145

onceki yorumları okusaydın bole bişi demezdin bu konu zaten tartışıldı ve sonuçta taşınmadı
  13. oğuzhan145145

meşaleler sadece 1 blok uzaklıktaki suları doonmaktan koruyabilirler e suyun her yerine meşale koyarsan nereye tarım yapcaksın
  14. oğuzhan145145

Bunu Nasil Yapti???

mceditsiz spawnlayamazmıyım
  15. oğuzhan145145

Bunu Nasil Yapti???

arkadaşlar geçen gün hypixelin bi mapını oynuyodum bi arkadaşımla ve işte oyunun sonunda çıkan yaratık: bi de bosslardan birinde şu vardı ALLAH AŞKINA BUNU NASIL YAPIYO!?
  16. oğuzhan145145

Wood Generator Yapmak Videolu !!

güzel ama mantığını ya da nasıl çalıstıgını da acıklasaydın hiç olmassa ne yaptıgımızı bilirdik
  17. oğuzhan145145

Minecraft ''YOK ARTIK'' Dedirtti

oha burayı bi düzenlesen içine de ev fln yapsan süper orta cag sehri olur he :D daglardan sur fln kullan bunu :D
  18. oğuzhan145145

verim acısından belki haklısın ama gorunus acısından bir ciftligin sularla daha iyi göründüğünü düşünüyorum
  19. oğuzhan145145

Cracklilere kötü haber

ya beyler tam bilmiyorum yalan konusmus olmiyim ama notchun kendi minecraftı korsan herkese de korsan oneriyo o yuzden bence deismez
  20. oğuzhan145145

aslında tabelaların suyu kesme ozelliği pek cok icatta kullanılmıstır mesela spawner tuzakları gibi hem zaten bu bug kotu bisi olsaydı notch kaldırırdı kaç güncellemeden beri var :)