Arama sonuçlarınız

1. I

Entergame Tuşuna Tıkladıktan Sonra Hascrashed Çözüme-içeriiii!!!!!!

Arkadaşlar minecraft bu hata genelde bilgisayara format attıktan sonra olur her şeyi denersiniz ve olmaz bu hata çıktıktan sonra ya ekran kartınızı son sürüme getirmeniz ya da ekran kartının programını indirmeniz gerekir (bende böyle oldu :D) size vereceğim linkten bulabilirsiniz link:
  2. I

Channelim Powerstroke Power

arkadaşlar ben bi channel açtım abone olursanız beni sevindirirsiniz abone olan herkese şimdiden teşşekkürler ve haftada 4-5 video gelecek pazartesi-salı-cuma-cumartesi-pazar cumartesi pazar için söz veremem dershane antremanım var bana ulaşabileceğiniz sosyal paylaşım siteleri ve kanal...
  3. I

Tüm Skinler Bu Sitede

onemli deil
  4. I

Tüm Skinler Bu Sitede

skin inmiyo sen skinin adını minecraftta girerken yazıcan
  5. I

Tüm Skinler Bu Sitede

biliyorum ben hiç kimse uğraşmasın ha indi ha inecek diye beklemesinin diye paylaşım yaptım
  6. I

Tüm Skinler Bu Sitede

önemli değil ;)
  7. I

Tüm Skinler Bu Sitede

arkadaşlar birçok kişi link kırık diyo o zama google mcskinsearch yassın ilk site sonra yukardan browse kısmına gelin orada 1.000.000 fazla skin var ;)
  8. I

Tüm Skinler Bu Sitede

link kırık değil bi hata olmalı senin bilgisayarında
  9. I

Tüm Skinler Bu Sitede

Arkadaşlar bu vermiş olduğum linkte: link: http://www.mcskinsearch.gamer.com.tr/browse isteğdiğiniz bir skine tıklayın ve adını minecrafta girerken username kısmına yapıştırın ve oyuna girin ve seçtiğniz skin steve yerine o olacaktır