Arama sonuçlarınız

1. AnkaBilisimTR

| < SanalTURK > Yarı OP Faction / Kasalar / Bosslar / Rütbeler / Kumarhane / Hile Koruması / Mc.SanalTurk.Net |

MAKİNE ÖZELLİKLERİ: Versiyon: 1.8 - 1.12 Ram: 16 GB Faction Sunucusu: 8 GB Ram ÇakmaLobi Sunucusu: 2 GB Ram BungeeCord: 1 GB Ram Cache Toplam: 1 GB Ram Discord Bot: 4 GB Ram Slot: 100 Hosting: Batıhost Lokasyon: Almanya IP: mc.SanalTurk.net Site: SanalTurk.net OYUN İÇİ BİLGİLER; Hilenin...
  2. AnkaBilisimTR

Play.SkyLineMC.Net - Boss - Gizemli - Görevler - Özel Itemler - 1.8.X

✓ Gizemli ile P6 - P7 Alma ! ✓ Lapis kaz Puan Topla Vip Ol ! ✓ Kredi Sistemi ile Güvenli Vip Olma ! ✓ Sunucuya Özel Yapılan Yerler ! ✓ Sandıktan Çıkan Süpriz itemler ! ✓ El emeği menüler ! ✓ 15 Dakikada bir yarışma ile ilk yaziyi yazan ödül alıyor ! ✓ Menülü Pazar Sistemi ! ✓ 1.8.x' de Çalışan...
  3. AnkaBilisimTR

kapatıldı.

kapatıldı.
  4. AnkaBilisimTR

| Mc-Raid | [%100] Türkçe | Survival | αηтι-χяαу | Kesintisiz Hizmet | Claimde PvP |

##################################### < Mc-Raid Survival PvP > ##################################### || Sitemiz : www.Mc-Raid.Net || || Server IP : Survival.Mc-Raid.Net || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.5 || || Kapasite : 50 SLOT || || Kapanma Riski Yok || ##################################### {C*}...
  5. AnkaBilisimTR

Skript | Ingilizce Authme

Merhaba Arkadaşlar Bir Internet Sitesinde Buldugum Bir Skript Ama Büssürü Özelligi Vardir. Yararları: Register,Logout,Unregister,Locale Dosyasi,ChangePassword,Settings,1.PreSetVariables,Core,ChatV5 Özelligi Zararları: Daha Zararını Görmedim Ama Alta Yazarsanız Yardımcı Olabilirim... Link...
  6. AnkaBilisimTR

Skript Ne Hatası Var ?

on death: [TAB]victim is a zombie [TAB]attacker is a player: [TAB][TAB]make attacker execute command "/zombipara" command /zombipara: [TAB]trigger: [TAB][TAB]eco take 2 to player Beyler Ne Hata Vardır Adam Zombiyi Kesince 2 Tl Gelmesini İstiyorum...
  7. AnkaBilisimTR

[YARDIM] Nethere Gitmek !

Merhaba Arkadaşlar Şimdi Benim Sorunum Diyelim /Warp Nether Var Oraya Gidecekler Ama Giderken 5 K Istiycek Alacak & Viplere 2.500 K Olacak Orada Sethome Tpa Gibi Komutları Engellemek Istiyorum Nasıl Yapabilirim ...
  8. AnkaBilisimTR

[HATA] Nethere Portaldan Gidilmiyor

Merhaba Arkadaşlar Şimdi Benim Sorunum Diyelim /Warp Nether Var Oraya Gidecekler Ama Giderken 5 K Istiycek Alacak & Viplere 2.500 K Olacak Orada Sethome Tpa Gibi Komutları Engellemek Istiyorum Nasıl Yapabilirim ...
  9. AnkaBilisimTR

[ 1.7.2 ]| AnkaCraft | [ %100 ] Türkçe | Rütbe Sistemi | Survival | Menü Sistemi | Kesintisiz Hizmet

##################################### < AnkaCraft Survival PvP > ##################################### || Server IP : Mc.AnkaCraft.Org || || Server IP : Server Şimdilik Bakımdadır || || Server IP : NewSurvival.Nitrado.Net || || Sürüm : 1.7.2 || || İntel Core -İ7 - 2960 - @3.20 GHz - (32 Cores)...
  10. AnkaBilisimTR

RandomTP World Arası Geçiş

Selamun Aleyküm Beyler Şimdi Bir Derdim Var Derdim RandomTP Ben Belirledigim Dünyada Bi Ayarladıgım Portaldan Geçip Otomatik Yerlere Atmasını İstiyorum Ama Bilmedigim İçin Portallısını Yapamiyorum Serverimde Warp Degilde Normal Survival Olacak Önlerinde Portal Geçip RandomTP Sayesinde...
  11. AnkaBilisimTR

[Hata] Essentials UFT-8 Değil

Beyler Selamun Aleyküm Şimdi Sorunum Bu Resimde Gösterdim . Ve Birçok Şey Böyle Beyler Türkçe Yaptıgım Karakterler Normalde Nitrado Serverde Oluyordu Normal Bukkit bilgisayarima kurunca olmuyor Nedenini Bilmiyorum Konuları Araştırdım Windows-1296 Gibi Şeyler Buldum Essentials Sildim Yenisini...
  12. AnkaBilisimTR

| AnkaCraft 7/24 Online Yetkili Alimi | [Tecrübeli,Tecrübesiz]

Herkeze Merhaba Millet! Bugün sizlerle bir sunucu tanıtımı yapıp alımlara geçeceğim; İlk Olarak Sunucumuzun Adı AnkaCraft'dır. Sunucumuzu Kuran Şahıs @AnkaBilisimTR 'Dir. @-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-@ Bu bilgiler şimdiliktir. Çok giren olursa kısacası tutarsa çoğaltılacaktır; Sunucumuz...
  13. AnkaBilisimTR

MineCraft Serverim Permision

Beyler Benim Serverim Var Nitrado.Net Aldim Plugin Map Filan Var Ancak Bi Warp VipHammadde De Kapi Yerine Permission Nasil Yapabilirim Oradan Gecebilmek İcin Vip Olmalari Gerek Nasil Yapabilirim Öyle.