Arama sonuçlarınız

1. B

Türkiyede Minecraft'ın Durumu

Herkes (özellikle uzun roman gibi yazanlar) hepiniz haklısınız minecraft ilk çıktığında daha iyiydi ben ilk başladığımda ege ile minecraft oynuyoruzu izliyordum ilk yamalarda iyiydi MC ama sonradan bozdu herkesi ağzına düşünce..
  2. B

kendim yapmadığım bir ev buldum herobrine nin mi

zannedersem evet geliyor veya etrafında oluyorlar bildiğim
  3. B

minecraft ta en çok taraftar hangi tamının gir ve takımını yaz

ya bir şey söyliyeceğim bu ülkenin %50 si fener %40-%30u Galatasaray %20-%10u Beşiktaş nedeni ener herşeyi sabote ediyor bu milletin çoğu cahil cümela insanlar ama Galatasaray ve Beşiktaş hep daha bilgili daha kaliteli insanlar tutar yani her durumda <3GALATASARAY<3
  4. B

reklam yapma!! dikkat et hemen düzenle admin banlar ama yinede evet
  5. B

biliyorum herkes benim üzerime düşecek ''seni bebe'' ''aman bebe bakma buna'' gibi şeyler yazacaksınız biliyorum ama ben 9 yaşındayım ben minecraft meselesine 1,5 yıl önce başladım ve bir yarım yıl filan minecraftın ne crackedin bulabildim ne premiumunu bulabildim ama 1 yıldır minecraft...
  6. B

Olmaz olsun ;(

ben okulu seviyorum vallahi TED'e gidiyorum zaten bu sene öğretmenler de daha acıyor bize (acaba sene ortalarına doğru böyle olacak mı?:D)seviyorum yani ama kalkması dert saat 8 gibi derse giriyoruz akşam 5te çıkıyoruz :,((
  7. B

Gerçek

acaba ney:D
  8. B

U-Craft'ın özür dilerimligi

İngilizce Konuşunca Sanki Büyüyeceğini Zannediyor...
  9. B

Altındaki Kullanıcıya Minecraft Hakkında Soru Sor

aa unuttum neyse redstone hangi versionda eklendi
  10. B

hepsii saymam ama yarısını felan sayarım not gate or gate and gate flip flop nor gate
  11. B

Survival Için Mod Tavsiyeleri(yardım)

TConstruct:Muhteşem Eşyalar Yapabilirsin (emin ol ki diamonddan iyi materyeller var)
  12. B

Minecraft 1.6.2 - 33 Modlu .minecraft

ya bana mo'creatures olmayan bir link verir misin
  13. B

bana mcde demirciğiliği çok gerçekçi yapan bir şey veya direk komple mcyi gerçekcileşitren bir mod

ama o fazla gerçekçi değil sadece fırına koyuyorsun demir (madenleri) ıstıyoun casta koyuyorsun bitiyo benim istediğim böyle elinle fırında ısıtcaksın çeiç gibi birşeyle şekil vericen falan
  14. B

Lütfen Yardım Edin Nolur !!!!

belki bilgisayardaki bir program dır
  15. B

Kızıltaş Dükkanı (zencimusa Farkıyla)

adam muhterem beyler çıkın bu arada benimle skypeden bana biraz eğitim verir misin yaşım biraz yaşım küçük ama.... Batuhan Özbatir skypeden eklersen sevinirim
  16. B

Tek Block'tan Ev!

vav muhteşem beğendim...
  17. B

599 mctl isteyen ?

bende forumdan yakında banlancam paramı isteyen??
  18. B

1.4.7 alttaki 573253187536681523853851 sayısını 440789472890479870 a bölen ir hesap makinesini redstoneyle yapabilirmisin SADsaSDaDSasFAdsAsFAsAsfAfsasdfasAfsaSfaSDafdasdarsd:DD:D::D neyse MC editle maksimum ne yapabilirsin?
  19. B

Premium Mu? Crack Mi?

ben de Premium almayı düşünüyorum bu aralar ama crackim ankette hangisini seçicem????
  20. B

Minecraft Premium Hesabımı Veriyorum.

keşke benimde Premium hesabım olsaydı ama yakında almayı düşünüyorum...
  21. B

Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

konuyu hortlatmayın PLZ LÜTFEN !!!!!!
  22. B

ya arkadaşlar ben bilgisayarımda virüs olduğundan şüpheleniyorum

arkadaşlar ben bu bilgisayardaki ekran kartıymış vb şeylerden pek anlayan biri değilim ve başlıktaki gibi bir şey olduğundan şüpheleniyorum sizin bildiğiniz bir program var mı bütün virüs olabilecek şeyleri silecek?