Arama sonuçlarınız

1. erdemgrgn

Yeni Glowstone ile ilgili şeyler! Parlayan Glowstone 1.7.2!

Tanıtım dünyasına video yaptığı için teşekkür ederim. Bu modun sloganı budur: Bu modu indirirseniz glowestone'ınızın daha kullanışlı olacağı garantidir! Lütfen içeriği okuyun! Okumadan yorum atmayın ve glowstone'ın parlaklığını ARTTIRMADIM!!! Sadece glowstone ile ilgili yeni şeyler ekledim...
  2. erdemgrgn

Minecraft 1.7.2 Birkaç dakikalık Eğlenceli Map: Hızlı Survival

Bu harita Hızlı Survival. Adı gibi Survival deneyiminizi birkaç dakikaya dönüştürüyor. Macera haritası değil ama 5 challange var. Hepsi haritada yazıyor. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN HARİTAYA BAKIN! Bu haritada birkaç dakikada başlangıctan end'e gidebilirsiniz. Ve bir şey gizledim siz bulun diye :p İyi...
  3. erdemgrgn

Minecraft Vanilla ELMA Tohumu/BLOĞU! 14w30c

Evet...Bu sefer başka 1 redstone icadi ile karşınızdayım ve icadımda ÇALIŞAN ELMA TOHUMU/BLOĞU! ELMA TOHUMUNU KOYUP ARADA BİR ELMA BÜYÜR VE SONRA ELMA BLOĞU VERİR VE O ELMA BLOĞUNU MASAYA KOYARAK KESEBİLİRSİNİZ! Özür dilerim ama burda anlatamayacağım kadar biraz karışık/biraz problemli ama...
  4. erdemgrgn

Koyulabilir Block Chestler (Orjinal:KaanEmirUçar) 14w27b Vanilla Minecraft

Evet gençlik bügünün 2. icadi ile karşınızdayım :p Ve bu icatın orjinali KaanEmirUçan tarafından yapıldı bakmak isterseniz: https://forum.gamer.com.tr/konu/block-chestler-Çokbasit-kullanışlı.209887/ Ama ben bunu geliştirdim veeee... karşınızdaaa.... Koyulabilen block chestler!!! Evet o block...
  5. erdemgrgn

Randomite (Redstone ile Zar gibi bir ore!) Taşınabilir 14w27b Vanilla Minecraft

Merhaba gençlik, ve yeni icatimi gösteriyorum. RANDOMITEORE! Bu icat bir maden zarı.Ve dünyada her yere koyabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken ''Randomite'' adlı bir Endermite'ı spawnlıyoruz ve zar gibi 6 ore dönmeye başlıyor tabii Endermite ölünce duruyor. artık hangi ore çıkarsa :p Sistem...
  6. erdemgrgn

Minecraft Fırlaatıcı Sandıklar (Patlayıcı,İksir Efekti,Fırlatma,MobSpawn,Tuzak) Çok Kolay!

Evet Arkadaşlar Bu Gösterdiğim Redstone İcadi Fırlatıcı Sandık.Çok iyi ve çok kolay ve çok efektif. Survivalda Yapılabilir,Komut Bloksuz,Ucuz Yapımı: Gerekenler: 1 Tuzaklı Sandık 1 Dispenser 4 veya 8 hopper (İstemiyorsaniz Kullanmayin) Önce Yere Dispenseri Koyuyoruz Üstünede Tuzaklı Sandığı...
  7. erdemgrgn

Yeni Advanture Mapım için Yardım Gerek...

Evet Arkadaşlar tamamen değistirdiğim konum gerçek anlamda yardıma ihtiyacım var. Lütfen yardım etmeyecekler yorum atmasın. Gerekenler: Server (1.6.2 sürüm) | Nedeni: Ben server kurmayı bilmiyom ve tek başima advanture map yapamam :( ve grupta kuramam. Redstoner | Nedeni: Iyi redstonecuyum ama...
  8. erdemgrgn

Yeni Advanture Mapım için Yardım Gerek...

Evet Arkadaşlar tamamen değistirdiğim konum gerçek anlamda yardıma ihtiyacım var. Lütfen yardım etmeyecekler yorum atmasın. Gerekenler: Server (1.6.2 sürüm) | Nedeni: Ben server kurmayı bilmiyom ve tek başima advanture map yapamam :( ve grupta kuramam. Redstoner | Nedeni: Iyi redstonecuyum ama...
  9. erdemgrgn

Yakında Rehber Yada Macera Programı Aççam Beyler!!!

Beyler yakında Rehber yada Macera Programı Açmayı düşünüyorum. AMA BÜYÜK İHTİMAL MACERA OLACAKTIR Macera olursa, 5,6 kişi almayı düşünüyorum. Rehber ise BİREYSEL olacaktır... Skypa ihtiyaç yok çünkü benim Skype'im yok onun için minecrafttan konuşacağız... Minecraft Adım:Punchi Video için...