Arama sonuçlarınız

1. 33kursat33

Minecraft premium

merhaba arkadaşlar ben minecraftı korsan olarak kullanıyom fakat premiyum almak istiyom çok pahalı 30-35 tl ye alabileceğim güvenilir bir yer varmıı ? veya ininal kartla kaç tlye alınır ?
  2. 33kursat33

YARDIM

CraftZ plugını otochest olmuyor tabelaya [Craftz] lootchest y ninkordınatı mılıtary yazıyom tabela otomatik kırılıyor
  3. 33kursat33

YARDIM

Çok acill grief prevention pluginini 10x10 a ayarlayamadım siz ayarlanmış bir şekilde verebilirmisiniz lütfen :(( çok lazım 20x20 ye ayarlı fakat hatalı lütfen
  4. 33kursat33

İSTEK

Mapların sırasıyla geldiği bir hunger games plugini yokmu yada böyle bir plugin paketi NOT:kitli hunger games olacak kapasite 22
  5. 33kursat33

YARDIM

arkadaşlar ben faction sunucu açtım tutmadı hunger ames serverine çevirecem plugin paketi hazır mapları nasıl hazırlarım bunun için yardım edermisiniz ACİLLL map hazırlarım derken 10 map olacak random olarak sunucuya gelecek ? çok acilllllllll
  6. 33kursat33

Yardım

Plotmedeki arsalara claim atılıyor nasıl düzeltirim
  7. 33kursat33

yardım

Sa ben faction sw actim klanlar claim atamiyor cant affraid 30.00 hatasi veriyor para varken demedimyine olmadi
  8. 33kursat33

[YARDIM]

arkadaşlar plotmede sorun yaşıyorum tüm komutları yapıyom normal dünyaya ışınlanıyom neden
  9. 33kursat33

[İSTEK]

Arkadaşlar ben serverime köylü koymak istiyorum ama normal köylü değil ne satacağını kendim ayarlamak istiyorum mceditteki gibi böyle bir plugin varmı
  10. 33kursat33

[İSTEK]

Serverime boss ekleyenileceğim bir plugin varmı ?? varsa adını söylermisiniz
  11. 33kursat33

[YARDIM]

merhaba arkadaşlar ben nit**** dan sv aldım svye boss ekleyecem mc editle nasıl eklerim yardım edebilirmisiniz konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim
  12. 33kursat33

YARDIM

merhaba arkadaşlar ben bilişimli sw açacam fakat plugin paketini denemek için hamachili server açacam permlere ney bakacam video izledim http://www.youtube.com/watch?v=XtrgfG6EygY bu video ama ordaki gibi olmadı program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor yazısı çıktı neden bndemi sorun...
  13. 33kursat33

[SORU]

ben server açacağım fakat şu plugine ihtiyacım var rehber gibi yetkileri ayarlama plugini bunun tam adını yazarmısınız
  14. 33kursat33

Premium [SORU]

merhaba arkadaşlar bu konuyu nerede açacam bilemiyorum İNİNAL KARTLA minecraft premium alınırmı ?? biri yardım edebilirmi eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
  15. 33kursat33

ADV.Pack v.1.0 Mod pack

Arkadaşlar maceralı bir mod paketi yaptım içinde 25 mod var bilgisayarı kasaanlar ama modlu oynamak isteyenler için güzel bir paket ama teknik modlar yoktur bunun v.1.1 i gelecektir ona koyabilirim istediğiniz modları yazabilirsiniz onları da eklerim uzatmadan modlara geçelim -MODLAR- mo...
  16. 33kursat33

[YARDIM]Çokk acilll içeriii

arkadaşlar hexxitte bir moda var her seviyede diamon ney olabiliyor modun tam ismini bilne yazsın acilllbir mod pack yaptım ama bu moda da ihtiyacım var
  17. 33kursat33

Mod [İstek] girrrr

ağacın altına baltayla vurunca hepsi düşen modn adı nedirrrrrr ????????????? acilll
  18. 33kursat33

Mc Editle Yapılmış Çok Zor Bir Map

Çok zor bir map yaptım oynarsanız sevinirim bu ilk mapım olduğu için failler var LİNK:http://www.mediafire.com/?272e47wc65242bc oynayan yorum atsın + beğensin ve ankete katılsın
  19. 33kursat33

[soru] Mcedit

arkadaşlar bn mc editte yeniyim bir arkadaş spawner oluşturmayı resimli anlatan bir konu aça bilirmi
  20. 33kursat33

Yeni Faction PvP Server-------->>>>

Merhaba arkadaşlar bn yeni bir server açacağım Faction pvp olacak ama users olacakmı diye bir sorun var bunun için sw hakkında bilgi vereceğim Rehber alımı olacak tam 5 rehber rehberler seviyeli olacak facebook sayfamızda anket yapacağız ve en sevilen rehber 1 seviye yükselecek eğer o rehber...
  21. 33kursat33

Sizin yardımınıza ihtiyacım var epicprize ile ilgili

Merhaba arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var epic prizle premium alacagim ama 10 kisi lazimhttps://epic-free-prizes.com/?ref=2676858 epic free ve prizes arasındaki - yi sil ve gir eğer siz yaparsanız bnde yaparım yorum atınn
  22. 33kursat33

Fraps

merhaba millet bana fraps 3.5.9 kullanımını resimli anlatırmısınız yada bi site verin bn bulamadım
  23. 33kursat33

Video Çekme

ben minecraftta video çekeceğim ama program bulamıyorum tavsiye verirseniz sevinirim ama sesiminde gitmesi lazım bazılar iyi çekio sesim gelmiyor şimdiden teşekkürler
  24. 33kursat33

Kendi Yaptığım Mapı Media Fire Gibi Yerlere Nasıl Yüklerim

merhaba arkadaşlar bn güzel bir adv map yaptım onu internete ekleyemiyorum yardım ederseniz sevinirim ben odun yumruklayan .D:bruised: