Arama sonuçlarınız

1. 33kursat33

Minecraft premium

ininal kartladamı 57 tlye alınıyor yoksa daha fazlamı
  2. 33kursat33

Minecraft premium

merhaba arkadaşlar ben minecraftı korsan olarak kullanıyom fakat premiyum almak istiyom çok pahalı 30-35 tl ye alabileceğim güvenilir bir yer varmıı ? veya ininal kartla kaç tlye alınır ?
  3. 33kursat33

YARDIM

düzelttim o sorunu şimdide chestler boş çıkıyor neden
  4. 33kursat33

YARDIM

CraftZ plugını otochest olmuyor tabelaya [Craftz] lootchest y ninkordınatı mılıtary yazıyom tabela otomatik kırılıyor
  5. 33kursat33

YARDIM

Çok acill grief prevention pluginini 10x10 a ayarlayamadım siz ayarlanmış bir şekilde verebilirmisiniz lütfen :(( çok lazım 20x20 ye ayarlı fakat hatalı lütfen
  6. 33kursat33

İSTEK

Mapların sırasıyla geldiği bir hunger games plugini yokmu yada böyle bir plugin paketi NOT:kitli hunger games olacak kapasite 22
  7. 33kursat33

YARDIM

tamam bekliyorum
  8. 33kursat33

YARDIM

bilmiyorum bana hangi plugini önerirsin kitli hunger games olacak maplar sıra sıra gelecek öyleyse plugin paketi önerirmisin yada plugin paketinin linkini vereyim
  9. 33kursat33

YARDIM

Bende thebukkit games plugini var hazır plugin paketi kullanıotrum
  10. 33kursat33

YARDIM

Sıra Sırada olamaz Sıra sıradamı gelemez Yani Random değilde sıra sıra olsun ama o mapları nereye yükleyecem
  11. 33kursat33

YARDIM

arkadaşlar ben faction sunucu açtım tutmadı hunger ames serverine çevirecem plugin paketi hazır mapları nasıl hazırlarım bunun için yardım edermisiniz ACİLLL map hazırlarım derken 10 map olacak random olarak sunucuya gelecek ? çok acilllllllll
  12. 33kursat33

Yardım

faction factionla
  13. 33kursat33

Yardım

Plotmedeki arsalara claim atılıyor nasıl düzeltirim
  14. 33kursat33

yardım

Çok saol
  15. 33kursat33

yardım

Sa ben faction sw actim klanlar claim atamiyor cant affraid 30.00 hatasi veriyor para varken demedimyine olmadi
  16. 33kursat33

[YARDIM]

Öyle yaparsam save gidermi
  17. 33kursat33

[İSTEK]

Çok saol bide bir şey soracam bu pluginde villageri ölümsüz yapabilirmiyiz
  18. 33kursat33

[YARDIM]

arkadaşlar plotmede sorun yaşıyorum tüm komutları yapıyom normal dünyaya ışınlanıyom neden
  19. 33kursat33

[İSTEK]

Arkadaşlar ben serverime köylü koymak istiyorum ama normal köylü değil ne satacağını kendim ayarlamak istiyorum mceditteki gibi böyle bir plugin varmı
  20. 33kursat33

[İSTEK]

Çok saol
  21. 33kursat33

[İSTEK]

Serverime boss ekleyenileceğim bir plugin varmı ?? varsa adını söylermisiniz
  22. 33kursat33

[YARDIM]

merhaba arkadaşlar ben nit**** dan sv aldım svye boss ekleyecem mc editle nasıl eklerim yardım edebilirmisiniz konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim
  23. 33kursat33

YARDIM

merhaba arkadaşlar ben bilişimli sw açacam fakat plugin paketini denemek için hamachili server açacam permlere ney bakacam video izledim http://www.youtube.com/watch?v=XtrgfG6EygY bu video ama ordaki gibi olmadı program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor yazısı çıktı neden bndemi sorun...
  24. 33kursat33

s.a kardeş sana the legend plugini hakkkında sorularım var bundaki her şey ayarlı demi ben fazla...

s.a kardeş sana the legend plugini hakkkında sorularım var bundaki her şey ayarlı demi ben fazla anlamıyorum ve server açacağım sorun çıkmaz demi permler ayarlı lütfen cevap ver :S eğer böyle şeylerden iyi anlasaydım seni rahatsız etmezdim k.b benim sadece dosyayı server dosyasına atmam yeterli...
  25. 33kursat33

[SORU]

ben server açacağım fakat şu plugine ihtiyacım var rehber gibi yetkileri ayarlama plugini bunun tam adını yazarmısınız