Arama sonuçlarınız

1. ClassKing77

Minecraft Download İkonu-bar'ı

Arkadaşlar işte bu şekilde, isterseniz kullanın: Minecraft İndir! İkon için URL: http://i.imgur.com/zWPnWMP.png
  2. ClassKing77

En Komik Videolar Burada!

Arkadaşlar tüm komik videoları burada paylaşmayı düşünüyorum. Umarım beğenilir.
  3. ClassKing77

Mesaj Değerlendimeleri

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi foruma mesaj değerlendirmesi geldi. Sizce nasıl oldu? Ben şahsen beğendim ile eğlenceli arasında kalıyorum.:cool: Sizce ne gibi şeyler eklense güzel olurdu?
  4. ClassKing77

1 Lira Gönderilir! :d

Yorum yazın ve mesajımı beğenin para kazanın. :D İnşallah uyarı filan almam.
  5. ClassKing77

Money Sistemini Çözdüm Gibi!

Heralde şöyle; Mesaj beğenince 1 Coin Konu açınca 10 Mesaj yazınca 5
  6. ClassKing77

Hungergames Kasma-donma Sorunu!!!

Arkadaşlar belirttiğim gibi sadece HungerGames serverlarda kasıyor veya donuyor. Çok sinir bozucu. Eskiden kasmıyordu Skype'la birlikte götürüyorduk oyunu. Şimdi Skype'siz bile kasıyor! Yardımmmm!! Genelde donuyor ama. :( :( :(
  7. ClassKing77

Minecraft Tişört!

Arkadaşlar Türkiye'de bildiğiniz Minecraft tişört satan bir yer var mı? Örnek: www.jinx.com Ama bu Avrupa ve 15 -20 lira -hatta 30 bile olabilir- kargo parası ödemek istemiyorum. Yardım!
  8. ClassKing77

Gangnam Değil, Minecraft Style...

Beğendiysen mesajımın sağ alt köşesindeki beğene tıklar mısın?
  9. ClassKing77

Snapshot 13w16b Çıktı!!!!

Arkadaşlar ben de daha yeni gördüm acaba neler yeni bir bakacağım işte fotoğraf: Şimdi farkettim Name Tag (İsim Etiketi) diye bir şey gelmiş.
  10. ClassKing77

Singleplayer WorlEdit!!!

Singleplayer WorlEdit i Buraya Tıklayarak İndirebilirisin Bir Teşekkürü ve Mesajımı Beğenmeyi Çok Görmeyin. :) KURULUM:
  11. ClassKing77

World Edit Blok Kodları!!!

Arkadaşlar çok faydalı bir bilgiyle karşınızdayım. Bu konumda Minecraft İtem Kodları 'ndan bahsettim, bizzat denedim aynısı oluyor. Buyrun. :) Olmuyorsa //walls "blok ismi" şeklinde de olabilir. Bir teşekkürü çok görmeyin. :) NOT: Noktalılarda "." yerine ":" kullanın. Örnek: 128.1 128:1 Sağ...
  12. ClassKing77

Whitelist Kaydı Yardım!!!!!! Nolurrr

arkadaşlar whitelistte kaydım var ama giriş yapınca Whitelistte kaydın yok lütfen kayit olmak için... yazisi çıkıyor ama kaydım var nasıl düzeltebilirim
  13. ClassKing77

Server Skin Sorunu !!!

Arkadaşlar ben bir Server'da oynuyorum. Ama bu Server bir nevi site gibi kayıt olman lazım. Benim oyundaki nickim "marioplayer98". Bu şekilde oyuna giriş yapmazsam Server almıyor. Bu nick bir skinin adı. Ben de yine bu adla başka bir skin kullanmak istiyorum. Minecarft.jar da mob a girdim. adını...
  14. ClassKing77

Minecraft 1.4.7 ve 1.4.6 En İyi Doku Paketleri !!!!

Arkadaşlar bana göre en iyi 4 doku paketini veriyorum!!! Mina's Texture Pack İndir Ozo's Texture Pack İndir Faithful Texture Pack İndir Soartex Fanver Texture Pack İndir KURULUM: 1- İstediğiniz Texture Pack'ı indirin. 2- " %appdata% > Roaming > .minecraft > Texturepacks " adlı...
  15. ClassKing77

Soartex Fanver Sorunu!!!!!! Yardım plsssss

Arkadaşlar ben Soartex Fanver Texture Pack'i indirdim. Fakat uzun bir süre oldu hala yüklenemedi oyun içinde. Yerdeki lavlar dışında hiçbir şey yok. Lütfen yardıııııımmmmmm. :blase: