Arama sonuçlarınız

1. BloodMoney16

BloodMoney16 & ByYasin l Parkour Map

Merhaba arkadaşlar, yeni bir Parkour Map ile karşınızdayım. 2 kişi ile yapılmış bir parkour map. Sürüm 1.7.2'de yapmış bulunuyoruz. Diğer sürümlerde olup olmadığını kontrol etmedik. Fazla uzatmadan resimler; Mapte Emeği Geçenler; BloodMoney16 ByYasin Link...
  2. BloodMoney16

Profesör Baticon'un İntikamı

Arşive Taşınacaktır.
  3. BloodMoney16

KOTU KALPLI AJDARHA VE USTA SPLİNTER

KONU KAPANMIŞTIR Nasıl kapatılıcağını bilmediğim için böyle yaptım.
  4. BloodMoney16

Ateşden Kaç (Matrix map)

Yapılışı biraz kolay oynaması zor ama verdiğim itemlerle kaçması bir okadarda kolay bir map sunuyorum sizlere :) Küçük ve dar alanda size otomatik gelen ateşlere ne kadar dayanabileceksiniz? Size kolaylık olsun diye Zırhlarda verdim. Bu mapte kazanmak fırlatıcılardaki ateşler bitene kadar...
  5. BloodMoney16

DR FRANKESTEİN HAZİNESİ

Merhaba arkadaşlar ben BloodMoney16.Kısa bir map yaptım.Yapması uzun oynaması kolay.Böle ne biliyim adventure dicem çok da iyi olmadığı için demek istemiyorum.Eleştirilere açığım isteyen varsa eleştirsin hatalarım varsa affola bir kaç da resim verem size: Daha çok heyecanını kaçırmadan...
  6. BloodMoney16

Cennete Giden Yol

Merhaba arkadaşlar çok parkur gibi olmasada sizi sıkmıcak kolay ve kısa bir map yaptım. Karakterimize arkadaşı bir yoldan bahsetmişti o yol cennete gidiyormuş.Ve karakterimiz İnanarak o yola gitmeye karar vermiş ve binaya girmiştir.Bakalım gerçektende cennete giriyormu? Çok resim koymuyorum...
  7. BloodMoney16

Adventure Map Ajan Marcus (sorunlar Düzeltildi Yeni Linkle)

Eveeet yine ben.Bildiğiniz gibi (biliyorsanız.)Önceki linkte indirdiğiniz mapte bazı sorunlar oluşmuştu mesela kuyuda boğulma tehlikesi kuyuya girip çıkamamak hepsini hepsini düzelttim şimdi ise yeni linkini vericem beğenilirse 2.bölümüde yaparım :) arkadaşlar iyi eğlenceler...
  8. BloodMoney16

Kısacık Parkur Map.

Merhaba arkadaşlar ben BloodMoney16.Yandada yazdığı gibi :D Sizlerle kısa parkur map ile karşınızdayım.Bazılarınız resim olmadan yüklemiyor.O yüzden resimde koyayım dedim.3 resim yeter herhalde. LİNK=http://www.mediafire.com/?ch87c157gtqqq3y Resimler: Hadi bakalım bukadar resim yeter gerisi...
  9. BloodMoney16

Testere Map [ilk Mapım Inşallah Beğenirsiniz. ]

Merhaba arkadaşlar ben (yandan ismime bakın uğraştırmayın :sırıtmak: ) testere mapı yaptım bir sorun oluşabilir çünkü ilk mapım görüşlerinizi tavsiyelerinizi ıvırınızı zıvırınızı yorumla belirtebilirsiniz :) nese çok konuştum işte link:http://www.mediafire.com/?qx6jbjd7xl29qnd