Arama sonuçlarınız

1. BloodMoney16

BloodMoney16 & ByYasin l Parkour Map

Benim gibi sinirli bir insana şakamı yapılır :D
  2. BloodMoney16

Kardeşim. TheYasin, ByYasin dünyada kaç milyar yasin var sen biliyormusun? O zaman doğan tüm Yasin'ler senden çalıntı yapmış. Annesi ismini senden çalmış. Üstelik ismin Yasin yani ne var bunda? Özel bir isim olsa BloodMoney gibi diyeceğim tamam ismini çalmış. Lütfen daha fazla uzatma kardeş.
  3. BloodMoney16

TheYasin le ByYasin çok benziyorlar evet haklısın. Tey ALLAHIM ya.
  4. BloodMoney16

Merhaba arkadaşlar, yeni bir Parkour Map ile karşınızdayım. 2 kişi ile yapılmış bir parkour map. Sürüm 1.7.2'de yapmış bulunuyoruz. Diğer sürümlerde olup olmadığını kontrol etmedik. Fazla uzatmadan resimler; Mapte Emeği Geçenler; BloodMoney16 ByYasin Link...
  5. BloodMoney16

_DEAD STOREY_ ßy Sakarat15 |

Keşke oynamadan önce tuvalete gidiniz uyarısını dinleseydim :'( başarılı ellerine sağlık :D
  6. BloodMoney16

Minecraftla ilgili büyük ihtimalle bilmediğiniz 10 şey (M.İ.B.İ.B.10Ş) GERİ DÖNDÜ:D

İ.B.İ.B geri dönerde indirmez miyiz kardeş ya hemen indiriyorum :D
  7. BloodMoney16

Okul Zamanı RPG Günlük Hayat Mapı

Kızıltaşları saklasaydın keşke.
  8. BloodMoney16

Yaşamak için savaş

Kardeş böyle bir şey buldum ben; http://************/bow-gun-hd-kaynak-paketi/
  9. BloodMoney16

Rüya Köprüsü Yeni Advanture map

Tamam ban filan iyide.Emeğe saygısı olmayan insanlar var.Ve bizim sinirimizi bozuyorlar. Buna da bir çözüm bulsanız iyi olacak. Neyse konuyu yeterince dağıttık. ''BRAVO KARDEŞ GÜZEL MAP YAPMIŞSIN.''
  10. BloodMoney16

Kardeş tamam iyi eleştiri yapmışsında :) 2.Mapta arkadaş düzeltirdi ''yapma bence'' demene gerek yoktu.Madem eleştiri yapcak kadar uzmansın karşıdakinin kalbinide kırmamayı öğren.
  11. BloodMoney16

Amatör Skin Denemelerim Biraz Kopya Çektim :D

Kopya çeksende güzel olmuş kukuan arkadaşı takma sen.Ben bunlarıda yapamıyorum :P
  12. BloodMoney16

İsim çok güzel mapı oynamadım ama deneyeceğim.En azından ismi mantıklı yapmışsın.Görselliğe biraz daha önem verirsen daha iyi olabilir.Helal olsun resimlere bakmakla olmuyormuş.Command Block'ları çok iyi kullanmışsın kardeş.Gerçekten güzel map.Tebrikler serinin devamını bekliyoruz.
  13. BloodMoney16

Profesör Baticon'un İntikamı

Pek korku mapı olduğu söylenemez :)+güncelyokmu oynayan ya :(Beyler bakın artık yha :(
  14. BloodMoney16

Profesör Baticon'un İntikamı

Arşive Taşınacaktır.
  15. BloodMoney16

Herobrineli Map Mod Gerekmez

Tamam ama öyle bir şey olcağını pek sanmıyorum.Mod olmadığına eminmisin?
  16. BloodMoney16

Kanıt olarak resim at ozaman.Evet bekliyorum.Resmi atarsan sen haklısın.
  17. BloodMoney16

Herobrine Kafasının kodu yoktur.Ancak minecraftınızda HeroBrine modu varsa kafasını alabilirsiniz./give (oyuncu) 1 3 yazınca steve kafasını verir.Lütfen doğru bilgiler veriniz.
  18. BloodMoney16

Forumda Diyorki; Kandırma (trolling) Kasten üyeleri şaşırtmak, kandırmak amacıyla içeriklerin gönderilmesi yasaktır. Herobrine gördüğünüze dair konularda bu kurala dahildir. Önce kuralları okuyupta konu açarsanız memnun oluruz.
  19. BloodMoney16

Clay Jump Parkour Map

Resim felç gözükmüyor kardeş resmin linkini yenilermisin?
  20. BloodMoney16

Kardeş modsuz herobrine yok. Şöyle şeyler yapmaktan bıkmadınızmı artık? Bari modun linkini vereydinde sevaba gireydin mübarek.Ne gerek var böyle saçmalıklar yapmaya?
  21. BloodMoney16

7 bölümlü Büyük parkur-labirent-quız daha çok fazlalı map kaçırma gir...

Öyle bir oyunda yinede bazen eğlenceli geliyor insana :D ara sıra giriyorum :D
  22. BloodMoney16

7 bölümlü Büyük parkur-labirent-quız daha çok fazlalı map kaçırma gir...

Oynadığım en eğlenceli parkur,soru vb. mapıyıdı.Daha iyilerini bekliyoruz.Ama bazı hatalar vardı kapı bölümünde 2 robot lu savaş filmine Transformice yazmışsın :D Transformers yazıcaktın sanırsam :) Bir tane daha map yaparsan seve seve oynarım.
  23. BloodMoney16

İlk Mapım Bakmanızı Tavsiye Ederim...

Çok kolaymış hemen yaptım. (yapamadı)
  24. BloodMoney16

Kayıp/YAPTIĞINIZ SEÇİMLER OYUNUN SONUNU ETKİLEYECEK

denedim ama hiçbirşey anlamadım.Kütüphaneye gittikten sonra napcaz.İyiliği seçtim ama tapınak nerde :D
  25. BloodMoney16

Kayıp/YAPTIĞINIZ SEÇİMLER OYUNUN SONUNU ETKİLEYECEK

1.5.2 de oynasak sorun olurmu?