Arama sonuçlarınız

1. MCDostu

Pirzolaaaaa!!! Minecraft yeni 14W27 snapshot

Merhaba arkadaşlar minecraftta yeni bir snapshot çıktı. Bu snapshotta: -tavşanlar ve katil tavşanlar eklendi -tavşan derisi,tavşan eti,tavşan ayağı, tavşan çorbası ve PİRZOLA eklendi vooohooo -tavşan eti ve pirzola pişirilebilir -sıçrama iksiri eklendi (tavşan ayağı ve awkward iksiri...
  2. MCDostu

Minecraftta Enderdragon'u öldürdükten sonraki yazı (çeviri içerde)

Hiç gevelemeden konuya geçmek istiyorum. Kısacası minecraftta ejderhayı öldürdükten sonra çıkan yazıyı credits hariç çevirdim. İngilizce de yüklem cümlenin başında olduğu için devrik cümleler olacak. Ve bazı kelimelerin tam anlamı türkçede yoktur örneğin: on/off ve open/close farklı amaçlar için...
  3. MCDostu

Minecraft Minigames: Oyun içinde oyun oynamak...

Merhaba arkadaşlar.Lafı gevelemeden direk konuya girmek istiyorum. Hepimiz minigamelerin ne olduğunu biliyoruzdur. Bilmeyen varsa: Minigameler minecraftta bir dizi plugin veya singleplayerda birkaç komuta dizisiyle yapılan küçük oyunlardır. örneğin: spleef,One in the chamber ve TNT run gibi...
  4. MCDostu

Minecraft Singleplayer ve Bazı Modlarla İlgili Yardım İsteyen Gelsin

Merhaba arkadaşlar şimdiye kadar çok MC oynamış bulunuyorum alpha ve betadayken sevmemiştim ve 1.0 sürümüne geçtiğinde oynamaya başladım. Burada Singleplayer la ilgili anlamadığınız veya bilmediğiniz şeyleri sorabilirsiniz.(lütfen otomatik kapı yapımı ya da mob tuzağı gib şeyleri sormayınız...
  5. MCDostu

Türk MC şarkısı - Xray (yardım edebilirseniz sevinirim)

Merhaba arkadaşlar ben şu aralar bir minecraft şarkısı üzerinde çalışıyorum şarkı Hadisenin biz burdayız şarkısı üstüne yapılacak. konumuz: bir grup minecraft oyuncusu bi türlü değerli maden bulamıyor ve xray le oynamaya başlıyor bi kısmını aklımda belirledim ama bunu bir vidyo yapacak kadar...