Arama sonuçlarınız

1. MCDostu

Mimarimi nasıl geliştirebilirim?

Minecraftta mimarlığı başka insanlardan öğrenemezsin onları taklit edersin. Ama insanlardan tüyo almak hiçbir zaman incitmez. İşte benden sana birkaç tüyo. 1. Minecraft pek detaylı bir oyun değil neredeyse bütün bloklar 1m x 1m x 1m bloklardan oluşuyor. detay istiyorsan büyük düşünmelisin...
  2. MCDostu

Altin kılıç tahta kılıçtan daha kötüdür. (Kanitli)

Altın bizi 1 yönden kazıklıyor sen demir kazmayla altın alıyorsun ama altınla demir alamıyorsun.(denedim ve doğrulandı)
  3. MCDostu

Minecraftın Filmi Oluyorr !!!!

fragman aha bu by Atomic Monkey Şaka yaptım bu sadece bi animasyon,filmi çıkmaz ve The Lego Movie'den alıntı
  4. MCDostu

Minecraft 1.7.10 ve 1.8 EULA'sı Sunucularda VIP'nin Sonu Mu Olacak?

1. seçenek VIP ve başka paralı şeyler R.I.P 2. seçenek VIP ve başka paralı şeyler çok fazla Oyun İçi Parayla (mesela mineplex'te kit almak için kullanılan puanlar) alınacak, yani atıyorum 10.000 oyun parasıyla VIP alınabilecek. Bence çok iyi olur,kredi kartı alamayacak kadar küçük ve velileri...
  5. MCDostu

Minecraft.net'ten Premium Almayı Düşünüyorum Güvenli Midir?

Yoo hiç güvenli değil. o yüzden birkaç saniyede bir mc alınıyor, hiç ''minecraft paramı çaldı'' diye bir konu yok ve dava açılmamış. tabii ki güvenli bu da soru mu? Bir tane para çalma olayı olsaydı minecraft R.I.P
  6. MCDostu

Minecraft Shader Mod Kasma Sorunu

Ben oyuna girdiğimde video ayarlarından FPSi maximuma alıyorum bilgisayarda başka bir şey açık değilse kasmıyor
  7. MCDostu

Shift ile item alamama?

Yanlız ben anlamadım. Shiftle ne zamandan beri item alınıyo? yerdeki eşyayı diyorsan onun shiftle alakası yok, yerdeki item sen hareket ettikçe sana gelir ama yürüyünce biraz fazla hızlı hareket ettiğin için insanlar shifte basıyorlar.
  8. MCDostu

Minecraft Yardım.

Launcherı çaktırmadan updatelemiş olabilirler hatırlarsan 1.5.2den 1.6ya geçerken yapmışlardı belki aynısını senind kullandığın launcherin sitesi yapmıştır. Başka bir launcher dene benim anlam verebildiğim tek açıklama bu. 1.5.2'den sonrasını özel yapan tek şey launcher update'i
  9. MCDostu

Su akışı

Resim değil Dosya. Redstone falan var resimle iyi anlaşılmaz
  10. MCDostu

Köylüleri Sabitleme

heryerini kaplamana gerek yok ki. etrafını bir blok yüksekliğinde çevrele kafasının üstüne de bir blok koy. O zaman zıplayıp çıkamaz
  11. MCDostu

K

Abi bayaaaaa saçmalamışsın yalnız 1.si Fallen Kingdom'da Herobrine Kaleye saldırıyor o yüzden hareketleri sinsi sinsi ve Gizli bir Yanını da göremedim ben kabak gibi ortada 2.si Take Back The Knight'da da Aşırı belli gizli mizli değil. Üstelik sonunda herobrine ölüyor nasıl süblüminal olsun...
  12. MCDostu

Köylüleri Sabitleme

Bir update de yeni bi blok gelmişti görünmez ne bilmiyorum ama CaptainSparklez'in bi vidyosunda vardı /give komutuyla kendine görünmez bir blok vermişti. Ya da kendine bir kapının alt kısmını verebilirsin /give ile (Sethbling tarafından bulunmuştur) (son baktığımda görünmez oluyorlardı ama üst...
  13. MCDostu

Su akışı

Su 8 ya da 7 blok akar sonrasına yetişemez. Ve senin de söylediğin gibi en yakındaki deliğe doğru akar (eğim varmış gibi) Ama yetişebileceği yerde delik yoksa 4 yöne doğru akar ve bu sırada çaprazlama duran bir kare gibi görünür.Beyler bi dosya göndercem ama yazı yerine sürükleyince yüklemek...
  14. MCDostu

SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

ALLAH AŞKINA şu thorns denen gıcığı banlarmısınız. ALbayrak diye biri şaka diye evime yolladı durduk yerde geldi kesti evime sethome çekti hep kesiyo. Lütfen yaaaa. Bi daha ormanda görmiyim falan yazıyoServera bir şey mi oldu? Servera bağlanamıyor diyor.
  15. MCDostu

Pirzolaaaaa!!! Minecraft yeni 14W27 snapshot

İnekler, Domuzlar, Tavuklar ölürken koyunlar yan gelip yatıyodu adamın zaten yatağı var diye. Yok öyle bahane gebereceniz hepiniz :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:. Adamsın :notch: Koyun barışına son. :lav::lav::lav::lav::lav:MUAHHAHAHAHA:lav::lav::lav::lav::lav::lav...
  16. MCDostu

Pirzolaaaaa!!! Minecraft yeni 14W27 snapshot

Merhaba arkadaşlar minecraftta yeni bir snapshot çıktı. Bu snapshotta: -tavşanlar ve katil tavşanlar eklendi -tavşan derisi,tavşan eti,tavşan ayağı, tavşan çorbası ve PİRZOLA eklendi vooohooo -tavşan eti ve pirzola pişirilebilir -sıçrama iksiri eklendi (tavşan ayağı ve awkward iksiri...
  17. MCDostu

SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

Madem kendini bilmez arkadaşlar yüzünden. Bizzat kendiniz gelip yapın üstüne de kilit koyunki kırmayalım. Ayrıca resim neden yasak
  18. MCDostu

Serverde resim yasaktı Taner Tekin'e sordum hiçbişey demedi AFK oldu AFKlikten çıkınca yine sordum 50 kere söyledin dedi sonra da susturdu boş yere. Ayrıca serverde redstonela çalışan nerdeyse her şey yasak. Otomatik kapı yapcam. piston yapamazsınız. Bastığın zaman yemek veren buzdolabı...
  19. MCDostu

Minecraftta Enderdragon'u öldürdükten sonraki yazı (çeviri içerde)

Google translate'e yaz ne saçmalıklar çıkıyor Niye boş yere rahatsız ediyorsunuz? sevmediyseniz geçer gidersiniz niye böyle bir şey yapıyorsunuz şimdi? Ayrıca geçenlerde bir konu açılmıştı. Yine bununla ilgiliydi ama ordaki insanlar merak ediyordu. Ben de o yüzden yazdım. Merak etmiyorsanız...
  20. MCDostu

Minecraftta Enderdragon'u öldürdükten sonraki yazı (çeviri içerde)

Hiç gevelemeden konuya geçmek istiyorum. Kısacası minecraftta ejderhayı öldürdükten sonra çıkan yazıyı credits hariç çevirdim. İngilizce de yüklem cümlenin başında olduğu için devrik cümleler olacak. Ve bazı kelimelerin tam anlamı türkçede yoktur örneğin: on/off ve open/close farklı amaçlar için...
  21. MCDostu

Ejdarhayı Öldürdükten Sonra Çıkan Yazı

Ya bi git allah aşkına ya. Bu kadar insan merak ettikten sonra işsizlikten çok yetenek oluyo bubahse girerim senin yapman bir haftadan daha uzun sürerdi
  22. MCDostu

Çok fazla kömür ne işe yarar?

Belki 64 den daha fazla konması gerekiyor? belki de mesela bir mod var ve modda 10 kömür başına bir eşya ısıtılıyor?? böyle bir şey yapılabiliyor evet.
  23. MCDostu

EVET BAY VE BAYANLAR sonunda çeviriyi bitirdim biraz saçma olabilir ama ingilizce türkçeden çok farklıdır. İngilizcede yüklem genelde cümlenin başındadır. Türkçede ise sonunda. Yani bunu çevirirken cümleleri sondan başa doğru çevirmem gerekti. Bu yüzden bazı devrik cümleler görebilirsiniz...
  24. MCDostu

Ya pek önemli bir şey değil İşte bu oyuncu düştü ama tekrar kalktı diyo zorluklara kafa tuttu diyo faln filan işte Ya bi kere tamamını okumaya çalıştım (ingilzicem iyidr çok iyi anladım) AMA O NE ABİ YAA OKU OKU BİTMİYOBeyler ve bayanlar o kadar şey yazmışsınız ki sizi meraktan kurtarmak için...