Arama sonuçlarınız

1. Silin

Konular Ciddi Karar Kesin. Herkesin okumasını İsterim.

Çok iyi bir konu olmuş bence başarılarınızın devamını dilerim.
  2. Silin

S4 League Gameplay | RepelliusS |Koruyun Lan Beni !

S4 League Gameplay Çektik ! Abone Olmayı Unutmayın! Teşekkürler !
  3. Silin

Yukarıdaki Üyeye Sebepsiz Ban

Düz mantık değil kardeşim kanıtlanmış bir şey sadece toplama ve çıkarma gibi farklı konular . Burda da normal çarpma yerine daha başka bir konu olarak .
  4. Silin

2x2 5 eder. İşlem olarak . | işareti işlem olmayan yazı kısmına geçer. a=b a.a =b.b a^2=a.b a^2-b^2=a.b-b^2 (a-b).(a+b)=b.(a-b) | (a-b) leri her iki taraftan sadeleştirelim; (a+b)=b 2b=b | b leri sadeleştirelim; 2 =1 | her iki tarafa 3 ilave edelim; 2+3=1+3 5=4 5=2.2 | bulunur...
  5. Silin

Yemin ediyorum beyinsiz. Araştırdın mı ? Yazımı tamamen okuduğun zaman bana kimse ban atamıyacağını anlamışsındır.
  6. Silin

2x2=5 eder bunları bilmeyene ban . Yetkim var . Devlet onaylı . Beni banlayana da ban . Bundan sonra b-a-n harfi bulunduranada ban, ben hariç. Bu konuya bakanada ban . Bunları okuyorsanız da ban . Mc seviyorsanız da ban . Buraya yazı yazanada ban . Benim yazımdan alıntı yapanada ban. Bunları...
  7. Silin

Minecraft 1.5 ile gelen 120 Değişiklik !

:D Herobrine was removed. Diyor :D :D
  8. Silin

Ghost Rider skinli premium oyuncunun ismi ? [İSTEK]

Dostum bu değil ama teşekkürler.Gerçeği şöyle bişi :D http://threatqualitypress.files.wordpress.com/2012/07/ghostrider3qx0-penance-stare.jpg
  9. Silin

Slenderman SurviverS BETA V3 Bölüm - 1 | AaaNanııı | RPlayerS

İyi Seyirler. Biraz karanlık olabilir . Youtube az da olsa videoyu aydınlatıcak. Bölüm 2 Gelicek.
  10. Silin

Ghost Rider skinli premium oyuncunun ismi ? [İSTEK]

Başlıktada belirttiğim gibi. Premiumum yok o yüzden premium oyuncunun ismine ihtiyacım var.
  11. Silin

Video Boyutu Azaltma Kalite Düşürmeden .

Kırmızı çıktığı zaman videonuz çekilmeye başlamış demektir. Tekrardan F9 basarsanız sarıya döner. Videonuzu kaydetmiştir.Videonun kaydedildiği yere bakıp izleyebilirsiniz. Ben movie maker ile birleştiriyorum ve bir sorunla karşılaşmadım . İki videoyuda atıp direk filmi kaydet yapınca...
  12. Silin

Video Boyutu Azaltma Kalite Düşürmeden .

Fraps oyunda çok az kasıyor fakat videoda göstermiyor.
  13. Silin

ÇOKK ACİL YARDIM LAZMM HMEN GELİN BAKN CEVAP VERN LÜTFEN !!!!

Server ip adresinizi yanlış yazdıysanız ve hamachiyi tekrar yüklediyseniz ve önceki kaldırmada tam olarak silemediyseniz . Önceki ip adresiniz ve ya yine silemeyip hamachinin başka sürümünü kullanıyorsanız yine önceki ip adresini kabul edicektir ve server [WARNING] Perhaps a server is already...
  14. Silin

Acil NEİ

Bilgisayarınız çok iyi değilse baya kasıcaktır gibime geliyor emin misiniz ?
  15. Silin

Minecraft hata

Bu hatayı ne yaptıktan sonra aldınız ?
  16. Silin

Sizinde Orjinal Minecraftınız Olsun!

Böyle şeylere inanmayın kimse size bedava premium vermez.
  17. Silin

Minecraft 4'lü Cobblestone Generator

Kızıltaş ve iron bar'ı nereden bulucaksın ? :)
  18. Silin

ÇOKK ACİL YARDIM LAZMM HMEN GELİN BAKN CEVAP VERN LÜTFEN !!!!

Server properties dosyasına yazdığınız ip adresinizi kontrol ediniz. Ve server port 25565 olmalıdır.
  19. Silin

Bukkit Servere MOD yükleme VİDEOLU ANLATIM !

RPlayerS kanal ekibimize katılabilirsiniz . Yaşınızı ismini ve gerek duyduğunuz özellikleri ö.m olarak atabilirsiniz. Tabi sizler ilk olucaksınız bu arada deneyimlerinizi de yazmalısınız.
  20. Silin

Uranos hangi uranos ? Olmazsa sen ekle : Repelliuss
  21. Silin

Zencimusa'nın Bütün Çalışmaları

Beynim Error.
  22. Silin

Minecraft 4'lü Cobblestone Generator

Gerçekten çok iyi.
  23. Silin

Video konuda paylaşıldı izliyebilirsiniz . Adı bukkit servere mod yükleme. Birazdan konuyla ilgili bir not yazıcam.