Arama sonuçlarınız

1. A

Skin'li Forum Avatarı Yapma Çok Kolay[RESİMLİ]

aga benim dedim skini bulan var mı pelerini kosarken havalanan creper suratlu dedim var ya onu bulan var mı acil lutfen
  2. A

ya gaa ben steve karakterini arıyorum ama arkasında hani creper suratı resimli pelerinli olur ya hani sey pelerin iste kosarken oda ahada eserek gidenler var ya onu biliyorsunuz dur ben ondan arıyom bilen var sa mutlu olurum he bide ila steve olamerika zorunlu deil herangi biri de olabilir pelerin...
  3. A

indirdim ama hiçbir seyin adInı bilmiyorum ama ben bitan pelerini hani kosarken peerin salananlar var ya ben onlar dan istiyorum bilen var mı
  4. A

aga sne benim serverime gelme ister misin
  5. A

beyler burda çok guzel mir harita indirmek istiyorum ole bir harita linkiniz var sa lütfen soleyin :eek:
  6. A

Roleplay Server Açıcağız Yardımcılar Arıyoruz

merhaba ben hamachi server kurdum katılmak istersen beklerim su anda 2 kisiyiz ama sen gelirsen 2 kisi olabiliriz çok guzel server ama ne yazık ki /warp gibi kionuları ben bilmiyorum o yuzden sen bilir sin diye bu yazıyı yazdım biliyorsan ve hamachi n var sa gelebilir sin ahamchi Ag kimligim...
  7. A

Minecraft Sunucu Rehberi (Sunuculara Yeni Başlayan Acemi Oyuncular İçin Hazırlandı!)

aga bende olmuo /help e bakın dio ama ben hamacih serverim var hamacih server de ne yapcaz
  8. A

Minecraft Sunucu Rehberi (Sunuculara Yeni Başlayan Acemi Oyuncular İçin Hazırlandı!)

aga ben server kurdum ama /warp ve her sey kırılıo bunları nasıl yapacam ben /warp arsa felan nasıl kuracam çok acil he bide benim server de yardımcı olur musun hamacih server
  9. A

Bedava Minecraft Server Haritaları

bana bi tane vila lı ev yapsana haritalarına ky türkçe olsun ve çok guzel olur sa iyi olur yapar san sevinirim
  10. A

aga bari guzel bi tane viila kur yap ev ordan bitan çok guzel bir vila yap ta bari bunu yap nolur:hihi:
  11. A

:) abi sen server kursana ben beceremedim sonra benim ustume devret nolur ya yaparsan minetar kalırım
  12. A

bende harita yok ki server de nasıl yani wold var o kadar bide dosyalar felan
  13. A

evet hamacih server de ama bana sole diyo açılır ken serverim oturum açılamadı user not premium o ne demek bilion mu
  14. A

kendi serverine girememek...

aga bana da aynı sey oldu ben yeni kurdum ama bana dio ki oturum açılamadı User not premium baglantı kaybedildi ben buna ne yapacam çok sinir oldum kendi sv me iremiom ya sorunu bilen varsa acilen solesin :cry:
  15. A

1.4.6 Pust Craft Faction Wars Yeni Gelll

ben senin yardımcın olacam:hihi:
  16. A

1.4.6 Pust Craft Faction Wars Yeni Gelll

selam abi senin serverinin ortak ı yok sa beni server ortagın yapar mısn nolur :cry:
  17. A

bunu da soler sen memlun olurum serverin içine nasıl kuracaz o harita ları
  18. A

abi bari bitan türkçe harita kur bi kaç tane vilası olsun olur mu olursa mutlu olurum :cry:
  19. A

abi bide ben arki yle server kurmadan oynuyom iste onun evde warp kuralını nasıl koyacam ben
  20. A

he abi bide bana bi tane serfer kursana lutfen 1.4.6 için nolur ben kuruom olmuo ıp sine sunu koy 25.96.92.48 yaparsan çok saol
  21. A

he bisey diyecem tekli oyuncu için bi tane de harita yapar mısın yapar san sevinirim ama o harita 1 yada 2 hafta kalsın