Arama sonuçlarınız

1. efeakca

[Yardım] Bir oyuncunun etrafında ışık yaratmak...

Merhabalar ve iyi forumlar herkese, Sizlere bir oyuncunun etrafına herhangi bir blok KOYMADAN nasıl oyuncunun etrafını aydınlatabileceğimi sormak istemiştim Skript ile tabii ki de.. Night Vision potionu kullanmayı düşündüm ama başka daha iyi fikri olan varsa lütfen yazsın şu an bir skript...
  2. efeakca

[Test Aşaması] Otomatik Reload + Server Online Süresi (Ayarlanabilir Süre İle)

Öncelikle herkese merhaba, Skript pluginini kullanmaya başlayalı 1 ay (ortalama) oldu ve kolay bir Otomatik Reload ve Serverın Online Süresini Gösteren Skript yazdım. Şu anda bilinen birkaç bug var. Şu anda sadece Server online süresini göstermeyi test ettim. Sizlerin test etmesini ve bana geri...
  3. efeakca

OlympusMC Yeni Nesil Faction Keyfi ! IP: OlympusMC.Nitrado.Net (ONLINE) [Lapissiz Devrim Sunucu]

Merhabalar Herkese... Sunucumuzda Her Faction Sunucuda Olan Warplar Yoktur. Mesela Hammadde Warpı Yoktur Onun Yerine Mine Warpı Vardır. Bu Warp Bir Maden Gibidir... İçinde Bütün Madenler Bulunur Ama Madenleri Bulmak Normaldeki Gibi Zordur. Normal Faction Sunucularında Olmayan Ekstra Firin...
  4. efeakca

Shards Of The Void 2. Bölüm İzlemek İçin Hala Geç Değil

Merhaba Arkadaşlar kanalım ile ilgili önceki konumda bahsetmiştim 1.Bölüm de o konuda kısalttım linki merak etmeyin herhangi bir tehlike yok link: http://******/QTSHtN videoya geçelim: Hadi Herkesi Beklyiorum Yorumlarını
  5. efeakca

Shards Of The Void 1.Bölüm Patatesİndüstrileri

Merhaba Arkadaşlar Ben Efe Size Kısaca Kendimden Bahsedeyim Herşeyi Böyle Büyük Yazmak İlk Olarak Beni Yoruyor :). Adım yazdığı gibi efe, bu video çekme işini beni izleyenlerle tanışmak büyük kitleleri görmek için yapıyorum herhangi bir gelirim yok bu işten ve olmasını da planlamıyorum, olursa...
  6. efeakca

Patatesİndüstrileri !! Yepyeni Bir Kanal ve Hiç Bilinmeyen Seriler Eğlencenin Sınırı YOK !

Merhabalar Arkadaşlar ben Efe ve Batuhan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz hiçkimsenin yapmadığı ve çekmediği serileri dahil ediyoruz. Umarım Videolarımızı Beğenirsiniz İşte Linklerimiz Youtube: http://www.youtube.com/PatatesIndustrileri Facebook...
  7. efeakca

SCB Serbest Serisi MINECRAFT... Patatesİndüstrileri

SCB Serbest Serisi Birinci Bölüm Abone Olmayı Unutmayın İyi Günler ....
  8. efeakca

NinjaCraft (Faction Wars) Geri Döndü !!!!! IP:46.105.150.251

NinjaCraft Geri Göndü Artık Yepyeni Ve Sizleri Bekliyor... 200 Kişilik Kapasitesiyle NinjaCraft Hiç Lag Olmayan 32 GB Ramli Bir VDS'de Açılmıştır!! 54 Plugin Ve Plotme Arsalar İle Sizlere Yetecek Arsamız Her Zaman VAR ! Siz Eksik Kalmayın Sw Daha Çok Yeni En İyi Faction Siz OLUN ! IP...
  9. efeakca

Destek Hattı Her Türlü Soruya Cevap !

Evet Arkadaşlar Her Türlü Soruya Cevap Veriyorum Ama Buraya Mesaj Kasmak İçin Gelenler Lütfen Boşuna Mesaj Kasmasın Burası Destek Hattı Herkes Herkese Yardım Ederse Çok Yararlı Olur Ve Konuyu Güncel Tutarsanızda Sevinirim...
  10. efeakca

Ortak Aranır Acilll

Arkadaşlar İlgenenler 10 tl ödemesi yeterli olacaktır... Vodafone Olmalıdır veya bir vodafone bayisine gidip para yukleyebilir durumda olmalıdır... skype:efeakca
  11. efeakca

Osmanlıcraft Admin, Başmod, Mod Ve Reklamcı Alımları Başlamıştır...

OsmanlıCraft Arkadaşlar Servere 3 Büyük Şehir Yaptıkdan Sonra Açacağız Ancak Açıldıkdan Sonra Da 30 dan Fazla Küçük Şehir Yapacağız Server Rpg|Factions Olacak Alımlar: 8 Ortak 40 a Yakın Builder 10 Pluginci (Normal Pluginci Gibi Değil Plugin Yaratmaktan Anlayacak) 7 Admin (Rpg Serverden Anlayan)...
  12. efeakca

Hunger Games'te Team Olcak ADAM ARIYOM (11 YAŞINDAYIM)

dediğim gibi pre olanlar ve yaşımı uygun görenler ya da yaşı önemsemeyenler içeri dalsın hunger da iyiyim
  13. efeakca

Benle MCSG'de oynayacak arkadaş arıyorum kanalı varsa girerim

Premium arkadaş arıyom herkes olur benle hunger games oynasın yeter yaş sınırı yok vede şunu bilmesini isterim ki ben 11 yaşındayım onun için fark etcekse yorum dahi yazmasın lutfen kaba olduysam ozur dileri m herkesi bekliyorum.
  14. efeakca

Super Hamachili 0 lag server

Merhabalar Herkese, Bu serverda parkurlar eventler mob eventleri e çok daha fazlası yapılmaktadır. Girmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar . HAMACHİ AĞLARI HIZLA DOLUYOR. mccraft_17 , mccraft_18 mccraft_19 ... ile giden ağlarımız dolmak uzere çabuk yerinizi alınnn ... hepsinin şifresi 123 dur ve...
  15. efeakca

Super Server Hemde VDS 1.5 TolCraft Çabuk İçeri Dal

95.15.162.196 ip verdim hergun ip guncellenecek çabuk gelinn ox eventi başliyooorrr. 5 kişide event ve 10 kişide maden eventi maden eeventinde her turlu maden var onune geleni kaz yerini çabuk kap 20 kişilik yer