Arama sonuçlarınız

1. Xgenstudioz

[Yardım]Arkadaşlar Skyblock Hakkında

Arkadaşlar Skyblock a Görevleri ChestCommands da yapmak istiyorum Fakat GÖrev Tamam lanınca Görüntüsünü Nasıl Değişicek YArdım Ederseniz sevinirim iyi forumlar
  2. Xgenstudioz

Çok Acil Reklamcı aranır

konuyu uzatmicam Arkadaşlar Portalcraft Reklamcı Aranıyor Acil
  3. Xgenstudioz

// PortalCraft Factions//Bosslar//1.7.X-1.8.X//Map Yenilendi//

Biz ProtalCraft Ekibi Olarak Türkiyenin En iyi Factions Server'ı Olmak Ve ProtalCraft Sizin Desteğiniz İle HUB Server'a Geçerek Size Birçok Oyunda Hizmet Vermek İstiyoruz.(Skyblock Creative Vs.) Yani Sizi Desteğiniz İle PortalCraft Adına Yakışır Bir Hale Getirmeye Ve Türkiyenin En iyilerinin...
  4. Xgenstudioz

Donanım Yazılım Haber Facebook Sayfamızı Beğenirmisiniz

Hayatımızın Bir Parçası Haline Gelmiş olan Teknoloji Sürekli Gelişmektedir biz Donanım Yazılım Haber olarak Sürekli gelişen teknolojinin son gelişmelerini sizinle paylaşmak için Kurduğumuz Facebook Sayfamıza Hepinizi Bekleriz Donanım Yazılım Haber https://www.facebook.com/donanimyazilimhaber+++++++
  5. Xgenstudioz

FTB de Aldığınız Tüm Hatalarım Ve Açılmama Sorununun Çözümü

Arkadaşlar Forumda Baktığım Kadarıyla herkes FTB Bir Sıkıntı yaşıyor özellikle Error while running launchMinecraft(): java.lang.NullPointerException bu hata alan arkadaşlar var şimdi Hepsinin Çözümünü Söylicem 1.Java.lang.nullpointerexception ERROR FIX bu Hatayı Alan Arkadaşlar Aşağıda...
  6. Xgenstudioz

kilit

kilit
  7. Xgenstudioz

Senaryoya Uygun Çalışabilecek Builder Aranıyor

Adventure Map Yapımı İçin Builder Arıyoruz Gelecekte geçen Seneryoya sahip bir adventure mapımız ve sürekli eklenmekte olan yeni yerler ve yeni bulmacalarla gelicek eğer katılmak istiyorsan Skype: Xgenstudioz34
  8. Xgenstudioz

modlu mc sorunu

merhaba arkadaşlar ben ftb ve tekkit mod launcher lerini yükledim java perm mini yazdım 6 gb ram verdim ama açılmıyor ya direk kapanıyor yada oyuna girmiyor crash veriyor pc özellikleride aşağıda sorunu bilen yazabilirmi İŞlemci: i5 Ram: 8GB işlemci Hızı:2.70 Ghz ekran kartı: 2 gb 128 bit java...
  9. Xgenstudioz

Modern Ev Denemesi %3

Arkadaşlar Medieval denemem başarısız oldu bende modern ev yapmaya karar verdim ve Modernlede devam etmeyi düşünüyorum nekadar olumsuz yorum yazarsanız takmicam haberiniz olsun buyrun
  10. Xgenstudioz

[kilit]

kilit
  11. Xgenstudioz

Serverimize Çok Acil Builder Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar Serverimiz İçin Builder Arıyoruz Yaş Sınırımız +15 serverimizde 17 yaşından Küçük Admin Bulunmamaktadır Bizimle Çalışmak isteyen olursa Aşağıdaki Forumu doldurması Yeterlidir İYi forumlar Alım Formu Ad: yaş: skype: Daha önce Hangi Serverda Çalıştın: Sana Güvene Bilirmiyiz...
  12. Xgenstudioz

kilit

merhaba arkadaşlar ben mod yapıyorum mcreator kurllanıyorum 1.7.2 ama item ler görünmüyor yani şöyle diğim item yaptım texturesini ıd eklicem iteme texture rtıklıyorum göstermiyor hç bir iytemi çözümünü bilen varmı elleyazmak ölüm çözümünü bilen yazarsa sevinirim iyi forumlar not: yardım etmek...
  13. Xgenstudioz

Acill Bakın Maden İsmi Lazım

Merhaba arkadaşlar ben mod yapıcam fakat maden ismi bulamadım hep yapılmış değişşik maden isimleri lazım yazardanız iyi olur bu arada bana yardım etmek isteyen olursa bana yazabilir 1 kişi alıcam yardımcı sadece ona söylicem nasıl bir şey yapıcağımı yardım etmek isteyenler için yaş sınırı +14 ben...
  14. Xgenstudioz

konuyu kilitlermisiniz

Merhaba arkadaşlar modlu mc oynarken pc kasıyorsa size bir kaç çözüm yazacağım dekillerimi yaparsanız oyunu oynarken o kadar fazla kasmicak neyse hemen geçelim 1.Çözüm minecraft options/video settings giriyoruz burdan bütün ayarları en düşüne alıyoruz ve max. fps yapıyoruz 2. Çözüm Arkadaşlar...
  15. Xgenstudioz

Modern House %10

arkadaşlar modern ev yapıyorum önünü yaptım fikirleriniz değerlendiricem şimdiden sağ olun bukadar yorumlarını bekliyorum
  16. Xgenstudioz

konuyu kilitlermisiniz

evet arkadaşlar ben server alıcam fakat karar veremedim faction bir server açıcam 60 tl lik hangisini alim axitrdenmi nitradodanmı bilemedim hangisi daha iyi yazarsanız ve Nitrado ve axitr hesapları varsa burda onlarla iletişime geçebilirsem güzel olurdu bir hassa Nitradonun varsa benle...
  17. Xgenstudioz

direwolf 1.6.4 açılmıyor

evet arkadaşlar ben direwolf 1.6.4 oynayamıyorum paketi indiriyor ama mojang penceresi dahil gelmiyor 1.5 rahat birşekilde oynuyorum çözümünü bilen yazabilirmi özellikle köfte abiden yardım bekliyorum :) iyi forumlar
  18. Xgenstudioz

OTTOMAN-Online Rehber-pluginer Alımları

Merhaba Arkadaşlar Ben OTTOMAN-ONLİNE Serverinin Sahibiyim arkadaşlar haziran ayında Faction ve skyblock serveri açıcam ileride hub çeviricem öncelikle bana rehber ve pluginer lazım yaşnırımız +14 arkadaşlar yaşım 17 hitşeklinizi ona göre belirleyin anlatıcaklarım şimdilik bukadar forum aşağıda...
  19. Xgenstudioz

OTTOMAN-Online Reklamcı Alımları Acil

Merhaba arkadaşlar ben OTTOMAN-Online den Veziri_Azam BlacKinq arkadaşlar cumartesi açacağımız Server yani OTTOMAN-Online için reklamcı lazım şunalık 3 oyun var creative faction skyblock ilerleyen zamanlarda yeni bölümlerde açıcaz fazla uzatmicam arkadaşlar Reklamcı Forumu aşağıda buyrun...
  20. Xgenstudioz

Kilit

Merhaba arkadaşlar ben OTTOMAN-Online diye bir server çaıcam ilk başta yani şu an 3 bölüm açıcam creative faction ve skyblock bunun için Sunucu lazım elimde 100 tl var Güzel Ve güvenilir hosting arıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar
  21. Xgenstudioz

Minecraft Crash Hatası Çözümü

aşağıdaki hatayı alan arkadaşlar ekran kartını tekrar yüklesinler ekran kartı yüklü olmadığından dolayı bu sorun çıkıyor iyi forumlar
  22. Xgenstudioz

[Kilit]

OTTOMAN-Online öncelikle merhana arkadaşlar OTTOMAN-Online serverimize Pluginerci ve Builder Arıyoruz serverimiz nasıl olucak kısa bir bilgi vereyim Oyunlar Skyblock Creative Faction İlk başta 3 oyun açık olucak ve ileride geliştiricez eğer server beğenilir ise bir düşünün 20-25 oyun olucak...
  23. Xgenstudioz

Derin Darbe Klan alımları (istediğiniz yetki verilecektir Adminlik dahil) 10 kişi

öncelikle merhabe arkadaşlar DerinDarbe adında klan kuruyorum benim kurucu olduğum server var fakat eğer isterseniz orda oynarız (ip:FeroniaOnline.BestForEver.com) neyse 30-40 kişi alıcam arkadaşlar herhangi bir serverde oynicaz hepberaber güzelbir klan kalesi yapıcaz ve serverin lideri olucaz...
  24. Xgenstudioz

prototype aldığım sorun

arkadaşlar prototype yükledim fakat c:/ program files/prototype/prototypef.exe hatası alıyorum carc yaptım olmadı çözümünü bilen arkadaş varsa vardım edebilirmi