Arama sonuçlarınız

1. Arda Bolat

Anitkabir Çalişmasi (çok Iyi Oldu)

bi resim koysaydın be
  2. Arda Bolat

Mİnİcraft Hata ! :(

Minicraft ne kardeşim
  3. Arda Bolat

Arkadaşlar acil başlangıç itemleri

krdeş şimdi resimli olarak gösterebilir misin seni de yorucam ama.Şimdi bi sorum daha vr bide illaha oyuncunun /kit tools bu yazması lzm yoksa otomatik oyuna girince itemler gelr mİ?
  4. Arda Bolat

Arkadaşlar acil başlangıç itemleri

Yoo o plugin bende de var öyle bişi olmuyo???
  5. Arda Bolat

Sanırım herobrine benim peşimde

forumdan gitsen sen?
  6. Arda Bolat

Sanırım herobrine benim peşimde

MAĞARA Kelimesini doğru yazamayan kişinin neyine inanıcaz ki.Dostum söylüyorum ; hiç inandırıcı değilsin.Bir kere su kovanla üstüne nasıl su döküceksin ? Oyunda öyle bir hareket yok.Yok Sign görmüşsün yok seni izliyorum yazıyomuş çok heyecanlanmışsın..Ne güzel sallıyorsun Maaşallah..Hadi Uyku...
  7. Arda Bolat

Bana :O MineCraft Benim için Bir Hayattır :O Sabah Okuldan Gelip Girdiğim Gece 22:30'a Kadar PC...

Bana :O MineCraft Benim için Bir Hayattır :O Sabah Okuldan Gelip Girdiğim Gece 22:30'a Kadar PC Başında Ara Vermeden Oynadığım Oyun :O Premium Hesapsız Oynadığım Oyun :'( Yoksaa,Yoooksaaa Bana Mı Gelecek :(
  8. Arda Bolat

Ateşli zombi

ha o zaman yangın çıkmıştır ateş yanmıştır falan zombi orda yanmıştır :D Hiç ateş vs. yoktu dersen lagtır :D :D :D
  9. Arda Bolat

Ateşli zombi

Ya siz neyin kafasındasınız gece karanlığı vs. vs. olması farketmez !! Zombiler sabahları yanar ve blah blah blah sesler çıkarır orda geberirler !!!!! Ben test yapmıştım bir yer kazıp gece oraya zombi koymuştum yastık koydum uyudum sabah olunca bi baktım zombi yanıyordu -_-
  10. Arda Bolat

İstenilen eşsiz manzara.

Her gün batımında oluyor,Neden çektin anlamadım
  11. Arda Bolat

Ayarlı GroupManager

güncelleme
  12. Arda Bolat

Ayarlı GroupManager

niye istiyon
  13. Arda Bolat

Beşiktaş İnönü Stadyumu

olmuş kardeşim olmuş :) çokta iyi olmuş çokta güzel olmuş taam mı
  14. Arda Bolat

Beşiktaş İnönü Stadyumu

bak print screen veya F2 ile çek sonra www.hizliresim.com veya www.imageshack.us'a yükle ;)
  15. Arda Bolat

Beşiktaş İnönü Stadyumu

resim koy qanqa
  16. Arda Bolat

lütfen yardım !! :'(

yardım eden yok mu
  17. Arda Bolat

lütfen yardım !! :'(

nasılsınıZ
  18. Arda Bolat

Oyuncular Komut Kullanamıyor

yaw aynı sorun bende de var gençler,üyeler warplara gidemiyo,konuşamıyo...
  19. Arda Bolat

Minecraft Role Play

Var tabiisi kardeşim bir sürü var hatta..Benim en sevdiklerimi özelden atıyorum ama 1.4.5 ? ister misin ?
  20. Arda Bolat

Minecraft Anıtkabir Çalışmam

BOYU çok uzun :/
  21. Arda Bolat

Bir Sorum Var

Yok öyle yapma da sen o not defterini doğruca ayarlayıp upload edip bana özelden yollasan.Bende indirsem.
  22. Arda Bolat

Bir Sorum Var

GhünCeL
  23. Arda Bolat

Bir Sorum Var

Evet arkadaşlar bir sorum var benim. ben serverime Essentials plugini yükledim ve serverime warplar ekledim ama o warplara sadece oplar (Adminler) gidebiliyor üyeler vs. v.s gidemiyor :/ SW dosyalarımın kurulu olduğu klasör > plugins > GroupManager > worlds > world > Groups.yml bu Gruops.yml'yi...