Arama sonuçlarınız

1. bora54

Tekkit Server Yardım

Merhaba herkese. Tekkitin sitesinden tekkit server indirdim ve arkadaşımla servere girdim ama sorun şu elime modlarla eklenen bir block alıp yere koymaya çalıştığımda kayboluyor. Yardımlarınızı bekliyorum
  2. bora54

Minecraft hata alıyorum

Bu hatannın çözümü nedir arkadaşlar acil cevap
  3. bora54

Varolan Bağlantı Karşıdaki Ana Bilgisayar Tarafından Zorla Kapatıldı Hatası

Merhaba arkadaşlar ben kendim bukkit server kurdum ilkten servere girdim normal dolaştım falan sonra arkadaşımla beraber girdik oyundan çıktım ben sonra birdaha girmeye çalışınca minecraft crash verdi ve konsolda Varolan Bağlantı Karşıdaki Ana Bilgisayar Tarafından Zorla Kapatıldı yazdı bunun...
  4. bora54

Modlu Serverle İlgili Sorun

Merhaba arkadaşlar ben modlu server kurdum modları tek tek koyduğumda çalışıyor ama modların hepsiin koyunca crash veriyor bunun çözümü nedir..
  5. bora54

İstek skin

Arkadaşlar Bana ninja kaplumbağa skini bulabilirmisiniz yada yapabilirmisiniz raphael olsun
  6. bora54

acil yardım

minecraft premiumum var skin yükledim skinimi sadece ben görebiliyom başkası steve görüyo benim acil yardım
  7. bora54

1.5 Uyumlu Texture Packler

MODERN HD TEXTURE PACK SPHAX TEXTURE PACK OVO'S RUSTİC TEXTURE PACK İNDİR WİLLPACK HD TEXTURE PACK İNDİR OCD TEXTURE PACK İNDİR FEATHER SONG TEXTURE PACK İNDİR INSPİRATİON TEXTURE PACK İNDİR LEGEND OF ZELDA CRAFT HD TEXTURE PACK İNDİR MİSA'S REALİSTİC...
  8. bora54

1.5.1 Uyumlu 50 Adet Doku Paketi

MODERN HD TEXTURE PACK İNDİR
  9. bora54

Repair Yapmak

arkadaşlar /repair yazınca envanterdeki tüm itemleri tamir eden plugin ne ve bunu viplere özel yapcam nasıl olcak?
  10. bora54

5 Sethome hakkı

Merhaba arkadaşlar ben viplere 5 sethome hakkı vermek istiyorum bu nasıl olcak yapmak mümkünmü permissions ex kullanıyorum
  11. bora54

Etrafı sadece oplar kırabiliyor

arkadaşlar ben server açacağım pluginleri permledim tek sıkıntı etrafı sadece oplar kırabılıyor acil yardım
  12. bora54

Servere Giriş Yazısını Nasıl Renkli Yaparız

Merhaba arkadaşlar ben server kurdum pluginlerim falan tamam serverin girişte gözüken yeri renkli yapmak istiyorum bunu nasıl yapıcam