Arama sonuçlarınız

1. Y

Bunları Biliyor Musunuz Forum Oyunu

senin nickini amicis diye okuduğumu biliyormusun :D :D
  2. Y

5. Kattan düşerek hastaneye kaldırıldığımı bilmiyorsunuz değilmi bilmiyorsunuz çünkü uydurdum
  3. Y

Oyuna Girdigim Gibi İnternet Baglantım KE-Sİ-Lİ-YOR !

Önemli Değil. Eğer Yine Olmazsa Ben Sana Yardım Ederim.
  4. Y

Oyuna Girdigim Gibi İnternet Baglantım KE-Sİ-Lİ-YOR !

ComboFix Tarat Herşeye Devadır :D O da Olmazsa HiJackThis Tarat.
  5. Y

Hacked Client Kullanıyorum, Nasıl Mod Yükleyebilirim?

Birde Mods Klasörüne Atmayı Dene. Hile Yani. İnternetten Bakabilirsin. En İyileri Huz-uni, Ru-bix, No-dus. "-"leri koymay
  6. Y

qq - Minecraft Small House <3 - Yorumlarınızı Bekliyorum

İlk Çalışma İçin Gayet Güzel Shader Süper Uyum Sağlamış Ama Fazla Ayrıntı Yapamamışsın. Dediğim Gibi İlk Çalışma İçin Güzel.
  7. Y

[LÜTFEN BAKINIZ!]HOSTİNG ARIYORUM![KAPANDI]

Konunun Başlığı Konunun İçeriğiyle İlgili Değil! Senin Dediğin "Ben Gece Gündüz Bilgisayar Oynayacağım Bana Yemek Getirip Maaş'da Bağlayın" Gibi bir şey. Nitrado'da Bu Ayarları Ayarlayabiliyorsun. IP'yi Kendin Seçiyorsun Bildiğim Kadarıyla Ama Parayı Gözden Çıkarman Gerek Bir Teşekkürü Çok...
  8. Y

Mod Kuramıyorum

Şimdi Birisi Çıkacak "Oyun Korsansa Olmaz" Diyecek Hiçbir Alakası Yok Oyuna Girdiğin Launcherden Sol Alt Köşeden "Edit Profile" Kısmından Forge'un Versiyonunu Seçmeyi Unutmuşsundur Birde SkyDaz Dene. Bir Teşekkürü Çok Görme...
  9. Y

Hacked Client Kullanıyorum, Nasıl Mod Yükleyebilirim?

İlk Önce O Modları İndireceksin. --İnstaller(Otomatik Yükleyici) Olsa Daha Kolay Olur-- Ama Hacked Clientte Forge ModLoader Yüklü Olması Lazım Eğer Yüklü Değilse Uğraşma Yüklemeye Çalışırsan Oyuna Girmez Sürekli Crash Verir. Sonra ".minecraft" > "versions"dan senin hacket client klasörüne gir...
  10. Y

Premium Factions Server

Konu 2. Sayfaya Düşmeden Uplamak Yok Diye Hatırlıyorum(Yanılıyorda Olabilirim)
  11. Y

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

bir üstteki üyeyi banladığından seni banladım önce kendimi sonra seni banlarım!
  12. Y

bilgisayarımın markasını :D
  13. Y

[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

Hayırlı Olsun... Eventlerde Bol Bol Dağıtın Eşyaları :D :D
  14. Y

En Büyük Korkunuz

Yükseklik :( Ulan Yazarken Bile Korkuyorum :( :(
  15. Y

Premium Factions Server

Hayırlı Olsun... MobArena Plugini Olsa İyiydi :D
  16. Y

BOM!

1996
  17. Y

RedCraft - Redstone İcatlarını Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin!

Server Yapım Aşamasında Açılcak Yakında...
  18. Y

BOM!

1194
  19. Y

skype ekleyin: yunus50054 bu arada 2 kişi ollduk :DUp Up!
  20. Y

BOM!

1163
  21. Y

cok buyuk bir projede calisacak builder team???

13 yapsan iyi olur bence :/
  22. Y

Evet Arkadaşlar Daha Önce Böyle Bir Server Galiba Yapılmadı Ama İşte Bir İlke İmza Atıyorum Heralde :D Yoğun İstek Üzerine Serveri Kurmayı Düşünüyorum Belki Alımlar Olur ve 7/24 Değil Yani Kendi Bilgisayarımdan Açıyorum "LAG VAR!" Diyeni Acımadan Banlıyorum! Servere Yardım Edeni Admin...
  23. Y

Arkadaşlarımız op almadan etrafı kıramıyor !!!

essentials core gibi bi plugin vardı o engelliyor olabilir plugini sil tekrar dene ?