Arama sonuçlarınız

1. Developer Prof

Yardımcı olursanız sevinirim ^^

Arkadaşlar uzun zamandır minecraft oynayamıyorum indirebileceğim bi yer varmı 1.6.4 olursa iyi olur
  2. Developer Prof

Format attım arkadaşlar Minecraft Cracked nereden indirebilirim Güvenli bi site söylermisiniz ?

Merhaba arkadaşlar Format attım Başlıktada görüldüğü gibi nereden indirebilirim ?
  3. Developer Prof

Benimle Zombie craft oynıcaklar dolusun !!!

Modu nereden indirebilirim ?
  4. Developer Prof

Benle, Hemen, Yetimhane...

Oynayacak mısın?
  5. Developer Prof

Beraber harita yapmak isteyen var mı?

Tamam :)UPUPUP
  6. Developer Prof

Youtube nasıl girebilirim ?

Teşekkür ederim şu an iyi bende ^^
  7. Developer Prof

Teşekkür ederim Norton DNS Gerçekten en iyisi hem açıyor hemde 1080P Donmadan izleyebiliyorum ^^
  8. Developer Prof

Özel dns falan yazdım 208 67 222 falan çıktı yaptım girmiyor.Heh Norton dns Den oldu :P
  9. Developer Prof

Slime kralı !

Canım sıkılmıştı yapayım dedim ; Virüstotal ; https://www.virustotal.com/en/file/467eebafdd946192a6f387be39ac985b1735f2baff55d1362f7e9ad0f2790acc/analysis/1396128594/ İndirme link ; http://www.dosya.tc/server26/KquBGy/Slime.rar.html Forum kurallarında ki gibi (3 resim , Virustotal ...
  10. Developer Prof

Arkadaşlar DNS Ayarımı 8 . 8 . 8. 8 8 . 8 . 4 .4 yapınca olmuyor zenmate den yapınca çok yavaş oluyor uygun bir dns yada program söylerseniz sevinirim :3
  11. Developer Prof

Beraber harita yapmak isteyen var mı?

Selam arkadaşlar Redstone bilgim az da olsa var serveri siz kurun kurmayı bilmiyorum ben :( Command Block bilgim var :) Adventure map yapmayı düşünüyorum tek başıma yapamayacağım büyük olmasını istiyorum çünkü 1.7.2 olsun mümkünse :)
  12. Developer Prof

Birlikte survival yaparız diyen 1 saat içinde eklesin

Tamam istersen skype ekle ; batuhan.isler2
  13. Developer Prof

Solar Survival falan oynayacak varmı?

Arkadaşlar Skype'dan görüşebiliriz? skype; batuhan.isler2 arkadaşlarınız gelebilir tabii.
  14. Developer Prof

Şimdi kur o zaman beraber oynayalım solar survival.
  15. Developer Prof

Birlikte survival yaparız diyen 1 saat içinde eklesin

yaparız tabii fakat skype dan görüşemeyiz ortam müsait değil ama seninle bayağı ilerleyebiliriz!
  16. Developer Prof

Selam millet,benimle beraber solar survival falan filan oynayacak olursa gelsin her sürüme girerim premium değilim :( ayrıca kurmayı falan bilmiyorum
  17. Developer Prof

Oynarız oynarız :D

Oynarız oynarız :D
  18. Developer Prof

Belki yaparız ^^

Belki yaparız ^^
  19. Developer Prof

Kayip Baba [Soulofbozkurt]

Gerçekler Acıdır :D
  20. Developer Prof

Güncel!!!
  21. Developer Prof

O Batuhan benim :P :P
  22. Developer Prof

Acil Builder Lazim Yeni Açıldı Serverim.

Builderlik bilgim var WG - WE bilgim yüksek durumda şuana kadar uğraşıpta yaptığım yapıtlarım oldu fakat resmini almadım yarın alırım dedim bazılarında ve oyun hata verdi silmem gerekti save dosyalarımı kopyalamayı unuttuğum için'de böyle bir sorunla karşılaştım :(