Arama sonuçlarınız

1. burak11

DeathLightMC Karşınızda !

Öncelikle Herkese Merhabalar ... DeathLightMC ye Hoşgeldiniz Serverimize 1.8 Den Girilmektedir Serverimiz Yenidir Ve 15 Kişide Event Olacaktır Event Çeşitleri : Kazı , Otomatik , Rain Buda Serverdan Görüntüler: Spawn: Hammadde: Orman:
  2. burak11

Minecraft Multiplayere Girince hs_err_pid Hatası Veriyor!

Minecraft Multiplayere Girince hs_err_pid Adında Bir Dosyayı Minecraftın Bulunduğu Yere Aktarıyor Çözümünü Bilen Varsa Söyleyebilirmi Bu Sadece 1.6-1.6.1ve1.6.2 de oluyor
  3. burak11

Ağaç Ev Mapi

Hepinize Merhaba . Ben Burak . Bugün size Yaptığım Ağaç Ev Map Ve Texture Pack'i Atacağım.Evin içini Boş Bıraktın Döşeme Bölümünü Siz Kendi Zevkinize Göre Yapın.İyi Oyunlar :) Map Linki:http://s3.dosya.tc/server5/ApanjU/Aga_EvMapi.rar.html
  4. burak11

Piramit & Enderman

Merhaba arkadaşlar! Benim bir arkadaşım var aslında sorun onun sorununu fakat ben halletmek istedim.Bilirsiniz çölde bir piramit var ve o piramitin yanında 2 giriş arkadaşım ne zaman o piramite girse ender man görüyor bu bir oyun hatasımı yoksa normal bir şeymi ??
  5. burak11

Piramit & Enderman

Merhaba arkadaşlar! Benim bir arkadaşım var aslında sorun onun sorununu fakat ben halletmek istedim.Bilirsiniz çölde bir piramit var ve o piramitin yanında 2 giriş arkadaşım ne zaman o piramite girse ender man görüyor bu bir oyun hatasımı yoksa normal bir şeymi ??