Arama sonuçlarınız

1. burak11

Açılacak Olan Survival Serverim İçin Pluginer Ve Builder Aranıyor

Ad:Burak Soyad:Yaşarlı Yaş:13 Skype:burakmc543 Profosyonellik (az,orta,prfosyonel):orta Açtığınız Sunucular Ve Türleri: Kit PVP Yetkili Olduğunuz Sunucular: Yok Minecrafta Ne Zaman Başladınız: 2011 Sonu Size Skype Hariç Nasıl Ulaşabilirim: steam Facebook Aylık Kaç Tl Para İstersiniz: 3 4 tl...
  2. burak11

Builder Olunur ;)

Builder Olunur ;)
  3. burak11

DeathLightMC Karşınızda !

Öncelikle Herkese Merhabalar ... DeathLightMC ye Hoşgeldiniz Serverimize 1.8 Den Girilmektedir Serverimiz Yenidir Ve 15 Kişide Event Olacaktır Event Çeşitleri : Kazı , Otomatik , Rain Buda Serverdan Görüntüler: Spawn: Hammadde: Orman:
  4. burak11

Gerçekten Server Kurucaklar Konuya -->

Ev Güzel
  5. burak11

Minecraft Multiplayere Girince hs_err_pid Hatası Veriyor!

tmm da çok kişi çıkıyo hangisi sensin ?
  6. burak11

Minecraft Multiplayere Girince hs_err_pid Hatası Veriyor!

Minecraft Multiplayere Girince hs_err_pid Adında Bir Dosyayı Minecraftın Bulunduğu Yere Aktarıyor Çözümünü Bilen Varsa Söyleyebilirmi Bu Sadece 1.6-1.6.1ve1.6.2 de oluyor
  7. burak11

Ağaç Ev Mapi

Hepinize Merhaba . Ben Burak . Bugün size Yaptığım Ağaç Ev Map Ve Texture Pack'i Atacağım.Evin içini Boş Bıraktın Döşeme Bölümünü Siz Kendi Zevkinize Göre Yapın.İyi Oyunlar :) Map Linki:http://s3.dosya.tc/server5/ApanjU/Aga_EvMapi.rar.html
  8. burak11

Erkek Skin Yaptım :)

sıkıyorsa sen yap becerebilcekmişsin gibi birde dalga geçiyorsun
  9. burak11

skin ustası

bana bir swat yaparmısı çok zor bir şey değil
  10. burak11

Erkek Skin Yaptım :)

güzel emeğine sağlık
  11. burak11

Minecrafta yeni başladığınızda yaptığın şeyler

Oyuna ilk oynayışımda kulübeme zombi aldım e gece bana tecavüz etti
  12. burak11

Hikaye Yaratma !

Camdan atladı
  13. burak11

Slenderman Efsanesi

efsanesimi kalmış sülalecek tanıyoz daha geçen minecraft oynadık :D
  14. burak11

Wither nedir? bilmeyenler gelsin

yok
  15. burak11

Modlar bakamırsnz.

oyuna girmeden önce adın altındaki backup manager a tıkla açık kalsın öyle gir aynısı banada oldu bi ara denedim girdi
  16. burak11

Piramit & Enderman

resim koymuştum :/
  17. burak11

The Ende Nasıl Gidilir

5 kere falan gittim şimdi 6 oldu şu an the end deyim
  18. burak11

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

köyler sıklaşsın , benim gibi multiplayer giremeyenler komutlar sayesinde botlarla oynayasbilsin mantar biyomunun sıklaşması(malum en nadir bulunan biyom) savaşlar olması köylerde narmaldeki ticaretin para ile yapılması yeni hayvanlar (lemur,akrep,antilop,deve,eşek,köylülerin katırları,sincaplar...
  19. burak11

Üstteki Kullanıcıya Fps Game Söyleme Oyunu

team fortress 2
  20. burak11

Piramit & Enderman

biliyorum tapınakta durmadan ender man var sorun o çok aldım o itemleri
  21. burak11

1.4.2'de Herobrine Var mı

herobrine olma ihtimali daha yüksek bir bak etrafta lav varmı çünkü ben hiç şimşek çaktığını görmedim
  22. burak11

Ilk Kazıya Başladığım Zaman "lanet".

herobrine mod yoksa herobrine totem yapamazsın zaten herobrine görmek %0.000001 imkanlı
  23. burak11

Piramit & Enderman

Merhaba arkadaşlar! Benim bir arkadaşım var aslında sorun onun sorununu fakat ben halletmek istedim.Bilirsiniz çölde bir piramit var ve o piramitin yanında 2 giriş arkadaşım ne zaman o piramite girse ender man görüyor bu bir oyun hatasımı yoksa normal bir şeymi ??
  24. burak11

Piramit & Enderman

Merhaba arkadaşlar! Benim bir arkadaşım var aslında sorun onun sorununu fakat ben halletmek istedim.Bilirsiniz çölde bir piramit var ve o piramitin yanında 2 giriş arkadaşım ne zaman o piramite girse ender man görüyor bu bir oyun hatasımı yoksa normal bir şeymi ??