Arama sonuçlarınız

1. fine you

SlimeCraftTR | Bir Faction Serveri | Beta | Çekiliş Var!

kodlanmış derken Türkçeleştirilmiş.
  2. fine you

SlimeCraftTR | Bir Faction Serveri | Beta | Çekiliş Var!

Merhaba arkadaşlar, Bugün karşınızdayım çünkü bir proje var elimde.Bu projeyi ilk önce deneyim dedim baktım port açmayı bezermişim ve öğrendim iyice ve bende sabit olarak açtım şimdi.Ve birkaç arkadaşlar 1 günde 3 warp yaptık ama baya uğraştık 2 saat 1 pluginle uğraştığımız oldu.(Plugin...
  3. fine you

Modlarla Minecraft Indirmek

oynanır ama bu sürüme uygun server jarı bulman lağzım sonrası hamachi ile kolay.
  4. fine you

fkdd kötü istersen 30 modlu yapabilirim ne dersin güzel olur.
  5. fine you

Tamam ben yapınca sana haber veririm.
  6. fine you

yaparım senin için 1.5.2 versionuna yenilerim ama birçok mod değişir onu söyleyeyim. senin için 1.5.2 versionuna yenileyebilirim ama bu yenileme birçok modun çarpışmasını ve bozulma ihtimalinin çok yüksek olduğunu göşteriyor.Ve o modların çarpışması senin minecraft bocabilir vede...
  7. fine you

Benle Terraria Oynayan Içeri Berki Vidio Çekeriz

Benle terraria oynamak isteyen hamachi ağı: Terrayalar Şifre:123 Hemen gelin berki vidio çekeriz. İpi girince verecem.
  8. fine you

Benle Terraria Oynayan Içeri

ne demek istedin
  9. fine you

Benle Terraria Oynayan Içeri

Benle terraria oynamak isteyenler gelsin. Hamachi ağlı bir serverde oynayacaz yani benim serverimde herkes yeni karakter kurupta gelecek öyle elinde kiliç eşya falan olmayacak yeni kuracak kazma balta ve kiliçi olacak yoksa almam. Hamachi ağı: HeroineCraft Şifre:123 Skype adımı vereceğim sesli...
  10. fine you

Terraria oynayacak arkadaş aranıyor

ben herşeyi bilirim kardeş minecraft'ta ustarehberliğim terrariada usta kuruculuğum vardır.benim sw'm var orda oynayalım
  11. fine you

Terraria Server Açtım Heroinecraft

HeroineCraft açıldı hepinizi bekleriz. Hamachi ağları: HeroineCraft Şifre:123 HeroineCraft2 Şifre:123 İp:25.108.191.5 Port:7777 Şifre: panpalar Oyundaki ismim:mustafa Lütfen Hamachi ağları doluysa yorum yapın ve söyleyin ve boşu boşuna ilk ağ boşken diğer ağya girmeye çalışmayın yada iki ağyada...
  12. fine you

Terraria Server Açtım

Server açtım. Hamachi ağları: HeroineCraft Şifre:123 HeroineCraft2 Şifre:123 İp:25.108.191.5 Port:7777 Şifre: panpalar Oyun Adım:mustafa Dikkat hamachi ağlarının biri doluysa diğerine girin boşuna yer kaplamayın.
  13. fine you

Benle Terraria Oynamak Isteyen Içeri

Terraria oynamak isteyenler hamachi ağ: terrariapanpalar Şifre:09 Biliyorum amerikamısın neden terrariayı minceraft forumunda paylaşıyosun diye bende diyorumki terraria türk forumu yok o yüzden beni mağzur görün. 4 kişi bekliyorum. Hamachi ağına geldiğinizde ipi vereceğim.
  14. fine you

Minecraft 1.4.7 61li Mod Pakedi

allah belamı versin çok güzel olmuş yani ne diyem bu mopd pack'ı arıyordum nerdeyselol. ayrıntılı bilgi için:www.facebook.com/aplileroğlu
  15. fine you

tekkit yeni başlamayı sevmeyenlere baya ilerlenmiş map veriyorum

arkadaşlar okullar var hepiniz biliyodur artık map veremem çünkü bilgisayarım çökmüş tüm şeyler kayboldu bende oyunu açamıyorum tüm oyunları ama yani büyük ihtimal yazın bilgisayarım dücelirse sizlere map vermeye devam ederim.
  16. fine you

arkadaşlar modlarla minecraft mapı için bir modlarla minceraft dosyası verin ona göre vereyim yani bir şürü varda.
  17. fine you

yogmox tecnic paketi olan mapı veriorun lnki:http://www.mediafire.com/?nigka5k9qr5a4cz
  18. fine you

**** slas mine mapı veriyorum link:http://www.mediafire.com/?5rss3q3jbtm6lax
  19. fine you

arkadaşlar ben sizlere normal minecraft için advenced map verecem oyun indirin oynayın olurmu?
  20. fine you

yeniden indir lag oluyo tekkit olduğu için bendede oldu tekkitte tekkitle ilgili tüm seyler kayboldu sadece normal minecraft şeyleri kaldı :D
  21. fine you

onun yerine vidio'sunu bir kaç dk çekip youtubeye yüleyip linkini versem izlesen olmazmmı?
  22. fine you

kardeş sen tekkiti bilmiyosan söyleyim onların emc'si var tamammı ben emcli olanları elmasa çevirdim eğer ihtiyaçın varsa elmastan redstonmu istiyon yap ben şu an madendeyim 2.ci yani bu tekkit mapının biraz daha ilerlenmisini yarın yani cumartesi yeni ilerlettiğim mapını yayınlayacağım o zaman...
  23. fine you

canım artisliğini tanlama bende ustayım hemde bilgisayarımda olan 19 oyunda ama seni üzmek istemiyorum sadece ustayım demen beni biraz bir şey söyleyemiyorum ustayım demen beni biraz üzdü diyebiliriz ama ben insanları kızmam facebook adresini bana ver daha sonra iletisine geçeriz tamammı?
  24. fine you

Failll GameRZ TR katılım

facebook adresime gel arakdaşlık yollyın ve temaşa geçelim. www.faceboook.com/mustafa.kalabas
  25. fine you

arkadaşlar map istiyorsanız,oyun indirmek istiyorsanız,demo oyun indirmek istiyorsanız bana baş burun ben sizlere eğer o oyun bende varsa veririm yada araştırıp sizlere full unu vermeye çalışırım.