Arama sonuçlarınız

1. barış412

World Painter Şematik ekleme [düzenleme]{Videolu}

Video'da örnek olarak yaptığım bir haritada şematik yüklemeyi gösterdim bu sizin yaptığınız haritalarda çok işinize yarayacak bir işlemdir İyi seyirler Sorularınızı yorum bölümünde belirtirseniz sevinirim
  2. barış412

Kanalizasyon(Korku Haritası)[bölüm1]

Hikaye Kanalizasyonda kaybolan bir çocuğu aramaya çıkmış görevlilerden birisin 5 kişilik bir gurup olarak kanalizasyona dağılırsınız ama sen kanalizasyonun en karanlık ve en korkunç yerine düşersin amacın ise oradan kaçmaktır... Başlamadan önce tabelalardaki yazıları okuyun ve...
  3. barış412

Senarist..

Merhabalar.. Ortama uygun senaryo yazabilecek bir senarist lazım Önceden hazırlamış olduğum haritaya uygun bir senaryo yazabilecek varsa iletişim bilgisini aşşağıda verdim Öncelikle haritadan bir kaç görüntü; İletişimSkype;Egelim1980 Sormak...
  4. barış412

WolrdPainter brushes (Özel fırça)(Özel fırça yapımı)

Öncelik ile merhaba WorldPainter'da kendimize ait özel fırçaları kulanmak için ne yapmamız gerektiğini göstereceğim .. Öncelikle; İşaretli alanda gösterilen yere geliyoruz (Open custom brushes folder) Tıkladıktan sonra Eğer özel fırçanız yok ise klasör muhtemelen boş çıkar konudan...
  5. barış412

SkyIsland [Yeni]*Beta*

Harita başlıktan'da anlayacağınız gibi havada yüzen bir ada'dan oluşmaktadır ve beta'dır yani size sadece tam sürümü gelicek olan haritadan ufak bir fikir vermek amaçlı yapmış bulunkatayım... Amaç hayatta kalmaktadır ve belirli kurallar ve görevler bulunmamaktadır orjinal harita...
  6. barış412

Mcedit'ten Anlayanlar Bir Bakabilirmi.?

Arkadaşlar ben mcedit ile biome değiştirmeye çalışyorum ama böyle bir şey çıkıyo ekrana hata sanırım tama olarka anlamıyorumda bunun bir çözüm yolu varmı.?? yardım ederseniz sevinirim :)
  7. barış412

Skyworld Bi Bakarsan Beğenirsin Belki :d

pek amaçlı bir şey olmadi farkındayım ama oynarsanız beğeniceğinize eminim :happy:iyi kötü görüşlerinze açığım:happy: Resimleri veriyim; Gerçekçi olsun diye o garip şeyleri bile yaptım :D Harita indirme linki; http://www.dosya.tc/server6/rchPmL/SkyWorld.rar.html Doku paketi indirme...
  8. barış412

Faction Server 7/24 Şehir yaşantısına hoş geldiniz :)

Server yenidir resim koymadım map hazır ama adminlerin hiçbir emeği olmadığı anlamına gelmez adminler çok ilgili arkadaşlar bizimle oynarsanız sevinirim server 10+ olunca maden event normal event olucaktır WARPLAR: 1-Hammadde (VAZGEÇİLMEZLERİMİZDENDİR :D) 2-Labirent 3-Event 4-Parkur 5-Arsa...