Arama sonuçlarınız

1. barış412

World Painter Şematik ekleme [düzenleme]{Videolu}

İlginizden dolayı ben teşekkür ederim owen_1 arkadaşada teşekkürler kısa ve net bir cevap.. :)
  2. barış412

Tahminimce java eklentisi yüzündendir minecraft haritayı yüklerken javada bir soru oluşuyodur Üzgünüm sadece tahmin
  3. barış412

Worldpainter haritayı minecraft'a okunur olarak sununca chunklarda'ki yanlışlıktan dolayi olabilir tamamen takılıp kalıyormu yoksa crash verip kendini kapatıyormu
  4. barış412

Yasaklı sitelere giriş programıda işe yarıyor aslında :D Kesin olarak bir şey söyleyemem lakin haritanız normal minecraft'da çalışınca bir sorun çıkmıyor ise muhtemelen worldpainter'in açtığınız haritanın kod dizlimini düzgün okuyamadığından olabilir .. Şöyle birşeydirki worldpainter'in kendi...
  5. barış412

İşin(ne)(ize) yaradıysa ne mutlu bana
  6. barış412

WolrdPainter brushes (Özel fırça)(Özel fırça yapımı)

Hayır fırçayı ne kadar uzun süre uygularsan o kadar uzun bir şekilde uyguladığın fırça darbeleri oluşur bilmem anlatabildimmi..?
  7. barış412

Kanalizasyon(Korku Haritası)[bölüm1]

Bu hafta sonu olabilir
  8. barış412

World Painter Haritaya Köy Ekleme

https://forum.gamer.com.tr/konu/world-painter-%C5%9Eematik-ekleme-d%C3%BCzenleme-videolu.184280/ Konuyu açtım
  9. barış412

Resimlerle sorun yaşayan arkadaşlarıda düşenerekten videolu gösterimin daha yararlı olacağını düşündürm. Teşekkür ederim.
  10. barış412

Video'da örnek olarak yaptığım bir haritada şematik yüklemeyi gösterdim bu sizin yaptığınız haritalarda çok işinize yarayacak bir işlemdir İyi seyirler Sorularınızı yorum bölümünde belirtirseniz sevinirim
  11. barış412

tabii ki.. doğru diyorsun ama bu harita çok aceleye geldi 2.harita için yepyeni fon müzikleri yeni bir boru hattı ve küçük çaplı yeni bir ortam ilginç tuzaklar vs. hepsini ayarladım sadece haritanın kısa(cık) olmaması için labirent tarzı bir map yaptım yani herşeyi hazır nerden baksan çünkü başka...
  12. barış412

Evet kesinlikle farkındayım haritada hiçbirşey yok bu yüzden 2.haritayı daha çabuk bir şekilde bitirmeye çalışıyorum ki en azından bu lanet açıklıkları kapatsın [fikirlere saygı duyarım..]
  13. barış412

İlk mapim diğer cevaplardada belirttiğim gibi amatörüm ve denemelik olarak yaptım ayrıca kötülediğin için teşekkür ederim[ayrıca anlayışın içinde]...bölüm 2 çok daha uzun olucak tabi bakılırsa
  14. barış412

Haklısın fazlasıyla kısa yinede ilgin için teşekkür ederim 2.bölümde bunların hepsini telafi edeceğim..
  15. barış412

harita değil resourcepacks kaplıyo hafızanın çoğunu ayrıca 783mblik bir mapımda olmuştu istersen paylaşabilirim :D
  16. barış412

Kusura bakmayın acemiliğime verin lütfen.. Ayrıca evet komut bloğu kullandım arka fon müziği ve teleport dahil.. [2.map hazır son bir kaç korku efekti ve arka fon müziği ekledikten sonra yayımlayacağım emin olun bundan çok daha korkunç olucak]
  17. barış412

Hikaye Kanalizasyonda kaybolan bir çocuğu aramaya çıkmış görevlilerden birisin 5 kişilik bir gurup olarak kanalizasyona dağılırsınız ama sen kanalizasyonun en karanlık ve en korkunç yerine düşersin amacın ise oradan kaçmaktır... Başlamadan önce tabelalardaki yazıları okuyun ve...
  18. barış412

Senarist..

Merhabalar.. Ortama uygun senaryo yazabilecek bir senarist lazım Önceden hazırlamış olduğum haritaya uygun bir senaryo yazabilecek varsa iletişim bilgisini aşşağıda verdim Öncelikle haritadan bir kaç görüntü; İletişimSkype;Egelim1980 Sormak...
  19. barış412

WolrdPainter brushes (Özel fırça)(Özel fırça yapımı)

Öncelik ile merhaba WorldPainter'da kendimize ait özel fırçaları kulanmak için ne yapmamız gerektiğini göstereceğim .. Öncelikle; İşaretli alanda gösterilen yere geliyoruz (Open custom brushes folder) Tıkladıktan sonra Eğer özel fırçanız yok ise klasör muhtemelen boş çıkar konudan...
  20. barış412

SkyIsland [Yeni]*Beta*

Farkındayım açıkçası pek ilgi çekici değil sadece çok küçük bir örnek vermek istedim emin olun orjinaline bayılıcaksınız [iddalıyım]
  21. barış412

SkyIsland [Yeni]*Beta*

Harita başlıktan'da anlayacağınız gibi havada yüzen bir ada'dan oluşmaktadır ve beta'dır yani size sadece tam sürümü gelicek olan haritadan ufak bir fikir vermek amaçlı yapmış bulunkatayım... Amaç hayatta kalmaktadır ve belirli kurallar ve görevler bulunmamaktadır orjinal harita...
  22. barış412

Karanlığın Dönüşü V2 Çıktı!! / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin En Iyisi!

Emeğinize ve ellerinize sağlık..Çok güzel bir harita..
  23. barış412

Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

İlk kez server açtım ama plugin dosyam yok ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim :D
  24. barış412

Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

Yalnız mcedit'den mob yapamassin mob'a effekt ve item verebilirsin fark var :)
  25. barış412

1.5.1 güzel seed ... ( mantar adasının önünde spawn olma ihtimaliniz de var )

haha :Asd.a.SD sen onu tebrik anla :D