Arama sonuçlarınız

1. UnarmedSniper

Darkness PvP - 1.7.X - Herkesi bekleriz.

2 hafta önce açılan sunucumuz ilk saatlerinde 17/20 çekmiştir ikinci gününde ise 20/20 yani full çekmiştir.Eğlenceli pluginlere ve yetkililere sahip olan bu sunucumuzda bir tek siz eksiksiniz. Sunucu adresi : darknesspvp.nitrado.net Sunucu sürümü : 1.7.X (1.7.9'a kadar hepsini kapsar.) Kurucu...
  2. UnarmedSniper

DarknessPvP 1.7.X hepinizi bekleriz.

Server iğrenç oynadığım en kötü server girmeyin.
  3. UnarmedSniper

OyuncuCraft 1.7.2 sürümündeyiz.

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere kendi oynadığım ve sevdiğim bir sunucuyu tanıtacağım. Gerçekten güzel ve ilgili yöneticileri var. Server hakkında bilgilere geçelim arkadaşlar; Server Sürümü : 1.7.2 Sunucu Ip'si : OyuncuCraft.nitrado.net Oyun içindeki adım : Loneprey Skype...
  4. UnarmedSniper

Ücretsiz Minecraft Premium Hesabı Dağıtıyoruz.

Merhaba arkadaşlar, konunun başlığından da anlayabileceğiniz üzere herkese özel olarak satın alınmış hesapları kişi başı 1 er tane olacak şekilde dağıtıyorum. Bunu tamamen ücretsiz yapacağım fakat sizden ufak bir şey yapmanızı isteyeceğim. Yapmanız gerekenler: Bu yazıyı kopyalayın (Tırnakları...
  5. UnarmedSniper

Ücretsiz Minecraft Premium Hesabı Dağıtıyorum!

Merhaba arkadaşlar, konunun başlığından da anlayabileceğiniz üzere herkese özel olarak satın alınmış hesapları kişi başı 1 er tane olacak şekilde dağıtıyorum. Bunu tamamen ücretsiz yapacağım fakat sizden ufak bir şey yapmanızı isteyeceğim. Yapmanız gerekenler: Bu yazıyı kopyalayın (Tırnakları...
  6. UnarmedSniper

Bedava Minecraft Dağıtıyoruz cdkeyspot.com

Evet Arkadaşlar, Başlıktada belirttiğim gibi bedava minecraft premium dağıtıyorlar.1 hafta sürecek olan bu etkinlikten herkes yararlanabilir. Yapmanız gerekenler: cdkeyspot.com sitesine girmelisiniz size ''Hello!How may i help you'' diyecektir.Siz türkçe cevap verin. Oradaki yetkili kişiyle...
  7. UnarmedSniper

BrazzersCRAFT yeni açıldı.Bu eğlenceyi kaçırma ;)

BrazzersCraft İp:176.31.229.48:257 Viplikler: NormalVIP:10 TL MegaVIP:25 TL KralKURT:30 RESİMLER:
  8. UnarmedSniper

So'craft Hunger Games (önerim) :)

So'Craft Aclik Oyunlari Türkiye'nin En İyi Hunger Games Sunucu'su Amac: Oyunda Belirli Kitler Var Ve bir kiti secer Ve Savas Sizin İcin baslar Herkes Birbirine Düsmandir ama yine arkadaslariniz İle gurup olabilirsiniz Map her el reset atar ve yenilenir. İzleyici Mod Eklenmistir Ölünce Tekrar...
  9. UnarmedSniper

Mine Craft Yeni Bir Server :)

Mine CRAFT Sunucu Bilgileri: IP: 25.127.238.28 Sunucu Kapasitesi: 20 Premiumsuz Giriş: Uygun Sunucu Özellikleri Windows 7 3.10 GHz 4 GB DDR3 Ram Sınırsız Trafik 600 GB Alan Resimler Eklenecektir. Ve Serverimiz yakında VPS olacaktır. Deneyimli yönetim kadromuz...