Arama sonuçlarınız

1. Berkozoeo

15-20 Dakikada Yaptığım Lüks Ağaç Evim

Evet arkadaşlar başlıktada belirtildiği gibi 15-20 dakikada yaptım.Can sıkntısından yaptım 4 tane jungle'ı birleştirip böyle şekil çıktı bende üstlerine yapılar yaptım ; EVİN DIŞI 1.KAT 2.KAT 3. KAT Evet arkadaşlar bütün resimler bunlardı.Beğendiyseniz 'Beğen' butonuna tıklamayı...
  2. Berkozoeo

Bütün Serverlar Için Takas Binası!

Evet arkadaşlar yine sizlerleyim.Bugün sizlere her serverde kullanılabilecek bir takas binası yaptım.Kullanımı sandıklı odaya bir admin girer.Ve takas etmek isteyen kişi kapıdan gelir (sadece 1 kişi girebilir odaya) . Bir teklif sunar (mesela 3 emerald bir çakmak).Adminde ona göre bir eşya...
  3. Berkozoeo

Yılbaşı Tipim :d

Hepinize mutlu noeller!Bende bu yılbaşı böyle gezmeyi planlıyorum :D Tipim güzelmi :D
  4. Berkozoeo

Yardım

Arkadaşlar bi videoda bir kişinin giydiği santa set varmış onun modunu nerden bulabilirim söylermisiniz?
  5. Berkozoeo

Küçük Mezarlık

Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra sizlerleyim.Köyüm Tekirdağ'a 1 ay gitmiştim kalmıştım.Ve orda bir mazer gördüm aynısını yapmaya çalıştım.Mezarların üstündeki wool'lar cinsiyeti gösteriyor maviler erkek,kırmızılar kadın'ı gösteriyor.Tabelelara isim soyad,doğum ve ölüm yılı ve hepsinin...
  6. Berkozoeo

Bakarmısınız?

Yorum olarak alta sıra sıra bu forumun ünvanlarını ve kaç paunda alındıklarını söylermisiniz?
  7. Berkozoeo

Kral Evim

Evet arkadaşlar biraz uğraştım lütfen emeğe saygı.Kral karakterim ve evini yaptım... :P Evin Resimleri; Kral karakterimin resmi (aslanım bea :D) ; Evet arkadaşlar akşamın yarısında yaptım beğendiyseniz beğen butonuna tıklayabilirsiniz :) Görüşmek üzere,iyi forumlar :D
  8. Berkozoeo

Bulutdelen Çalışması

Evet arkadaşlar can sıkıntısından yaptığım ama sonra beğendiğim 5 dakikalık bir çalışma oldu.Sizin düşünceniz nedir? :D
  9. Berkozoeo

Creeper Heykeli

İlk heykelimdi biraz kötü oldu ama yaptım işte 5 dakikada.Ee güzelmi? :D
  10. Berkozoeo

Obsidian Küpten Evim!

Evet arkadaşlar canım sıkılmıştı bende survivalda obsidian küten ev yaptım çokta güzel çalışma oldu.Elimdekiler ile elde ettiklerimi birleştirdim (şu obsidianlar netherdan).Ve böyle eşyaların küten evlerini paylaşacağım sizlerle.Arada sıradada ek şeyler (heykel,bayrak,süs vb.) yapacağım.Tabi...
  11. Berkozoeo

Pencilpack 1.4.5 V2

Evet arkadaşlar sizinle bu sefer bir texture pack ile birlikteyim.1.4.5 için olan bu texture pack çok yaratıcı bence.Fakat iki eksiği var birincisi çimenli toprakların hatalı olması,ikincisi armorlar defaulttaki gibi görünmesi.Umarım bu hatalar v3 te fix edilir.Ama bence süper bi texture pack...
  12. Berkozoeo

En Kısa Yoldan End Portal'ı Yapma

Evet arkadaşlar ender dragon'u öldürdükten ve oyunu bitirdikten sonra size end portalı yapmayı (bilemeyenler için) en kısa yoldan anlatayım dedim. İlkten bu şekilde end portal blocklarını koyuyoruz. Sonra üstlerine ender gözlerini koyduktan sonra portalımız hazır oluyor. Bu kadar basit...
  13. Berkozoeo

Ender Dragon'u Öldürdüm!

Sonunda öldürdüm arkadaşlar çok zor olsada öldürdüm.Ölünce hemen yemek yedim,armor değiştim.Sakın hile yaptığımı düşünmeyin haa :) NOT:Çok cixx olmuşum demi? :D
  14. Berkozoeo

Türkiye!

Biraz amatörce oldu ama ben bu görüntüye 10 üzerinden 10 veririm.Sonuna kadar Türkiye! :)
  15. Berkozoeo

Cam Küpten Ev

Evet arkadaşlar aslında survivalda yaptığım ama daha iyi gözükmesi için Creative Mod açtığım evimi sizlerle paylaşmak istedim. Evet arkadaşlar survivalda bunları bulmak için çok uğraştım. Hele hele o ender chest için kaç enderman öldürdüğümü saysam uykum gelir :D Beğendiyseniz arkadaşlar...
  16. Berkozoeo

Minecraft Yenilebilen Hayvan Rehberi

1-Sheep (Koyun) Koyunlar çok sevimli yaratıklardır.hiçbir şekilde zarar vermezler.Vurduğunuzda hızlıca kaçarlar.Koyun öldürdüğünüzde içinde wool (koyun yünü) çıkar. 2-Cow (İnek) İneklerde koyunlar gibi hiç zarar vermezler.Vurduğunuzda hızlıca kaçarlar.İnek öldürdüğünüzde içinden Leather (inek...
  17. Berkozoeo

Minecraft Ev Rehberi

Evet arkadaşlar ben Berkozoro.Foruma yeni katıdlım ve rehber anlatmak istedim.Konumuza geçelim. Minecraft'a girdiğinizde olabildiğince çabuk ağaç toplayın.Ağaçlar 40-50 tane olduğunda 'E' tuşuna basın.Crafting e ağaçlarınızın tümünü koyun.Koyduğunuzda garanti iki tane 64'lük wooden plank'iniz...