Arama sonuçlarınız

1. W

Hack Mine Crash Hatası Yardım Lutfen!

Bunun Sebebi Cracklı kulanmanızdır gidin orginaldan alın 50 tl ye su gibi çaılşır :))
  2. W

Tekkit Sw Si Olan İçeri Girsin Birlikte Oynarız

Arkadaşlar artık craclı tekkit kalmadı parayla tekkit sw açılıyor tğrklerde minecarta para vermiyor tekkit sw kalmadı var 1.5.2 onun içinde pre alın hesabımı verirdim ama size güven olmaz !
  3. W

Minecraft Premium Hesabımı Veriyorum.

abi orda play demo diyor :S
  4. W

FTB oynayacak gelsin!

İsim berk soy ad öztürk yaş 15 Skype McBerkMc Youtubede kanalınız varmı var Minecraft rehberi Serverlerde blider oldunuzmu evet öz geçmiş gibi :D
  5. W

FTB oynayacak gelsin!

Feed The Beats server arayanlar içeri https://forum.gamer.com.tr/threads/feed-the-beast-hamacihi-server.62010/
  6. W

Ftb mindcrack Server türkiye!

Feed The Beats server arayanlar içeri https://forum.gamer.com.tr/threads/feed-the-beast-hamacihi-server.62010/
  7. W

Feed The Beast hamacihi server

Beyler Feed The Beast hamacihi server açtık skypeli olsun lürfen skype olanlar eklesin McBerkMc Hamacihi FeedTheBeaster şifresi 123 dür ip 25.84.179.15:25565
  8. W

FTB oynayacak gelsin!

Ben olurum pre hesabım var ip ver skype ekle McBerkMc
  9. W

FTB oynayacak gelsin!

İyide craksız girilior create prifile de o kadar :D
  10. W

Technic Launcher Update Failed Diyor

Prenimyum desapla demez sallama Clarked o Yazıyor çünkü adsd
  11. W

Minecraft Hamacihi Server Oynamak İsteyen

Arkadaşlar Minecraft Singel oynamaktan bıktım + hamacihi server kurdumda oynamak isteyen Mesaş ata bilirmi lütfen hile açmadan gelin Hamacihi İd DiamondCraft<3 <3 de olcaktir şifresi 123 tür Skype olanlar Eklesin McBerkMc hamacihi 5/5 olunca sw 12:00 [öğlen] Saat 1:30 za kadar açık olacak...
  12. W

kardeşim bi hamacihi ağ açda bizde geleim bu arda skype varsa eklermisin McBerkMc

kardeşim bi hamacihi ağ açda bizde geleim bu arda skype varsa eklermisin McBerkMc
  13. W

mini craft 1.4.7 survıvor servır

Sw açıkmı ?
  14. W

96 Modlu Modpack.

Yüklenmaz :(
  15. W

96 Modlu Modpack.

oyun kaldırmadı
  16. W

Minecraftta Yeni Bukkit Serverim

ARKADAŞLAR mİNECRAFTTA BUKKİT sw açtım ama admin olmayanlar bisey kıramıyor fln maplar siliniyor nasıl düzenleyecegimi anlatırsanız Mutlu olurum :(
  17. W

Bizimcraft-survival 1.4.6 Daha Yetkililer Alınacak

Ad:Berk Soyad:Öztürk Yaş:15 Nick:leonardo3590 Oyunu Oynama Süresi:en az 5 saat Plugin Bilgisi:Wg pvp warp bulderlik işa set ...
  18. W

Minecraft Survival Hamacihini Server

Merhaba arkadaşlar sizleri hamacihi ağıma beklerim Mc_Crafting_Mc Mc_Crafting_Mc-2 Mc_Crafting_Mc-3 şifreleri 123 ip adres 25.84.179.15:25565 skype wwberkww sw 7/24 açıktır saat 9.30 da pvp açılacaktır
  19. W

>>>>extremeonline 7/24 Faction Pvp <<<<

ya ip yanlıs
  20. W

Yıldızcraft 188.132.205.227 Girin Içeri

event bulderi ola bilirim redstone kulanımında çoook yeteneğim var
  21. W

Megacraft Açıldı!!!!!!!!!!!!!!

İp ?