Arama sonuçlarınız

1. S

Harita Yapanlar, McEdit Öğrenmek İsteyenler! (Tam 11 Başlık)

Abi ben filter yabamadım ya:down:
  2. S

Wither isyanı(istila)Caga adventure

şeyh sait isyanı geldi bana
  3. S

Define Adası Survival Map

aga define nerde?
  4. S

eğlenceli modlar (mod pack)

Gerçek ten iyisin devam et bence gençlik.. :D
  5. S

Acill yardım edin minecraft 1.5 sorunu

Büyük ihtimal yeniliktir ya:blase:
  6. S

Minecraft 1.5 güncelleştirmesinin kötü yanı!

ben mod falan filan bisi bilmiyom yeni baslamıstım oyuna bu arada creative ne demek survival creative felan yazıodu survivalı ectim sonra arkadasım soledi bana creativeyi sorada gezerken bu evleri bul duım bu arada resimler 1. sayfada
  7. S

ya ben youtubedeydim minecraftla ilgili bir sey vardı ben bu ne dedim girdim baktım hersey küptendi ilk önce sarmadı sonra oynamaya baslayınca sardı yani bende bu oyunun hikayesini arastırdım bulamadım hala arastırıyorum yani endermanı felan o videoda gördüm.
  8. S

enderman olsa bilirdik yani ben adada biri var sandım sonra sesler cok yüksek bicimde yani hani birisi çığlık atar ya onungibi sonra ben bir anda kendimi lavlar icinde buldum bir sekilde ısınlandım bence bu 1.5 de oyuna gelen yeni yaratık .. örümcek gibi ama mekanik bir şey ben o olabilir diyorum...
  9. S

Arkadaşım oyuna yeni basladım dedimki burda biri yasıodur dedim sonra baktım icine kimse yoktu iyice arastırdım icerde cheset felan vardı ben sonra düsündüm bu minecraftta bir bizyaeatıklar ve hayvanlar yokmu dedim sonra bir çığlık geldi ben aniden oyunu kapadım nasıl sesti öyle kulaklarımı...
  10. S

Ben yeni dünya olusturdum böyle seyler gördüm:surprise:
  11. S

Merhaba arkadaşlar dolaşıyordum birde ev gördüm kesinlikle ben yapmadım buldum sadece baktım icinde 1chest 1çalışma masası 1de ocak işte screenler en sondaki agacların arasındakini sans eseri buldum. geldigimde en sondakinden bir önceki bakınca görürsünüz lavlı olanın nasıl olduguna hayret...
  12. S

Bunlarda resim
  13. S

Merhaba arkadaşlar bugün size minecraft'taki bir olayımı anlatacağım : ormanda dolaşırken bir ev gibi bir yer buldum evde örümcek ağları felan vardı sonra cok ama cok acayip sesler duydum sonrada birinin beni izeledigini hissttim yoksa o gerimi döndü?:eek:
  14. S

Minecraft mod paketi 2 - Tam 50 tane mod

kardeş cok iyi bir mod tebrik ederim seni
  15. S

1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

evet yok ole bise
  16. S

Herobrine

Arkadaslar survivalda oynarken gördüm cok korkunctu oyun 1.4.7 sakın ama sakın 1.4.7 de oynamayın! alın videolarda var linki! http://inciswf.com/127283744663.swf
  17. S

register açamıyorum

Eeeeee arkadaşlar hiçmi yorum yok alın size gercek kanıtı!... buda herobrine barıscıldakı kanıtı!! http://inciswf.com/127283744663.swf bende alamadımmm helppp
  18. S

register açamıyorum

s
  19. S

Minecraft 1.4.7 36 lı mod paketi

qandırdım xD ;):roflmao:
  20. S

1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

qandırdım tatlı yarim sonunda cılgın sözlerle qandırdım sonundagüzel ozgurluk oyun... diyo geri yoh ama komıktı
  21. S

Minecraft 1.4.7 36 lı mod paketi

arkadasım televizyon süsmü yoksa gösteriyormu? :embarassed:
  22. S

Minecraft 1.4.7 61li Mod Pakedi

kardeş indirdigim rar da .minecraft yok zombie flan war
  23. S

(istek)1.4.7 silah modu

aaaaa