Arama sonuçlarınız

1. Mini-craft

Shader Pack Yükledim Ama Gölge Yok :/

Paolos Lagless Shaders diye bir shader yükledim ama gölge yok . Bu sorun daha önce yüklediğim shader packlarda da olmuştu . Optifine falan da yükledim ama yine de gölge yok . Sorun bilgisayardan ya da ekran kartından kaynaklanıyor olabilir mi ? Bilgisayar özellikleri : Windows 7 Home Premium...
  2. Mini-craft

<-------dışı heykel ; İçi ev ---------->

Dışı : İçi : Bu benim ilk çalışmam , nasıl olmuş sizce ? :)
  3. Mini-craft

Minecraft özel konuşma bölümü için ...

Konuşmalarda mesaj atma süresini kısaltsanız ? Bir mesajı attıktan sonra diğeri için 1 dk ya yakın bir süre bekliyorum . Bu süreyi en azından 10 sn fln yapın .
  4. Mini-craft

Bune şimdi :D :D [Minecraft Gariplikleri ]--

Bu ne şimdi :D Nasıl bir yer burası . Aynı bataklk gibi :D
  5. Mini-craft

Nasıl mob olabilirim ????

Arkadaşlar dün ben birsürü minecraft videosu izledim bi video vardı arkadaşını trollüyordu , o videoda trolleyen kişi koyun kılığına girmişti yani bildiğimiz koyun olmuştu . Hatta bir videoda da creeper olmuşlardı . Bunları nasıl oluyorlar ? Mod falan mı ? Yoksa premium olduklarından o skinleri...
  6. Mini-craft

Not Enough Items mod yükleyince hata alıyorum yardım edin

Ben too many itemsden sonra not enough itemsi de deniyim dedim . Skydazdan indirdim modu . Sonra installeri açıp modu kurdum . Mojang ekranından sonra şöyle bir yazı çıkıyor : Forge Mod Loader has found a problem with your minecraft installation The mods and versions...
  7. Mini-craft

Karlı biyomdaysan ve tarla suyun donuyorsa ...

Evet arkadaşlar benim bu konuyu açma nedenim bu sorunun cevabını bulmuş olmam . Ben genelde evlerimi karlı biyomlara yaparım . Fakat orda yaptığım tarlaların da suyu donar . Bu nedenle bende tarlanın etrafını camla kapladım ve böylece bu sorunu ortadan kaldırdım ve ayrıca aynı sorundan...
  8. Mini-craft

1.5.1 güzel seed ... ( mantar adasının önünde spawn olma ihtimaliniz de var )

Arkadaşlar seed : 3327780 Seedde ben doğduğumda önümde mantar adası vardı . Belki sizdede olur bilmiyorum tam olarak çünkü bu seedi 2 kez kullandım ve 2 sinde de birbirlerine çok uzak olmasalar da daha farklı yerlerde spawn oldum . Bu nedenle spawn olduğunuzda önünüzde mantar adası olabilir de...
  9. Mini-craft

Büyük kapışma - Not Enough Items vs Too Many Items - ( NEI vs TMI )

Arkadaşlar sizce hangisi ? Too many items mi yoksa not enough items mi ? Ben şahsen şu ana kadar hep too many items kullandım . Bakalım siz hangisini seçeceksiniz :) NEI : TMI :
  10. Mini-craft

Bazı sorularım var lütfen yardım edin

Arkadaşlar size bazı sorularım olacak minecraft hakkında . Bunları yanıtlarsanız sevinirim ;) 1- Minecraft videosu nasıl çekiliyor ? : Youtubede bir sürü minecraft videosu var . Kısa filmler var , oyuna yardımcı rehber filmleri vs . ... Bunları nasıl çekiyorlar hangi programı kullanıyorlar ...
  11. Mini-craft

Texture packim değişti gibi düzeltemiyorum yardım edin :(

Arkadaşlar ben soarte fanver kullanıyordum her şey çok güzel görünüyordu . Bi ara taş ve toprağın yanında küçük lav ve su resimleri vardı onları da mc patcher ile düzelttim :) Ama bu gün oyuna girdiğimde sanki bişeyler daha değişik görünüyordu mesela camlar . Camların normalde o yandaki kısımları...
  12. Mini-craft

Serverde too many items - yardım -

Arkadaşlar ben bir server kurmayı düşünüyorum bi arkadaşla . Sadece ikimiz survival oynayacağız . Ben kendimi op yapsam too many items kullanabilir miyim serverde ? Yada game mode 1 yada 0 falan yapsam o da creative falan olurmu yoksa sadece ben mi olurum ?
  13. Mini-craft

Minecraft dünyası oluşuyor ( ilk hikayem ) -- biraz berbat --

Yeni bir dünya oluşuyordu . Bu dünya oldukça ilginç ve ürkütücü bir dünyaydı . Mağra bulmak çok kolaydı çünkü her yerde korkunç ve karanlık mağralar vardı . Ama bazı yerlerin manzarası da oldukça hoş olabiliyordu . Bu dünyada sadece ağaçlar var . Ama o da ne ! Birileri var orda . Aa evet bunlar...
  14. Mini-craft

Bir şeyler inşaat etmek için hangi modu önerirsiniz ?

Arkadaşlar ben birşeyler inşaat etmeme veya büyük yapılar oluşturmama yardımcı olacak bir mod arıyorum . Acaba hangi modu önerirsiniz ?
  15. Mini-craft

Arkadaşlar Bazi Mod Isteklerim Var Lütfen Yardimci Olun !

Arkadaşlar 1.4.6 için : Jammy Furniture Too Many Items Paint mod Animal Bikes Oyuna yeni moblar , hayvanlar , eşyalar , hava koşulları ( kasırga vb .) ekleyen modlar bulabilirseniz de iyi olur . Bunlardan bulabilirseniz sevinirim . Hepsini bulmanıza gerek yok . Ama eğer direk olarak oyuna...