Arama sonuçlarınız

1. T

Lütfen, yardımlarınızı esirgemeyin.

Hadi ama bi destek çıksanız, hevesim var birkaç kişi izlesin yeter. Sonra reklam yapacağım !!!
  2. T

Lütfen, yardımlarınızı esirgemeyin.

Bu siteyi yeni kurdum. Daha geliştireceğim: minecraftprojects.moonfruit.com Şu videoları filan beğenip bana destek çıkarsanız sevinirim. Youtube Kanalım: youtube.com/MinecraftProjects01 Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. :D
  3. T

ACİL YARDIM! SERVER BLOK KIRMA SORUNU

YARDIM LÜTFEN!
  4. T

spawn noktası sorunu

/tp -boşluk- "ışınlancak kişi nick" -boşluk- "senin nick" yanına gelir. Tam tersi de olabilir emin değilim.
  5. T

ACİL YARDIM! SERVER BLOK KIRMA SORUNU

Arkadaşlar merhaba, Bir server (hamachi) kurdum ancak blok kırma ve koyma olmasını istemiyorum. Oyun modunu adventure yapınca bloklar kırılmıyor ancak butonlar, leverler vb. şeyler kırılıyor. Ayrıca blok koymayı engellemek için oyuncuya bir şey vermeyeceğim, ancak too many items veya diğer...
  6. T

ARKDAŞLAR ÇOK ACİL YARDIM! (TNT SORUNU)

Tamam şimdi hallettim, sanırım indirdiğim başka bir tnt bölümünü açmaya çalışıyordum. Ona tıklayınca ana ekrana dönüyordu ve oyun kitleniyordu. O bölümü silip, yedeklediğim save ve texture pack dosyalarını geri attım. Artık çalışıyor. Yine de teşekkürler.
  7. T

ARKDAŞLAR ÇOK ACİL YARDIM! (TNT SORUNU)

Arkadaşlar, geçen gün bir tnt mapi indirip patlattım, çokta büyük değildi, 2500 tnt filan vardı. Patlattım çıktım. Oyunu tekrar açınca hiçbir bölüm açılmamaya başladı. Ve şimdi de crash hatası veriyor. Force update yaptım olmadı. Silip yeni indirip kurdum yine olmadı. şimdi çıkan mesaj altta...
  8. T

Minecraft Server Kurdum Birkaç Arkadaşla Oynayacağım, Ne Kadar Kota Yer?

Başlıkta belirttiğim gibi; Minecraft Hamachi Server Kurdum Birkaç Arkadaşla Oynayacağım, ne kadar kota yer? Aslında internete op olarak bağlanıp kendim upload yapıyorum, çok mu kota yer yine de? En kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum. :) Şimdiden teşekkürler...