Arama sonuçlarınız

1. B

Server özellikleri nasıl olmalı ?

Factions bir server açıcam fakat lapis gibi değişik özellikler olsun mu yoksa emek tarzımı olsun yani nasıl tutar onları anket şeklinde yazıcam 1-b 2-a 3-c gibi yorum atarsanız çok teşekkür ederim :) 1- Lapis olsunmu ? a-evet b-hayır 2-Meslekten gelir nasıl olsun ? a-lapis olursa 5 / taş...
  2. B

Builder Arıyorum / Lütfen Ciddi olanlar gelsin

Arkadaşlar Faction server kurucam fakat öyle herkeste ki marketi felan yapmayacak nadir olacak şekilde yapıları olması lazım fotoğraf lazım değil sadece gelsin ve gözümün önünde yapsın. Skype + Mic olması şart yaş önemli değil ama küçüklerde gelmesin. a1m_posed1oN eklesin
  3. B

Acil w.e ve w.g bilen builder lazım /Builderliği İyi Olsun

Hem builderliği iyi olan hemde w.e ve w.g yi iyi anlayan builder lazım. Serverin Hostingi Nitrado Gaming Server Kişi sayısı 16 (Artırılacak) Skype Adresim : a1m_posed1oN Builderlik için en az 5 resim yollamanız lazım.
  4. B

onrbln Anti Plugin Paketi v1.0 Çıktı

Merhaba arkadaşlar ben onrbln Bu plugin paketimin adı Anti Plugin Paketi v1.0 [Kendime Aittir] ----------------------------------------------------------------- İçeriği ; Anti hile pluginleri Anti bot pluginleri Anti saldırı pluginleri Ve son olarak server mapınıza zarar vererek lag...
  5. B

Ekip Topluyorum

Toplam 3-4 Kişiden Oluşan Pluginlerden Anlıyan Veya Herhangi Bir Swde Toplu Olarak Oynayacak Kişiler Arıyorum Pluginlerden Anlayan Kişiler İlk Dolarsa Plugin Türkçeleştircez vs. Vede Bir Swde Yetkili Olucaz Ama Topluca Oynayacak Kişiler İlk Dolarsa Bir Server Bulucaz Orda faction Olusturcaz Ve...
  6. B

W.e W.g Iyi Bilirim Essentials Group Manager Anlarım

W.e W.g İyi Bilirim Essentials Group Manager Anlarım Arkadaşlar Skype Var Mic Var Skype Adı : a1m_posed1on
  7. B

Farcraft Builder Moderatör Aranıyor. Skype Olsun!!!

Ad: Soyad: Yaş: Kaç Saat Online: Neyden Anlıyor(We Wg Plugin vb.): Ne Olmak İstiyor: Skype Adı: Builder Olmak İstiyorsa Map Fotolari: Bunlari Yazarak Gönderiniz.