Arama sonuçlarınız

1. golicraft

Youtube Kanalımıza alım vardır.

EVET ARKADAŞLAR BAŞLIKTA YAZDIĞIM GİBİ ''HİPER OYUNCULAR'' ADLI YOUTUBE KANALIMIZA ALIM VARDIR SADECE ŞU FORMU DOLDURUP YORUMA ATARSANIZ BEN SİZE DÖNECEĞİM ; İSİM: MİNECRAFT PREMİUM MUSUN: MİNECRAFT DIŞINDA VİDEO ÇEKEBİLİRMİSİN/BAŞKA OYUNLARI BİLGİSAYARIN KALDIRIRMI: GÜNLÜK ONLİNE SÜREN...
  2. golicraft

Serverde Can Gitmeme Sorunu

Arkadaşlar Başlıkta da belirttiğim gibi serverimde canımız gitmiyor arkadaşlarla oynuyoruz ama zombiler creeper ler ne varsa saldırıyor ama canımız gitmiyor op tan cikioruz gene gitmiyor ayrıca kendimizi de op yaptıktan sonra kendimizi tekrar op yapabiliyoruz bu hatanın sebebi ne olabilir lütfen...
  3. golicraft

HEROBRİNE KİMDİR, NEDİR SON AÇIKLAMA.

Herobrine Nedir? Kimdir? Herobrine topluluk yapımı bir ürpertici hikaye konusudur.Kendisi bir insandır.Ancak çoğunlukla bembeyaz gözleri olan ölü bir madenci olarak görülür.Ayrıca İsveçliymiş.(Direk İsveç mi deniyor bilmiyorum) Herobrine'nın Arkasındaki Hikaye Orijinal hikaye Herobrine'ın...
  4. golicraft

BENİMLE SKYPEDEN TEKKİT SW KURABİLECEK SAMİMİ BİRİ...

MERHABA ARKADAŞLAR BENİM ADIM OĞULCAN KENDİMİ OYUNDAKİ NİCKİMLE TANITMAYI SEVMEM KONUYU FAZLA UZATMAYACAĞIM ADIM:OĞULCAN YAŞ:13 SKYPE:GOLİCRAFT-1 BENİMLE BERABER TEKKİT YANİ HAMACHİSİZ BİR SW KURABİLECEK BİRİNİ ARİYORUM SAMİMİ OLMASİ ŞART YAŞ EN AZ 11 BÜYÜK OLMASİ SORUN DEĞİL BEN TEK BAŞIMA...
  5. golicraft

LÜTFEN YARDIM EDİN

ARKADAŞŞAR BEN ÇOK ARADIM AMA FML NE DEMEK ÇÖZEMEDİM YHA ACABA BU İNDİRMEM GEREKEN BİŞİMİ MİNECRAFTA SKYDAZ DAN MOD YÜKLÜYORUM MİNECRAFTI AÇINCA JAVA ÇIKIYO BİŞİ DOLUYOR TAM %99 OLUNCA HATA VERİYOR BAŞLIK İSE ŞÖYLE HATANIN FML EROR DİYOR ORAYİ KAPATİORUM MİNECRAFT AÇİLMİYOR BUSEFERDE NOLUR...
  6. golicraft

İSTEK MOD LÜTFEN BAKIN

MERHABA ARKADAŞLAR BEN OĞULCAN SİZLERDEN BİRKAÇ MOD İSTEĞİNDE BULUNACAĞIM BU MODLAR BENİNM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM İŞTE MODLAR.... 1-REDPOWER...
  7. golicraft

karnemmmm

arkadaşlar ben karne notumu nette hesapladım teşekkür alıyorum ama teklonoji tasarım dersim normalde 55 2. çalışmayı teslim etmedim 0 girecek ve 55 ikiye bölünecek dolayısıyla teşekkür alırken 1 im var diye belgesiz geçiyorumm off
  8. golicraft

video çekecek 1 kişi

MERHABA ARKADAŞLAR BENİM ADIM OĞULCAN KENDİME VİDEO ÇEKMEK İÇİN ARKADAŞ ARIYORUM SÖZ KONUSU KİŞİNİN VİDEO ÇEKME PROGRAMI VE SKYPE Sİ OLMALI CEKECEĞİMİZ VİDEOLAR SURVİVAL OLCAK BAŞKA TÜRLÜ DE ÇEKEBİLİRİZ SİZ BANA SKYPEDEN ULAŞIN YETER.(1 BEĞENİ SİZİ ÇOK YORMAZ;))
  9. golicraft

SKYPE Sİ OLAN Bİ ARKADAŞ

MERHABA ARKADAŞLAR BEN OĞULCAN BAŞLIKTA DA BELİRTTİĞİM GİBİ KENDİME Bİ OYUN ARKADAŞI ARIYORUM, BİRLİKTE SKYPE DEN KONUŞARAK MİNECRAFTTA HER TÜRLÜ ŞEYİ YAPABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM (SURVİVAL, YARATICI MOD, SERVERLER VB. ) SİZLERE SKYPE Mİ VERMEYECEĞİM SADECE ARKADAŞ OLMAK İSTEYENLER YORUM OLARAK...
  10. golicraft

Kurdum Beyler Gelin Yaratıcı Modda Takılalım

BEYLER HAYDİ GELİN BENİM İNANILMAZ BİR BİNAM VAR ORADA TAKILALIM İSTERSENZ SURVİVAL DA OYNARIZ GELİN EĞLENELİM AĞ ADI: haydi sende gel şifre:123 ıp:25.74.115.111 (server 1.4.6 dır:D)
  11. golicraft

Acaba Nasıl Server Açacağımı Anlatırmısınız

ARKADAŞLAR BEN SERVER AÇMASINI BİLMİYORUM BİRİSİ BANA ÖĞRETEBİLİR Mİ KONU AÇTIM BURADA ÜYE İLİŞKİLERİNDE BİRİYLE OYNAMAK İÇİN SERVER AÇMAK GEREKİOMUŞ BN AÇMAYİ BİLMİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN ŞİİMDİDEN TEŞEKÜRLER
  12. golicraft

Lütfen Artik Benimle Oynayacak Birisi Çiksin

ARKADAŞLAR BAKIN BEN KAÇ ZAMANDIR OYNAYACAK BİRLERİNİ ARIYORUM BUNUN İÇİN 2 KONUM DAHA VAR BİRDAHA AÇIYORUM BAKIN FACEDEN ADIM OĞULCAN TANGALL MUTLAKA OYNAMAK İSTEYEN EKLESİN HAMACİDEN BAGLANIRIZ ANCAK SWYİ KENDİSİ AÇACAK BNİM DOSYALARDA SORUN VAR BU ŞEKİLDE OYUN OYNAYIP EYLENCEZ BERABER BELKİ...
  13. golicraft

Arki Olabilecek Kişi

beyler ben benle oynayacak 2 kişi arıyorum beraber survival oynarız yapıtlar yaparız bunu benim gibi birçok kişinin istediğini biliyorum bazen dersiniz ya keşke bir kişi daha olsada şu dünyada yanlız kalmasam diye face adresin oğulcan tangall (aslan profilli olan) benimle oynamak isteyen varsa...
  14. golicraft

Nolur Yardim Edinn

BEYLER single player commats modu varya işte onu indirdim onunla ilgili tüm videoları izledim adamlar tahta balta ile iki yeri seçio sonra bişi yazio anında oralar istedigi block ile doluyor ben indirdim ama yapamıyorum /help i denedim birsürü komut var ama hangisini kullanacağımı bilmiyorum...
  15. golicraft

Yardım Lütfenn

ARKADAŞLAR BU HARİTALARI PAYLAŞIYORSUNUZ DA BEN BUNLARI NASIL YÜKLEYEBİLECEĞİMİ BİLMİYORUM BİRİNİZ KISACA AÇIKLARSA ÇOK MEMLUN OLURUM (BİKEREDE BEĞENİN 1 BEĞENİ OLSUN;))
  16. golicraft

Amaçe Eylenip Arkadaş Olmak

arkadaşlar ben bir serwer açacagim bu svde hiç bisi olmicak ne klan nede wg adın facede oğulcan tangal (aslan resimli profil) bana ulaşın sizinle sırf survivor yada sırf yaratıcılık sw oynayalım belki sonra bi arkkadaş bulursam sw de açarım ama şuande amaç eylenmek bu yüzden bana ulaşın eyer 2-3...