Arama sonuçlarınız

1. Ahmet1

ѕαмριуσηмc SҠYṖѴṖ (-) AxiTR Güvencesiyle (-) IP : skypvp.axitrbilisim.com:1118 (-)

Merhaba Minecraft Severler, Bugün sizlere SampiyonMC Sunucusunu tanıtacağım. Sunucumuzda eğlenebileceğinizi tahmin ediyoruz. İyi PvP'ler , Bol Şanslar Herkese! 3 GB RAM (Yetmez ise artırılacaktır.) 30 SLOT (Eğer sizler gelirseniz 50 SLOT yapılacaktır.) Türkiye'de çok az bulunan bir sunucu ...
  2. Ahmet1

JokerCraft Yetkilimi Alımı [Builder] [Warp Yapıcak kişi] 2 kişi alınacaktır

bütün warpları yaparım tecrübeliym yaşım 18
  3. Ahmet1

SprintArtZ Yetkililerini Arıyor! (60 Slot + 5GB Ram!)

Asistan Alımı İçin Forumumuz ; (Skin Şart!) Ad & Soyad: Ahmet Trzgl Yaş: 18 Minecraftı Kaç Senedir Oynuyorsun ?: 3 SKYPE - FACEBOOK /ŞART!/: fb.com/ahmet.trzgl Hangi Serverlerde Çalıştın ? Valla çalıştığım serverlerin haddi hesabı yok, 4 büyüklerden söyleyeyim ; Crystal Craft S'onCraft - Network...
  4. Ahmet1

StarTurk Photoshop'tan Anlayan Kişi Arıyor...

facebook.com/ahmet.trzgl ekle kardeşim görüşelim skype yok
  5. Ahmet1

Serverimiz Yapım aşamasında dır Builder Alınır!!! (konu kapanmıştır)

skypem yok facebook vereyim? olurmu Yaş +18
  6. Ahmet1

[ACİL]Maaşsız|Builder Takımı ve Hub Serverden Anlayan Pluginer Aranıyor|MineLand Network

Adınız: Ahmet Soyadınız: TRZGL Yaşınız: 18 Kaç Tane Hub Sunucuda Görev Yaptınız: 2 Deneyiminiz: Plugin paketi editliyorum bi keresinde kendi pluginimi yazmıştım (eclipse aracılığı ile) Skypeniz: Skype pcyi çökerttiğinden yükleyemiyorum facebook veririm istersen
  7. Ahmet1

SonCraft - Play.SonCraft.Net - Faction Server - 7/24

Lapis değişti.Yeni resimleri attım. Yeni Spawnı yapacağız builder ekibimizi topladık. Ayrıca isim değişebilir.Bizde bir ara öyle düşündük ama yapmadık. Önerileriniz için teşekkürler.
  8. Ahmet1

Merhaba minecraft severler, Bugün sizlere bildiğiniz üzere minecraft'ta açılan SonCraft serverinin yeni warplarını ve yeni halini tanıtacağım. Ondan önce serverimizin IP adreslerine bakalım. İpler: play.soncraft.net 94.23.172.167 Viplerin özellikleri ve fiyatları: Vip: Ultra Vip...
  9. Ahmet1

Play.SonCraft.Net Merhaba minecraft severler, SonCraft Minecraft Sunucusuna hoşgeldiniz. Herkesi bu eğlence dolu sunucuya bekleriz! Şimdi Biraz Sunucuyu tanıyalım. Yetkililer: :notch: Kurucu: BerKutlu :notch:Kurucu: PerFecTRoguEs :ekask:Admin:jsmh>ahmettrzgl :koyun:Rehber:FredrikRP...
  10. Ahmet1

Açacağımız Faction Server İçin Map Yaptık Çalıntı Değildir.

Kardeşim Mapın Güzelde olsa Kötü'de olsa yorum yazarlar.Bakcaksın Eleştirdiler o zaman neyi eleştirdilerse o konu hakkında kendini geliştircen.Map Güzel Olmuş Eline Sağlk.
  11. Ahmet1

Sovier Craft Nitrado Serverimize Builder Alimi Vardir [7/24 300 Kisilik]

Evet :D Hadi Be Özelden Attım Ağı Gelsene :D
  12. Ahmet1

Skypem varda yüklü değil bbm kızıo yuklememe hamachi olsa?Babamdan gizli indiririm bi ara
  13. Ahmet1

CSO Takılma VE Bağlantı Kopma

Kardeşim nexoneu diyorsan eğer silip birdaha yükle bazı dosyalar eksik veya bozuk olabilir. İnşallah İşe Yarar İşe Yararsa 1 Beğeni :D
  14. Ahmet1

Sw Neden Görmüyo? İp mi Değişti*?** berke lutfen cwp ver yada yeni ip ne? ben probuilder
  15. Ahmet1

Sw Neden BlowCraft Oldu ? Yani Swmi Değişti Yoksa adımı?
  16. Ahmet1

Kaanda Celal misin die soruyo bi anlamadım gitti :Dyok zaten onlar secmisti.
  17. Ahmet1

Bonimax Beni Neden Attın Bn jsmh ben secilerek alinmistimda?
  18. Ahmet1

Lan Server Niye Kapandı.-Builder bonimax sen kaanmısın?
  19. Ahmet1

http://www.buyukweb.com/minecraft-server.php Buradan 20 TL En Kucuk :D
  20. Ahmet1

Buildde İyi Ama Fazla Degil En Cok Bildiğim Şey Pluginler.
  21. Ahmet1

[Market] (Eger Degistirilmemiş ise) 1 (alinacak sayı) B 500:200 S ( B ALMA[Buy] S Satma [Sell] ) ==========>>>Ayrıca Ne İsterseniz Yapabilirim.Plugin Bilgim Çok İyidir. 89 (GlowStone) İtem Kodu ================>>>İste Market Bu Kadar.
  22. Ahmet1

Yok Ben Cok Iddalısnız yanıtına cevap vermiştim aslında :D Mesaj Sonra Gelmis.
  23. Ahmet1

Serverdeyim Gelirsen Sevinirim.Benimde 1 VPS Serverim Vardı.Bayağı Tecrubeliyim.MARKET Mİ COK BASİT.