Arama sonuçlarınız

1. O

Abi fena ettin küfür :) Hade teraviye :D

Abi fena ettin küfür :) Hade teraviye :D
  2. O

Aynen la okuyor galiba sanki bizim oralarda :P

Aynen la okuyor galiba sanki bizim oralarda :P
  3. O

Ya çoluk çocuk ergenliğe giriyorlar bi tripler bi tripler çekemem senin abisi rolünü buradan...

Ya çoluk çocuk ergenliğe giriyorlar bi tripler bi tripler çekemem senin abisi rolünü buradan resmine bakında en fazla 15sin ondan dolayı sus bakalım :)
  4. O

Minecraft GİBİ OYUN ;Cubeworld Rehberi SİZLERLE

Crack'i var mı ? Acaba bunun varsa özel mesaj ile yollar mısınız ? Acil ihtiyacım var.
  5. O

Söylesem de inanmıyacağın için yazmıyorum ondan dolyı maalesef söylemiyorum. Olgun bir kişi ol...

Söylesem de inanmıyacağın için yazmıyorum ondan dolyı maalesef söylemiyorum. Olgun bir kişi ol heh işte o zaman söylerim.
  6. O

Eğer senin olgun bir kişiliğin olsaydı he der geçerdin ancak buradan anlaşılıyor ki...

Eğer senin olgun bir kişiliğin olsaydı he der geçerdin ancak buradan anlaşılıyor ki...
  7. O

Emin misin ? Küfür eden sensin ben düşüncemi paylaştım sen ters cevap verdin istesem bu durum...

Emin misin ? Küfür eden sensin ben düşüncemi paylaştım sen ters cevap verdin istesem bu durum mesajını silerim ama craft_man görsün diye hakaretini silmiyorum.
  8. O

Rapor edildin.

Rapor edildin.
  9. O

oyun fotosu ne la :D bide abisi demiyor mu D::DD:D:

oyun fotosu ne la :D bide abisi demiyor mu D::DD:D:
  10. O

Kesinlikle :D Aynı...

Kesinlikle :D Aynı...
  11. O

1.6.+ | Uyumlu Plugin Paket | Linkler Mevcut

Önemli değil her zaman her yerde sizin yanınızdayım :) __________________________ Konu yavaş yavaş düzenleniyor. Pakete uyan sürüm eklendi. __________________________ Konu düzenleniyor. __________________________ Linkler yenilendi. __________________________ Güncel.
  12. O

BurnerTroll Beta 1.0.0 Türkçe Plugin Paketi 2013 (Link Konuda) 1.5.2 Uyumlu

-Hatalar- [SIRAYLA] iConomy: SkullWalls: godPowers: NoCheatPlus: Jail: FairPvp: craftbukkit kodlama hatası: Stats: LiftSign: Factions: AntiCheat: Çok kötü olmuş açıkcası :\ ve daha fazla hata var yazamıyorum artık.
  13. O

yyyyeeeeeppp .:D::::.....::::::::.:...:..:...

yyyyeeeeeppp .:D::::.....::::::::.:...:..:...
  14. O

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  15. O

Neden ya ben aradım da hep surveyli off çok lazım ya

Neden ya ben aradım da hep surveyli off çok lazım ya
  16. O

Why??? I need please please :((((

Why??? I need please please :((((
  17. O

25. Durum...

25. Durum mesajıasasdfşlsdkhbdfkjbdkfvhsda:DAS:D:DD:D:aslasdfkvsdGĞĞFĞSDĞDSDfaşçdöfnbdbdFPPfdskjgalksdfhblfdjbşdsfsdp.gapsıfdvbdijkbiaofadbvljboisadıhfvosdfşjbikldsahipvhdmbfvpidhblknifgajdpifbjipadpgjrpo padon klavye takılı kalmış :P
  18. O

OOowowowowo anlık mesaj sevdim bunu :P obkaros.mc

OOowowowowo anlık mesaj sevdim bunu :P obkaros.mc
  19. O

Ya sen role mole diyonda hangi oyuna giremem la başvuru demişsin neye başvuru :P

Ya sen role mole diyonda hangi oyuna giremem la başvuru demişsin neye başvuru :P
  20. O

Profil resmi fail fotosoooop :P

Profil resmi fail fotosoooop :P
  21. O

Kuralları geç sen ne zaman oynayacağız onu söyle ben oyunun içinde öğrenirim kuralları kolay...

Kuralları geç sen ne zaman oynayacağız onu söyle ben oyunun içinde öğrenirim kuralları kolay öğrenirim ancak 5 dk içinde unuturum bazen tabii balık hafıza var balık burcuyum ondan mıdır acaba ?
  22. O

Haa tamam ya biliyorum bende hani minecraft modu bigi bişi zannettim ancak kuralları tamam da...

Haa tamam ya biliyorum bende hani minecraft modu bigi bişi zannettim ancak kuralları tamam da çeşitli isimleri bilmiyorum ooc gibi mesela
  23. O

RPG minecraft ne hiç bilmiyorum :) Ama biliyorumdur da isimleri değişik geliyor açıklasana biraz

RPG minecraft ne hiç bilmiyorum :) Ama biliyorumdur da isimleri değişik geliyor açıklasana biraz
  24. O

>lazqoliq İlk Plugin Paketi V1<>12/7/2013<

Hiç hata kalmamış ve profesional bir paket olmuş. Essentials klasöründe ki motd yerini sil bence legend'in ismi geçiyorum ;)
  25. O

Oruç ağızdan yalan çıkmaz :P

Oruç ağızdan yalan çıkmaz :P