Arama sonuçlarınız

1. A

Skinlerime Bakın 5 Tane Çk Güzel!

Kulaklıklı Ajan istiyorum yaparmısın
  2. A

LB Photo Realism Texture pack 1.4.6-1.4.7

lav gözükmüyo ve zombinin kolları yok la bu nasıl iş ateste çok saçma olmus bence eski hali daha ii yani o kadar
  3. A

BUYRUN SWDE +4 KİŞİ VAR MULTİPLAYER SURVİVAL !!!

sw açik mi saat kaça kadar açık
  4. A

POWER STREET -SURVİVAL- LAGSIZ SERVER!

server cumaetesi pazar mi açik yoksa hergün mü
  5. A

BurakCraft Survival [BUKKİT] '''''1.4.6''''' dır.

server açık mı
  6. A

Arkadaşlar 1.4.7 Hamachili Server

mesaj atın ona göre Aççam serveri asdasd White List Var Adı Söyleyen İlk Kişi Admin
  7. A

Arkadaşlar 1.4.7 Hamachili Server

Arkadaşlar Spawn Yapılmadı 1 kişi bana yardım ederse iyi olur kısa kesiyim Kadercraft-1 Şifre:123 Hepsinin ki Kadercraft-2 Kadercraft-3 ip:25.231.153.28 serverde admin yok sadece survivor bende genellikle olmucam dasdasdas
  8. A

Gece Gece Ultrahardcore

ip ne kardeş
  9. A

Turkish Player Gel Süper Sv Pvp Felan Kaçırma Derm

arkadaşlar dedimi unutun piçler jail yerine lava atıyo boktan bisey dasdas amına koyam serverin chest koymak yasakmiş ormana o yüzden beni lava attilar ve sonra elmas itemleri yaktı vermdediler hiçbiryere chest koymıcan sadece sanal chest başka yok + kit dia komutu yok orusbu evladı hepsi bende...
  10. A

Turkish Player Gel Süper Sv Pvp Felan Kaçırma Derm

Serverimiz 200 kisiliktir Survival modundan faction liderligine giden yolda cok keyif alacaksiniz Jobs ve job alanlari acilmistir Savasci eklenmistir. Urettiginiz hersey markette satilabilir yada pazarda satabilirsiniz. Rpg ve hungergames karisimi bir oyun deneyimi Daha once hic boyle bir oyun...
  11. A

Minecraftta Yeni Bukkit Serverim

ayarlardan düzeltceksin ben göremedim için bilmem fotarafı yolla söylerim
  12. A

Bizimcraft-survival 1.4.6 Daha Yetkililer Alınacak

Ad:Tarık Soyad:Saçar Yaş:15 Nick:gokarthenke Oyunu Oynama Süresi:1.1 sürümünden beri oynuyorum nerdeyse oyun çıktığından beri Plugin Bilgisi: Wg lerim süper 63 kod biliyorum yaptım bir kaç anıt göstericem Kale Bilinmeyen Anıt [ Warp Cesaret] Benim diyişimle çok fazla bir şey istemicem...
  13. A

Arkadaşlar Içeri Bi Bakmalisiniz

Arkadaş Haklı Neden Böyle Şeylere İnanırlar ki Laf Olsun Diye mi? Boşuna Konu Paylaşıp Hak Yiyorsunuz Gördüysende Seni Lava Felan Atar Havaya Uçurur Yaptığın Anıtları yakar ve kırar Sen Gece Uyurken Senin Üzerine Zombie Ve Hayvanları Salar
  14. A

ben gördüm al sana kanıt hemde dibimde + modsuz erkek olun biraz hemde gece 2 de çıktı Hiç Korkmadım beni nethere yolladı lavda yandım 1.4.6 SÜRÜMÜNDE Biraz Erkek Olun ... Paylaşılcak bir konu değil Ağzımızın Tadını Bozmayın
  15. A

1.4.6 sürüm gardeş Aman Nolcak neyinden korkuyon git sil sonra 1 hafta minecraft oynama neden 1 hafta oynadığını bile hatırlamassın
  16. A

Yeni Acildi Builder Admin Mod Rehber Araniyor Gir Içeri !!

Adminlik icin veya Mod Ad:Kaancan Soyad: Demir Skype:takarma077 Yaş:13 (Sorun olmaz umarım) Minecraft Kaç yıldır Oynuyosun:Minecraft Çıktıktan 2 ay sonra oynadım Bilgiler:Wglerim Süperdir ii Event Yaparım 67 kod Biliyorum En basitleri değil sadece zorlarda var Gece 02:34 Kadar açığım Bunlarda...
  17. A

Osmanlıcrafttın Rezilliği

Edit // Dot.Net Saygısızlık,Argo,Küfür
  18. A

Mod Olmak Op Olmak Isteyen Içeri

unutmuşum hamachili :meysın şifre:123
  19. A

gelin çabuk
  20. A

arkadaşlar fazla vaktimiz yok gelen gelsin Herkes op bu arada ip:25.224.122.121
  21. A

Noafkcraft Girene Opluk Lan Varmı Not Hamacilidir

Afknocraft-1 Afknocraft Başka yoktur ama çoğalınca açıcam ıp:25.224.122.121 alimlar 15 kişiden sonra biter
  22. A

Elmas kılıçtan daha etkili Nokia 3310

Elmas kılıçtan daha etkili Nokia 3310
  23. A

Arkadaşlar Hemen Girin Yeni Serverim Karşınızdaaaa

Böyle Reflex Minecraftta yok :D
  24. A

Arkadaşlar Hemen Girin Yeni Serverim Karşınızdaaaa

Mod alımı Bitmeden ben başvurcam İsim:Can Nick:Makarna Yas:17 Minecraft Bilgisi:2 Senedir Oynuyorum Not: Yemin Ederim Redstone bilgisi: Hepsini yapabilirim :D En sevdiginiz insaat blogu:Gold, Diamond,vb Not :Demir bloku Ariç Resimler: